folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Travian Server Açtık Herkesi Bekleriz

Travian Server Açtık Herkesi Bekleriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

altin vericeksen basliyim hoca, yoksa ugrasamam tek tek gelistirmeye.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı
    SysTeMeRRoR bunu yazdı

birlik nasil kurarim ?

elçilik binasını kurup seviyeyi yükseltmen gerekli :) elçiliği boşver göçmen çıkarmaya bak yeni köy kurman için göçmen çıkarmak ilk başlarda biraz zorlanırsın baya bir ham biriktereceksin o hamlarıda koruman gerekli yoksa yağmalamaya geliyorlar :) göçmenide çıkarırsan köyde bırakma yatmaya gittiğinde göçmeni gezmeye gönder, yani uyanacağın saatteki uzaklığa destek olarak gönder uyandığında desteği geri çek :) 3 göçmeni tamamladığında %150'lik 15 tarlalı yer kap baya bir asker basarsın orda :) bu arada ilk defa oynayacaklar içinde uykusuz günler sizi bekliyor, oyun bağımlılık yapar 2 serverde başkanlık yaparak oynadım :) herkese bol şanslar. Son olarakta köylerde karışık asker basmayın ham yetiştiremezsiniz saldırgan mı, savunmacı mı hangisi olmak istiyorsanız ona karar verin yada her ikiside olsun derseniz 15 lik tarladan 1 yaya 1 de atlı asker basın yan köylerde ise sadece savunma askeri basın 9 lu tarla alırsanız ordanda atlı savunma basın bu şekilde tahıl dengesini tutarsınız diğer türlü tutmaz yani bir köyde hem saldırı hemde savunma basmak doğru değil :)

Yeni başlayan adam için mi yazdın bunu hocam ? 
    Hiç birşey anlamadım ya la. :D

yarım saat önce girdim köye, farmville oynuyorum resmen takıl deposu koyuyorum ağaç mağaç dikiyorum öyle yani.

Melik tarafından 02/Tem/13 03:19 tarihinde düzenlenmiştir

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spermen08
    spermen08's avatar
    Erkek

ben bu oyunu 4-5 yıl önce oynuyodum çok saglamdım zirveye oynuyodm on onbes tane köyüm vardı bi gece bitrdiler beni saldırıda tövbe ettim o gün bugün oynamıyorm kafayı yicektim :) bi süre sonra bağımlılık yapıo oyun sizlere iyi eğlenceler diliyorm:)

"__"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

speed olaydı şöyle güzelinden,kesim yapardık gece

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

10.000x yap gelelim :))

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    Melik bunu yazdı
    essan bunu yazdı
    SysTeMeRRoR bunu yazdı

birlik nasil kurarim ?

elçilik binasını kurup seviyeyi yükseltmen gerekli :) elçiliği boşver göçmen çıkarmaya bak yeni köy kurman için göçmen çıkarmak ilk başlarda biraz zorlanırsın baya bir ham biriktereceksin o hamlarıda koruman gerekli yoksa yağmalamaya geliyorlar :) göçmenide çıkarırsan köyde bırakma yatmaya gittiğinde göçmeni gezmeye gönder, yani uyanacağın saatteki uzaklığa destek olarak gönder uyandığında desteği geri çek :) 3 göçmeni tamamladığında %150'lik 15 tarlalı yer kap baya bir asker basarsın orda :) bu arada ilk defa oynayacaklar içinde uykusuz günler sizi bekliyor, oyun bağımlılık yapar 2 serverde başkanlık yaparak oynadım :) herkese bol şanslar. Son olarakta köylerde karışık asker basmayın ham yetiştiremezsiniz saldırgan mı, savunmacı mı hangisi olmak istiyorsanız ona karar verin yada her ikiside olsun derseniz 15 lik tarladan 1 yaya 1 de atlı asker basın yan köylerde ise sadece savunma askeri basın 9 lu tarla alırsanız ordanda atlı savunma basın bu şekilde tahıl dengesini tutarsınız diğer türlü tutmaz yani bir köyde hem saldırı hemde savunma basmak doğru değil :)

Yeni başlayan adam için mi yazdın bunu hocam ? 
    Hiç birşey anlamadım ya la. :D

yarım saat önce girdim köye, farmville oynuyorum resmen takıl deposu koyuyorum ağaç mağaç dikiyorum öyle yani.

Evet hocam :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

lan normalde oyun oynamazdım ama sardınız başıma bu oyunu. vebali sizin boynunuza artık :)

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    cok güzel oyundur. zamanim olsa sizinle oynardim ve ben kafaya oynuyorum normalde :) sizi ezerdim :P

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

lan normalde oyun oynamazdım ama sardınız başıma bu oyunu. vebali sizin boynunuza artık :)

al bendende o kadar.

Mobil uygulama geliştirilir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Server saati sikintiliymis saldirilarda butun saatler ayni oluyomus kuzenim basladi onun haricinde sevmis hatta 1. Olmus :D

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
Toplam Hit: 22417 Toplam Mesaj: 274