folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocam son  5 dkya kadar hikaye dinledik. Müdürlerin çalışanları ve patronun çalışanları uyuttuğu masallar. Zam yapan herkesin ortak hikayeleri vs vs vs 

hem 10tl farkla upload çakmayız abi diyosun hem 10 farkla farklı paket çakıyosun. Kaç kişi senden adsl ve vdsl alıyor bunlarıda açıklaması lazım. 

ilgimi çeken kısım hem saye açıklaması hemde telekomdan sanki fiber paketi alıp satacakmış gibi hissettim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

millenicoma baktım türknetin bi değişik versiyonu

netspeed fiyat türknetle aynı kotalı paketleri de var çok kaliteli gelmedi uzaktan :D

netgalaksiyi aradım şu an türknet zamla birlikte 88 lira yaptı net galaksi aynısını 60a veriyor. geçişte bağlantı ücreti vs vs yokmuş. ama bunlarda da müşteri hizmetleri yokmuş.

ben müşteri hizmetleri olan insanla muhattap olabileceğim bir şey istiyorum yok mu müridler?

acayip sinir oldum türknete. 

Netgalaksiyi denersen gelismeleri aktar hocam.

şu türknet işini çözebilirsem geçicem hocam. netgalaksi 2 günde bize aktarırız dedi ama onda da ticket sistemi var. en son 2010da metin2de tcket atıyodum :)

bu türkneti ne yapabilirim? destek kayıtlarını koysam buraya gülmekten altınıza sıçarsınız adamlar taşak geçiyo resmen.

btkya iletsem bişey çıkar mı acaba? türknetten geçiş yaparsam şikayet edemem diye bekliyorum sadece şu anlık

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet'te veya Telekom üstünden hizmet veren diğer firmalarda müşteri hizmetlerini ne yapacaksınız ? Şikayetinizi Telekom'a iletmek harici yapacakları bir şey yok zaten. Anca müşterinin gazını almaya yarıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

millenicoma baktım türknetin bi değişik versiyonu

netspeed fiyat türknetle aynı kotalı paketleri de var çok kaliteli gelmedi uzaktan :D

netgalaksiyi aradım şu an türknet zamla birlikte 88 lira yaptı net galaksi aynısını 60a veriyor. geçişte bağlantı ücreti vs vs yokmuş. ama bunlarda da müşteri hizmetleri yokmuş.

ben müşteri hizmetleri olan insanla muhattap olabileceğim bir şey istiyorum yok mu müridler?

acayip sinir oldum türknete. 

Netgalaksiyi denersen gelismeleri aktar hocam.

şu türknet işini çözebilirsem geçicem hocam. netgalaksi 2 günde bize aktarırız dedi ama onda da ticket sistemi var. en son 2010da metin2de tcket atıyodum :)

bu türkneti ne yapabilirim? destek kayıtlarını koysam buraya gülmekten altınıza sıçarsınız adamlar taşak geçiyo resmen.

btkya iletsem bişey çıkar mı acaba? türknetten geçiş yaparsam şikayet edemem diye bekliyorum sadece şu anlık

türknetten aşırı bıktım hocam. 4 gün boyunca net yoktu evde çok bariz şekilde santralden sinyal almıyordu. sayısız tivit ve destek talebinden sonra biri aradı dedi sizin modem bozuk. dedim 10 dk sonra okulun modemini getirip takacam çalışmazsa siktim belanı kem küm etti. modemi aldım geldim bi baktım net gelmiş.

başka bi sorunda pezevenkler ile 15 gün tartıştım hızım düşük diye. bana santral taşınmış ondan diye gerekçe sundular. 35k nufuslu göt kadar ilçede yaşıyorum santral sabit değişmemişti emindim yine kalkıp gittim saha elemanı dayıyı kahvede yakaladım sordum. yok öyle bişey yıllardır aynı yerde dedi. ama hazreti türknet bi türlü ikna olmadı buna.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://turk.net/mahallenizde/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Netgalaksiye evrakaları göndericem 4-5 güne açılır nasıl olduğunu yazarım.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Turknet 

enpara 

bunlardan vazgeçeceğimi hic sanmıyorum ne biliyim 5-10 fazla veririm

yinede bunlarla devam ederim 

seffafliklarini cana yakinliklari yeter

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Abi turk.net ten kaçsan ne yazar diğerleri de yapacak zam 3 ay 5 ay sonra olsa da yapacaklar kaçarı var mı ? Değmez uğraşmaya 10 tl 15 tl fark için aylık.

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Turknete gectigim gunden beri memnunum 85 tl ye 50mb dowload ve 8mb upload kullaniyordum  13 lira zam gelcek 98 olcak sabit hat kalsin simdi yalina gecirsem hiz kaybi yasarim. Memnun olarak kullaniyorum.

Gercci ben Londrada mobilde sinirsiz kullaniyorum oda ayri :D evdekiler rahat kullansinlar. Bu zam turknet kaynakli degil ama malesef hersene yapilan enflasyn zamlari

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kaç gündüt türknet hat iptali baş vurusu yaptım dönüş yapan yok çok ilginç

ayrıca net galaksiye kaç defa numara bıraktım hiç aramadılar :D

herkes afk amk :D

Toplam Hit: 46167 Toplam Mesaj: 139
türknet