folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Travian Server Açtık Herkesi Bekleriz

Travian Server Açtık Herkesi Bekleriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Kimler katılacaksa birlikte kayıt olalım, burada tadını aldım yine emekler boşa gidiyor:) vaha alamıyorsun, gelen saldırıda kim saldırıyor görünmüyor, vs. vs. burada olmayacak...

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

gene girilmiyor oyuna..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Arkadaşlar benim kahramanım kayıp:) Kaçtı galiba gören duyan bilen varsa wow adına haber versin!!

Şaka değil yav ciddi ciddi kahraman canlı ama askeri üsta görünmüyor:) Dün gece de bir ara 2 tane olmuştu. Bu serverda her an herşeye hazır olmak lazım, bugün ne olacak acaba diye beklentiye bile girdim artık ben:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı

Arkadaşlar benim kahramanım kayıp:) Kaçtı galiba gören duyan bilen varsa wow adına haber versin!!

Şaka değil yav ciddi ciddi kahraman canlı ama askeri üsta görünmüyor:) Dün gece de bir ara 2 tane olmuştu. Bu serverda her an herşeye hazır olmak lazım, bugün ne olacak acaba diye beklentiye bile girdim artık ben:)

kahramanın görünmesi için o köyde kahraman kışlası olması gerekli, yine görünmüyorsa kahraman ölmüştür tekrar diriltmen gerekli :) kaç tane köyün var hocam? mesela 2 tane a ve b köyün var diyelim kahraman a köyünde ise o köyde kahraman kışlası olması gerekli b köyünden kahramanı saldırıya göndermek içinde b köyüne önce destek olarak göndermen gerekli ondan sonra b köyünün kahramanı olur ordan saldırıya çıkabilirsin tabi her köyde kahraman kışlası şart..

essan tarafından 06/Tem/13 11:38 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

LA OYUNDA 5. SIRADAYIM AMA hala bi sikim anlamadim bu oyundan :)

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

travianın yeni serverda oynayalım coşturalım ortalığı

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

6. oluyo heralde yeni server i

kayit oldum ben ama pek bisi anlamadim oyundan

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı

kahramanın görünmesi için o köyde kahraman kışlası olması gerekli, yine görünmüyorsa kahraman ölmüştür tekrar diriltmen gerekli :) kaç tane köyün var hocam? mesela 2 tane a ve b köyün var diyelim kahraman a köyünde ise o köyde kahraman kışlası olması gerekli b köyünden kahramanı saldırıya göndermek içinde b köyüne önce destek olarak göndermen gerekli ondan sonra b köyünün kahramanı olur ordan saldırıya çıkabilirsin tabi her köyde kahraman kışlası şart..

Dostum bunları biliyorum sağolasın. Sorun yine bugla alakalı. Birincisi vaha almayı denedik dün olmuyor vaha alınamıyor, dün bu çabalar sırasında kahraman amca öldü, yeniden canlandırdım bu sefer ortadan yok oldu:) canlanmış durumda istatistikte bile görünüor gel görki kahraman ortada yok!!:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kisuke_Urahara
    Kisuke_Urahara's avatar
    Erkek

Serverin en büyük saldırısı: http://u1307.hizliresim.com/1c/6/pydwn.jpg

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı

Kimler katılacaksa birlikte kayıt olalım, burada tadını aldım yine emekler boşa gidiyor:) vaha alamıyorsun, gelen saldırıda kim saldırıyor görünmüyor, vs. vs. burada olmayacak...

la oglum saldirma daaa

Toplam Hit: 22406 Toplam Mesaj: 274