folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

*35 Mbps’ye kadar VAE ile 100 Mbps’ye kadar YAPA 88₺
    *100 Mbps’ye kadar VAE 98₺ olacak gibi gözüküyor.
    *Telefon hizmetini iptal edersek de yukarıdaki fiyatlardan 3₺ daha az ödeyeceğiz sanırım. 3 lira çok büyük rakam artık altına mı yatırsak dolara mı ?

Aslında bu zammı bekliyordum. Zira Telekom Mart ayında port ücretlerine zam yapmıştı :

https://www.tahribat.com/forum/turk-telekom-port-ucretlerine-zam-yapti-245081

mkyb tarafından 02/Haz/20 21:22 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

1 paket sigara az içiyoruz

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Benim gibi 8 mbit hızı olana da aynı fiyat ki bu sikecegim böyle adeleti 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari

Netgalaksi 45 TL. Sonuçta altyapı yine Telekom. Altyapıda sorun yaşamıyorsan bence yok yere fazla para verme. 

İki katı fark var. 

mkyb tarafından 02/Haz/20 21:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Millenicom kullanıyorum 100 mb'e 108 tl ödüyorum, bu korona muhabbeti çıkmadan önce 130-150'yi görüyordum.

İnşallah bizim tokmakçı da zam yapmaz..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari

Netgalaksi 45 TL. Sonuçta altyapı yine Telekom. Altyapıda sorun yaşamıyorsan bence yok yere fazla para verme. 

İki katı fark var. 

Bu firma iyiymiş hıza baktım bana maksimum 12 veriyormuş bu firmayı kullanma var mı boşu boşuna iki katı para vereyim bu ipneler zaten çalıştığım için fazla kullanma durumum olmuyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Millenicom kullanıyorum 100 mb'e 108 tl ödüyorum, bu korona muhabbeti çıkmadan önce 130-150'yi görüyordum.

Millenicom bir kaç seneye liderliğe oynar. Zira Azeriler aldı. Türkiye'yi boydan boya geçen petrol ve doğalgaz boru hattının ihaleside bunlarda. Boruyu döşerken altına fiber kablosu döşemişler. Adamların Turkcell'den fazla fiber hattı var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

4 Mayıs'ta Türk.net e başvuru yaptım ve onayladılar evrakları imzalayıp gönderin dediler. Benim Türk Telekom'daki taahhüttüm 26 Haziran da bitiyor. Evrakları göndermediği sürece sanırım geçişim olmaz diye düşünüyorum. Daha uygun olan bir yere mi geçsem ?

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

88 fazla olmuş ya, ben baktım ama göremedim faturada böyle bir detay.

gerçi 75 mbps hız almasam çoktan başka firmaya geçerdim de 100 tl ye kadar kalırım en azından burada, diğer firmalar bu hızı çok yüksek fiyatlara veriyor.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Millenicom bir kaç seneye liderliğe oynar. Zira Azeriler aldı. Türkiye'yi boydan boya geçen petrol ve doğalgaz boru hattının ihaleside bunlarda. Boruyu döşerken altına fiber kablosu döşemişler. Adamların Turkcell'den fazla fiber hattı var.

oha çok mantıklı hareket, saygı duydum heriflere.
    turknete 85 veriodum şimdi 12 geldiyse 100 e çok yaklaşmış psikolojik sınırıma gelmiş. millenicom a bi bakayım

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Millenicom'un fiyat avantajı yok. Türknet ile aynı fiyatları var 4-5 lira daha ucuz o kadar. Ama taahhüt istiyor.

Toplam Hit: 46004 Toplam Mesaj: 139
türknet