folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Türkiye CERN‘E Ortak Üye Oldu

Türkiye CERN‘E Ortak Üye Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı

Ulan adam haber vermiş etmediğiniz laf kalmamış yok akp lidir yok o dur yok budur.Konu üzerinden gitseniz ya ? Hayır bi admin falan gelsede siyasete çekenlere ban atsa.

@unbalanced hocam çok güzel haber yani böyle bir projede bulunmak ülke adına askeri gelişmeleri takip ediyorum güzel şeylerde oluyor ülkede ( bknz a b partisi yaptı demiyorum oraya çekerseniz kafanızıı sikiyim ) Aselsan FNSS Otokar güzel işler başarıyor bu aralar idef 2015 resimlerine baktığımda gerçekten gelişmeler güzel.

Aslında cern ile ilgili anubisx hoca gelsede birşeyler yazsa keşke

Ayrica bir insan neden bu kadar dar goruslu olur anlamiyorum.

Alp resmen attigin mesajlar bos. Hic kimseye hic birsey katmayacak seyler.Herseye muhalefet eksi yazarlari gibisin.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Senin bu mesajından daha boş değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Konu burda mesajlar altında. Konu açılmış farklı dallara dağılmış biz de yürümüş gitmişiz.

Bu konu ve devamıyla ilgili yazacağın bir şey varsa yazarsın, yoksa susarsın. Burda bana ya da Allaginoglu'na yönelik mesaj eleştirisi yapmak kadar boş olamaz mesajlarımız

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    alp bunu yazdı

Konu burda mesajlar altında. Konu açılmış farklı dallara dağılmış biz de yürümüş gitmişiz.

Bu konu ve devamıyla ilgili yazacağın bir şey varsa yazarsın, yoksa susarsın. Burda bana ya da Allaginoglu'na yönelik mesaj eleştirisi yapmak kadar boş olamaz mesajlarımız

Alp banamı yazdın ? 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Hayır kardeş, olayı kişiselleştirme genel. Bak burda kimseyi şahsen tanımam. Siz de beni tanımıyorsunuz belli ki bana Alp diyorsunuz ismim Alp değil oysa ki

Ya hocalar, adam konuyu açarken altına gidip de Türkiye'yi övüyorlar, Türkiye gelişiyor bla bla bla yazmasaydı cern benim hiç ilgimi çeken bir konu değil inan bir tane msj yazmazdım baktım orda bir yorum var ben de o yazdığına yorum yazdım. Sonra olay gelişti

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Adamlar agario konusuna yüzlerce msj yazıyor biz burda 2 mesaj yazınca auuv

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    alp bunu yazdı

Hayır kardeş, olayı kişiselleştirme genel. Bak burda kimseyi şahsen tanımam. Siz de beni tanımıyorsunuz belli ki bana Alp diyorsunuz ismim Alp değil oysa ki

Ya hocalar, adam konuyu açarken altına gidip de Türkiye'yi övüyorlar, Türkiye gelişiyor bla bla bla yazmasaydı cern benim hiç ilgimi çeken bir konu değil inan bir tane msj yazmazdım baktım orda bir yorum var ben de o yazdığına yorum yazdım. Sonra olay gelişti

Alp diycem benımde adım eric değil ya :) 

Alıntı yapmadan mesaj attıgın için sorma gereği duydum kıme itafen yazdın diye ona göre cevap vermek istedim 

Hocam bende onun diyen yanı konuyu açan muridin tam aksini idda ediyorum ama yazdıgıne ne onay verip nede ters köşe yapıp

Bişi yazmak istedim, cern'le ilgilendiğimden direk cern'e daldım, akıl vericek erdeme sahip insan değilim, sende akıl benden akıl alıcak 

Yaşı geçmişsindir diye tahmın edıyorum, insanları kutuplaştıran nokta şu kodumun siyaseti :) 

Hee birde şu var işte siyah yaptıgım yer 

cern benim hiç ilgimi çeken bir konu değil " 

Gelırler sana derler şimdi, madem ilgini çekmiyor niye gelip ortalıgı karıştırıyorsun gelde çık işin içinden bunu kast ediyoruz bir nevi 

Hatırlarmısın yabancı bir yönetmen türkiyenin bir klibini çekmiştide şahane bir vıdeo hazırlamıştı, 

