folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

Türknet 12 Lira Zamcık Yapmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Yine gitti amına soktuğumun İnterneti 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Bende giremedim modemi resledim birkaç kere. Türknet

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Https bunu yazdı
    CorretzA bunu yazdı

İnternet gitti bende sizde de sıkıntı var mı ? Online işlemlere de girilmiyor.

lokasyon istanbul 
    buradada gitti altyapıdandır dedim sonra baktım ödenmemiş fatura var. Dedim bu dönemde yapılacak iş mi bu hayınlar. Sonra ödeyince geldi sanıyorum bende. Halbuki herkeste gitmiş.

edit:

Kesinti anında online işlemleri kapatmakta güzel taktikmiş. Biliyorlar herkesin kayıt açacaklarını.

Şumu topluca btk ya yazsak sokmazlar mı bunlara boru ya

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

sokacam böyle işe ya.

türknet bağlattım 2 ay önce. 1 hafta ızdırabım skildi bağlantıyı sağlamak için.

1.5 aydır kafam rahattı 15 gün önce ev telefonuyla biyeri arayam dedim demez olaydım.

sabit cep şehir içi dışı nereyi arayacak olsam ksııtlandınız diyor. 3 gün telekomla uğraştım. ev telefonu bölümü ttnete aktarıyor.

ttnet ev telefonu bölümüne aktarıyor. 3. gün sağolsun bi hanım kız asıl problemi söyledi. telefon numarası bana ait değilmiş.

1.5 ay önce defalarca arama yapıp arama aldığım no başkasına geçmiş. 

türknete 1 haftadır kayıt açıyorum 2 gün sonra bilmem ne bey/hanımdan cevap geliyor sorunu ilettik.

türktelekomdan gelen yanıt sorun bizle alakalı değil müşteri sorumluluğunda. 2 aydır kaç defa arıza kaydı oluşturduysam hepsi müşteri sorumluluğunda diyor.

adamlara telefon numaramı kim değiştirdi hangi yetkiyle diyorum ankastre kutusundan sonrası bizi ilgilendirmiyor kabloları kontro let diyor :D

ulan kablo eskidi diye telefon numaram mı değişti yani jksfhkahdf.

özetle bana ucuz ve taahhütsüz bir yer lazım. ama geçiş yaparken de saçma salak 15 gün kafa ağrıtmasınlar. ve mümkünse sorun yaşadığımda bir insan evladıyla konuşabileyim ve her sorunda müşteri sorumluluğunda demesinler.

var mı böyle bir servis ?

15 16 mbt yeter de artar.

yok mu derdime derman.

2 günde bir yeni kayıt açıyorum ve verdikleri cevap ankastre kutusunda müşteri sorumluluğunda arıza.

yani diyoki telefon numaranı değiştirdim ama portu değiştirmeyi unuttum 100 lira ver de gelem değişem. vermem diyorum aga kendin yap o zaman diyo.

ben götümden mi uydurcam hangi porta takacağımı ya da 100 portu tek tek denicem mi sinyal geldi mi diye.

velhasılkelam skerler ben geçcem türknetten.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

millenicoma baktım türknetin bi değişik versiyonu

netspeed fiyat türknetle aynı kotalı paketleri de var çok kaliteli gelmedi uzaktan :D

netgalaksiyi aradım şu an türknet zamla birlikte 88 lira yaptı net galaksi aynısını 60a veriyor. geçişte bağlantı ücreti vs vs yokmuş. ama bunlarda da müşteri hizmetleri yokmuş.

ben müşteri hizmetleri olan insanla muhattap olabileceğim bir şey istiyorum yok mu müridler?

acayip sinir oldum türknete. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Benim gibi 8 mbit hızı olana da aynı fiyat ki bu sikecegim böyle adeleti 

https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari

Netgalaksi 45 TL. Sonuçta altyapı yine Telekom. Altyapıda sorun yaşamıyorsan bence yok yere fazla para verme. 

İki katı fark var. 

Ben de netgalaksi kullanıyorum akşamları biraz yavaşlasa da ben memnunum 35 mbit 60 tl

Love is nothing without fucking.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

netgalaksi bana sonsuz hız veriyor yani 0 mbps

Prometheus tarafından 11/Haz/20 14:13 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ZfaEYDBb5xQ

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

senin yalanı fuckiyim.

turknet santrale yakınsan iyidir.

100 mbitle reklam yapıyorlar 35 alabilirsin diyorlar sözleşmede 28 mbit yazıyorlar. bağlantı olunca 13 mbit zor veriyorlar. özetle böyledir.

kötü  değil ama herkese aynı kalitede hizmet sunmak için çalışmıyor.

iptal edince sevgiliden ayrlamak istemiyor gibi mail atıyor. saçma sapan işler...

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

millenicoma baktım türknetin bi değişik versiyonu

netspeed fiyat türknetle aynı kotalı paketleri de var çok kaliteli gelmedi uzaktan :D

netgalaksiyi aradım şu an türknet zamla birlikte 88 lira yaptı net galaksi aynısını 60a veriyor. geçişte bağlantı ücreti vs vs yokmuş. ama bunlarda da müşteri hizmetleri yokmuş.

ben müşteri hizmetleri olan insanla muhattap olabileceğim bir şey istiyorum yok mu müridler?

acayip sinir oldum türknete. 

Netgalaksiyi denersen gelismeleri aktar hocam.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 46158 Toplam Mesaj: 139
türknet