folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Travian Server Açtık Herkesi Bekleriz

Travian Server Açtık Herkesi Bekleriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Benim Göçmenleri bictin hacı. Oyunu da tam bilmiyorum. Ne işe yarar göçmenler.

Baktım saldırılara gördüm üstat!:) Ama güzelmiş göçmenler köy kurarlar, seninkiler ondan köyde yatıyordu demek:):)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    ya burdaki travian boş cidden. gunlerce kimse saldirmiyor.
    biz gerçek travian da 10 saat uzaga giderdik. hatta 15 :))
    10 dk bakmazsan birileri daliyor koyune :))

10  sat ne? 45-50 saate mancınık saldırısı yapıyorduk, 10-15 köy aynı saniyede saldırı sokuyordu:) wow zamanı bayrakları çalmak için ne stratejiler geliştiriyorduk:) 24 saat bayrak nöbetleri tutup o hazineden o hazneye kaçırıyorduk:):)

Yav üstelikte, mali müşavirler, avukatlar, gerçek generaller filan yapıyorduk bunları:):) Travian öyle böyle bir oyun değildir bulaştınızmı kurtulmanız zor söyleyeyim!!

Sonlara dogru 50 saate gidiliyor :) biz az köy sifirlamadik varya..
    ama şu bi gercek. kimin köyü sifirlaniyorsa cok zoruna gidiyo insanin. butun bi emek bi sabah kalkiyorsun yok :))
    ne gunlerdi ya

Yav bilen 15-20 kişi ağırlık verse ve birazda tbt ilgi gösterse buradan kurulan ekip normal serverda acaip iş yapar:) Tbt WOW u:) Hatta yurtdışı serverlarda mücadele edilir!!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Ben bakıyorum sürekli de oyunu tam çözemedim işte

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

zeyrekli bunu yazdı

cuneyd bunu yazdı

ya burdaki travian boş cidden. gunlerce kimse saldirmiyor.
    biz gerçek travian da 10 saat uzaga giderdik. hatta 15 :))
    10 dk bakmazsan birileri daliyor koyune :))

10  sat ne? 45-50 saate mancınık saldırısı yapıyorduk, 10-15 köy aynı saniyede saldırı sokuyordu:) wow zamanı bayrakları çalmak için ne stratejiler geliştiriyorduk:) 24 saat bayrak nöbetleri tutup o hazineden o hazneye kaçırıyorduk:):)

Yav üstelikte, mali müşavirler, avukatlar, gerçek generaller filan yapıyorduk bunları:):) Travian öyle böyle bir oyun değildir bulaştınızmı kurtulmanız zor söyleyeyim!!

Sonlara dogru 50 saate gidiliyor :) biz az köy sifirlamadik varya..
    ama şu bi gercek. kimin köyü sifirlaniyorsa cok zoruna gidiyo insanin. butun bi emek bi sabah kalkiyorsun yok :))
    ne gunlerdi ya

Yav bilen 15-20 kişi ağırlık verse ve birazda tbt ilgi gösterse buradan kurulan ekip normal serverda acaip iş yapar:) Tbt WOW u:) Hatta yurtdışı serverlarda mücadele edilir!!

Ben pazartesi bırakıyorum :)
    gerçek server de oynamakla hic ugrasamam. günde 18 saat oynuyordum ya. Alarmi kurup sabah 5te saldiri attigim zamanlar oldu :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

aslında burası egzersiz serverı işte:) oyunu az çok öğreneceğiniz server! ne öğrenmek istiyorsanız sorun yardımcı olmaya çalışırım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

hacılar bu çok yavaş değil mi yahu?Beri 500x falan yapalım da zevk alalım derim

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    sanane bunu yazdı

aslında burası egzersiz serverı işte:) oyunu az çok öğreneceğiniz server! ne öğrenmek istiyorsanız sorun yardımcı olmaya çalışırım.

aynen burda kendimizi geliştirip bir takım çıkaralım travian yeni server açtığında girelim :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    sanane bunu yazdı

aynen burda kendimizi geliştirip bir takım çıkaralım travian yeni server açtığında girelim :D

o kadar pm attım  :| 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

askerlerim ölmüş. ben saldırmıyorum  yağmalıyorum adamlar inatla saldırıyor arkadaş. :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ruhii bunu yazdı

askerlerim ölmüş. ben saldırmıyorum  yağmalıyorum adamlar inatla saldırıyor arkadaş. :D

kim saldırıyo la isim ver dağıtalım :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 22424 Toplam Mesaj: 274