Konuyu açan arkadaş, ne güzel bir video böyle yapıtları görmek güzel edasıyla açmak istemişti sanırsam 

Ama detaylara inilidğinde videoyu yapan yönetmen hep farkirlik zihniyle görselleri yerleştirmişti videoya 

Seninki detayı bulmak çıkarmak, Ama cern konusunda buldugun detay subliminal bir detay değil tamamen karşı tarafın 

Türkiyeye olan iyimser yaklaşımından ve seninde siyasal tarafının orataya çıkmasından doğan bir sisayet çatışması 

Hepsi zincirleme reaksiyon, forum hep böyle zaten, uyarılar eleştirmek amaçlı değil, en azından ben ve benım gibi düşünenler vardır 

Espiri makara gülücüklü, tatlı yaklaşımla uyarmak hocam bak gene g*te gelıcez siyasetten kopun konu gitsin ortalık ban kaynıycak

Gibi yoksa siyasetin tartışıldığı çok konu var, x blackapple bile bir ara artık bilişim konularına katkısı olanlara açanları lakap veriyordu 

Bir süreliğine yönetimden bazı kişiler bile siyasetin forumda fazla yer almasından, Almaması değil bilişim konusunda 

Siyasete düşüp kavga sonunda analar avratlar ve sonunda ab'ler sınıf sınıf cezalar olmasından rahatsız olunuyordu.

Ülkenin sorunu gibi bizimde forumun sorunu sınırları bilmemekten kaynaklı oluyor bazen. Bende ciddi anlamda olay çıkaran biriydim. 

Baktım bir yararı yok bu yaptıgımın hep gülücüklerle gelıyorum :) Demem o ki hocam, birçok kişi birbirini çapraz şekilde tanıyor

Ediyor, 3 mesaj zıt çıksan 4.te benım tepem atar düşman oluruz, bir taraf iyimser olursa, bir tarafı sakınleştirebiliri

Konu sahibide aynısını yapmak istemiş, sen ona o sana ben sana sen bana düşman olduktan sonra 

Ne halta yaradı forum kım kıme yardım edicek kim kimle buluşmalara gidicek :) 

Edit ; Değerini bil haa bak kaç kelımeye bastım diziyi kapattım sigara ateşledim öyle yazdım :) 

EricNorthman tarafından 08/May/15 03:47 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Buraya yazıyorum 10 yillardır AB ye girdik girecez şimdi olmadı seneye kesin seneye olmadı 5 seneye kesin diye diye AB nin sonuna geldik neredeyse. Yakında AB diye bisey de kalmayacak ya neyse. Bu mevzuya döner bu ben söyliyum sana.

Sonra bizimkiler imamhatipleri cern e yıgmaya çalışır. Cern de ki adam aptal mı. örümcek beyinleri alir mı. Diyecek ki bu gün git yarın gel..

Arkadaşlar adamlar teknoloji üretiyor. Kara maddenin peşindeler tabiri caiz ise tanrı parçacığı. Bizim cerne gidecek yobaza de bak bunu tövbe bismillah diyim adamı kesmeye kalkmıyor mu oracıkda.

Hocam ne olursa olsun önce zihniyet değişecek sonra gerisi hallolur. Biz zihniyeti degistirelim kara maddeyi istanbulda da buluruz:)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halat
    halat's avatar
    Erkek
    <p>Konu yobaz istilasina ugramis :D</p>

------- tinyurl.com/capulcunundrami ------- tinyurl.com/taktaktaktilar -------
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Parayı şöyle yerlere yatırsınlar, canımı yesinler. Deneylerin ilk zamanlarında bile Türkiye neden sadece gözlemci statüsünde, neden üyeliğe geçmiyor soruşturmaları yapılmıştı. Sebebi yıllık ücretin fazla gelmesiydi. Bir yerlerden para kısmayı başarıpta buraya yatırmayı 1-2 yıl sonra da olsa akıl etmişler. Bu da bir kazançtır.

http://www.radikal.com.tr/ekonomi/turkiye_cernden_vazgeciyor-1109340

2012 haberi.

Austen tarafından 08/May/15 09:14 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 10678 Toplam Mesaj: 92