folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Travian Server Açtık Herkesi Bekleriz

Travian Server Açtık Herkesi Bekleriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Zeyrekli'ye tek saldiran ben miyim :))
    tebrik mesajı geldi de. Butun ezilenler, hep beraber saldirin :))

Ağbi sıkıntıdayım cidden:) Senden önce birde doğu saldırmıştı sanırım . Hayır o kadar savunma bastık boşuna oldu ona üzülüyorum :):) Keyfi kalmadı yav saldıracak kimse yok herkes çiftçilik yapıyor kisede asker yok.!!

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Ağbi sıkıntıdayım cidden:) Senden önce birde doğu saldırmıştı sanırım . Hayır o kadar savunma bastık boşuna oldu ona üzülüyorum :):) Keyfi kalmadı yav saldıracak kimse yok herkes çiftçilik yapıyor kisede asker yok.!!

abi 2000 tane beygirle gelince kaçırıyorum askerlerı ne yapim :D 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Yav senin göçmenlere üzüldüm valla. Casus göndermemiştim ne var bilmiyordum öylesine çıktım...:):)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Yav senin göçmenlere üzüldüm valla. Casus göndermemiştim ne var bilmiyordum öylesine çıktım...:):)

abi benim göçmenim yok ki? karıştırdın herhalde :D 5 10 tane palanaxım var onlarda senin yüzünden deli dumrul gibi dolanıyorlar :D

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

arkadas az izin verseniz palazlanacaz da :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

abi benim göçmenim yok ki? karıştırdın herhalde :D 5 10 tane palanaxım var onlarda senin yüzünden deli dumrul gibi dolanıyorlar :D

:):) Olabilir birinin 3 göçmenini kestim köyde bırakmış ona üzüldüm yav!!

Ben gelişiminizi kontrol ediyorum aslında köyüyle ilgilenen gördüğümde gelmiyorum, ilgilenmeyip en bol yağma verenlere sürekli gidiyorum:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    ya burdaki travian boş cidden. gunlerce kimse saldirmiyor.
    biz gerçek travian da 10 saat uzaga giderdik. hatta 15 :))
    10 dk bakmazsan birileri daliyor koyune :))

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

10  sat ne? 45-50 saate mancınık saldırısı yapıyorduk, 10-15 köy aynı saniyede saldırı sokuyordu:) wow zamanı bayrakları çalmak için ne stratejiler geliştiriyorduk:) 24 saat bayrak nöbetleri tutup o hazineden o hazneye kaçırıyorduk:):)

Yav üstelikte, mali müşavirler, avukatlar, gerçek generaller filan yapıyorduk bunları:):) Travian öyle böyle bir oyun değildir bulaştınızmı kurtulmanız zor söyleyeyim!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Benim Göçmenleri bictin hacı. Oyunu da tam bilmiyorum. Ne işe yarar göçmenler.

Naber la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

10  sat ne? 45-50 saate mancınık saldırısı yapıyorduk, 10-15 köy aynı saniyede saldırı sokuyordu:) wow zamanı bayrakları çalmak için ne stratejiler geliştiriyorduk:) 24 saat bayrak nöbetleri tutup o hazineden o hazneye kaçırıyorduk:):)

Yav üstelikte, mali müşavirler, avukatlar, gerçek generaller filan yapıyorduk bunları:):) Travian öyle böyle bir oyun değildir bulaştınızmı kurtulmanız zor söyleyeyim!!

Sonlara dogru 50 saate gidiliyor :) biz az köy sifirlamadik varya..
    ama şu bi gercek. kimin köyü sifirlaniyorsa cok zoruna gidiyo insanin. butun bi emek bi sabah kalkiyorsun yok :))
    ne gunlerdi ya

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 22421 Toplam Mesaj: 274