folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Starlink 1 gigabit hız aylık 80 dolar olacakmış. Kurulum ücretinin ise 100-300 dolar arası olması bekleniyormuş.

10 daireli apartmana alınsa ve herkes kullansa daire başı 100 megabit düşer. 80 dolar 550 lira desek daire başına 55 liraya misler gibi yüksek hızlı internet.

https://www.inverse.com/innovation/spacex-starlink-heres-how-much-it-will-cost-to-subscribe

uydu internet işi yapıyoruz

kurulum 300 tl

sökme işlemi (tahaddüt bitince) 300 tl

20mbps en çok satan paket 169 tl

30 mbps 219 tl

ekipman sizin değil emanet zarar verirseniz 4000 tl

dediğin mümkün muhtemelen starlink olayında toplu kullanım artacaktır

PanxeR tarafından 24/Haz/20 23:50 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben asıl upload kısmını merak ediyorum. Zira uydudan veri almak kolay ama göndermek zor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Geçen hafta cumartesi ya da pazar günü netgalaksi'ye evrakları gönderdim o zamandan beri arayıp soran olmadı. bende sanırım eksik var ondan kabul olmadı (eksik olsa da ararlar orası ayrı bir konuda)

neyse dün akşam aradılar ben önce 16 hız istemiştim 50tl ye sonra 24 hız istedim 55tl ye ama 24 hız vdsl imiş dikkat etmemişim benimde modemim yok diye evrakları gönderirken ilk 16hız için bana gönderilenleri doldurup gönderdim.

arayan temsilci sizin son istediğinizle gönderdiğiniz evraklarınızda uyuşmazlık var ondan teyit için aradım dedi bende modemimin desteklemediğini söyledim(bunu gönderdiğim evraklarada yazılı olarak belirttmiştim) ondan 16 hız olsun dedim teyit ettim.

neyse kadın fiyatı okudu ben şok 16 hız 50tl den 65tlye çıkmış (belkide zamlanacağı için beni aramamışlar 1 hafta) onu söyledi.

dedim nasıl olur geçen hafta ben başvurunca 50 tl idi başladı ıvır zıvırlara tüm abonelerimize gelece bu zam ..... falan fıstık şeyler bende turktelekoma ara vermek istediğim için hem de bunun herhangibir tahattüt ü olmadığı için kabul ettim geçiş onayı verdim.

adamlar virüsü fırsat bilip zam ı bindirmişler bilginize.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı

Virüsü değilde, Telekom'un port zammını fırsat bilmişler diyelim biz ona.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı

bana içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı vs vs dediği için öyle dedim de senin dediğin gibide ola bilir o kadarını bilmiyorum.

olağan abonelikleri devam edenlerde zamlı fatura alan ya da gelecek zam konuda bilgilendirilen oldu mu?

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı

bana içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı vs vs dediği için öyle dedim de senin dediğin gibide ola bilir o kadarını bilmiyorum.

olağan abonelikleri devam edenlerde zamlı fatura alan ya da gelecek zam konuda bilgilendirilen oldu mu?

Geçen sayfadan sözleşmede bir madde belirttim. O maddey göre yeni gelenlere ve sözleşmesi devam edenlere ilk 6 ay boyunca zam yapamazlar. Ancak firma çamura yatıyor sözleşmeyi işine geldiği şekilde yorumluyor. Orada yazan madde açık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı

Geçen sayfadan sözleşmede bir madde belirttim. O maddey göre yeni gelenlere ve sözleşmesi devam edenlere ilk 6 ay boyunca zam yapamazlar. Ancak firma çamura yatıyor sözleşmeyi işine geldiği şekilde yorumluyor. Orada yazan madde açık.

Tamamdır şimdi gördüm, bakmamıştım o gönderiye 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şuan en mantıklı gözüken Vodafone Fiber Evde+99 tarifesi. 100 liraya 100 megabit veriyor.

https://www.vodafone.com.tr/Net/fiber-internet.php

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şuan en mantıklı gözüken Vodafone Fiber Evde+99 tarifesi. 100 liraya 100 megabit veriyor.

Hocam millete vodafone önerip günahlarına girme. hiç vodafonnet gizmeti aldın mı bilmiyorum ama bildiğin dolandırıcı bunlar internet konusunda. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam millete vodafone önerip günahlarına girme. hiç vodafonnet gizmeti aldın mı bilmiyorum ama bildiğin dolandırıcı bunlar internet konusunda. 

Bir kaç kişiye Turkcell fiber taahhütü bitince Vodafone üstünden aldık problem yaşamadık. Sen problem yaşadın diye başkalarınında problem yaşamış olması gerekmiyor.

Toplam Hit: 46165 Toplam Mesaj: 139
türknet