folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet'i Mahkemeye Veriyorum

Türknet'i Mahkemeye Veriyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

facebooktan yazdım kaale almadılar. twitterdan yazdım dikkate bile almadılar. Böyle vasat böyle anlamsız gereksiz yaşama sebebi olmayan müşteri hizmetleri en b.ktan olan bir kurum ömrüm ve yaşamım boyunca görmedim. 4 ay daha kullanıp netspeed geçicem. Zaten akk kalkıyor. şu btk artık o koltuğunun konforunu bırakıp halk için birşeyler yapsada tahattut kalksa yada 6-12 aya inse. bir kerede şu devlet son 25 senedir halk yararına birşey çıkarsa harbi ölmeden gözüm açık gitmese. Vay be dicem bişe olsa.

Zaten benimde tepkim müşteri hizmetlerinden ötürü hocam lanet ettirdiler 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Hocam ben Turkiye'de yasamiyorum. YAPA nin acilimini falan bilmem fakat su durum gozume carpti. Neden ustte YAPA mi ? Hayri deyip altta Transmisyon Tipi = YAPA diyor. Hem hayir diyor hem evet sanki ???

Hocam Yapa turknetin kendi alt yapısı oluyormus bende anlamadım çok lanet bir sistem

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı
    efsanemeric bunu yazdı

Murid ve murideler bu ayın başında D-Smart aboneligimi iptal edip türknete geçtim gectigim güne nalet ettim ilk 1 hafta sorunsuz hizli bir şekilde kullandim ayın 11inde sabah 8de evden çıkarken internet vardı saat sabah 10da geri geldim internetim gitmisti online destek oluşturdum direk desteği kapatıp sorun ankastre kutudan daireye gelen kabloda dediler , kabloyu kontrol ettirdim bir sorun gorulmedi 12sinde tekrar destek oluşturdum dün tekrar dönüş yaptılar sorun eve gelen kabloda dediler yeni tesisat çektirdim farklı modem aldım gene olmadı müşteri hizmetlerine ilettim kimsenin umrunda olmadı binada bulunan avukat direk suç duyurusunda bulun dedi yarın ilk işim suc duyurusunda bulunucam gelişmeleri tek tek aktaricam 

hocam aynı sorunu ben de yaşadım 1 aya yakın sorunu bana yüklediler. en son telekom bölge müdürü vasıtası ile emirvaki bir şekilde yerinde tespit için destek istedik. 

sonuç olarak gün içinde adamlar alt yapıda sorun olduğunu (kendi taraflarında) kabul ettiler sonunda ve sorunu kabul edip çözdüler akşamına internetim düzeldi. 

bir kaç aydır sorunsuz çalışıyor. şeytan kulağına kurşun. 

sana tavsiyem üstten bi yetkili abi/abla bulup onlarla iletişim kurup çözdürmen.

ekleme: benim ki de 

Santral MAMAK-14

görünüyor.

Hocam türk telekom zaten sorun onlarda dedi savciliga gittim böyle bir durumda suç duyurusunda bulunma olmaz dava ac veya bir arabuluculuk ofisine git onlar çözüm bulur dedi cumadan sonra avukat şirketi arayacak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    efsanemeric bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Hocam ben Turkiye'de yasamiyorum. YAPA nin acilimini falan bilmem fakat su durum gozume carpti. Neden ustte YAPA mi ? Hayri deyip altta Transmisyon Tipi = YAPA diyor. Hem hayir diyor hem evet sanki ???

Hocam Yapa turknetin kendi alt yapısı oluyormus bende anlamadım çok lanet bir sistem

Peki sakin bunla ilgili sorun olmasin ? Yani ben hem (atiyorum) ADSL'im hem ADSL degilim gibi bisey olmaz sonucta. bilemedim. O transmisyon tipinde sikinti olmasin.. Soylesen adamlara ...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    efsanemeric bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Peki sakin bunla ilgili sorun olmasin ? Yani ben hem (atiyorum) ADSL'im hem ADSL degilim gibi bisey olmaz sonucta. bilemedim. O transmisyon tipinde sikinti olmasin.. Soylesen adamlara ...

Turknet kullanan biri teknik bilgilerdeki bu kısmı çekip atabilirmi , hocam adamlara ne söylesem teknik personellere bilgi verdik dönüş yapicaz diyorlar 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

facebooktan yazdım kaale almadılar. twitterdan yazdım dikkate bile almadılar. Böyle vasat böyle anlamsız gereksiz yaşama sebebi olmayan müşteri hizmetleri en b.ktan olan bir kurum ömrüm ve yaşamım boyunca görmedim. 4 ay daha kullanıp netspeed geçicem. Zaten akk kalkıyor. şu btk artık o koltuğunun konforunu bırakıp halk için birşeyler yapsada tahattut kalksa yada 6-12 aya inse. bir kerede şu devlet son 25 senedir halk yararına birşey çıkarsa harbi ölmeden gözüm açık gitmese. Vay be dicem bişe olsa.

Zaten taahhüt 12 ay hocam. 24 ay taahhüt vermişsen ve 12. ay dolmadan iptal ettirmemişsen otomatik uzuyor. 12. ayın sonuna doğru iptal işlemlerini yaparsan sorunsuz iptal edersin hocam. Firma dayatırsada kaale alma. En fazla taahhüt bozma bedeli için icra takibi başlatırlar. Ona da itiraz edersin olur biter. İtirazın iptali davası açamazlar kanun 12 aydan fazla taahhüt olamaz diyor. Seni sözleşmede bağlamaz çünkü tacir değilsin. Sen son kullanıcısın.

senin bahsettigin sozlesme hocam, taahhut de oyle olmamasi lazim. ben de dsmarti iptal edecektim bizim hakim olmaz dedi tuketici mahkemelerindeki arkadaslara sordum bilmiyoruz dediler ama taahhut ile sozlesme farkli dikkatli olmakta fayda var, hakim desi tuketici hakem heyetleri hey seyi onayliyor bi bok bildikleri yok demisti.

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

Hocalar avukat bir şekilde ulaştı internet hizmetin olmadığı mağdur edildigi vs. bir suru sey saydı çözüm için ne yapilacaksa yapicaz mağduriyeti gidericez dediler sure olarak net birşey demediler , aradan yarım saat geçti türk telekomdan aradılar turknete bildirin ortak arıza kaydı olustursun iki ekip adresinizde bulusup sorunu cozsun dediler turknete Twitterdan yazdım bakalım nasıl bir cevap gelicek 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

Benimki

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    catlax66 bunu yazdı

Benimki

Bulunan bölgeye göre değişiklik gosteriyor herhalde 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    efsanemeric bunu yazdı
    catlax66 bunu yazdı

Bulunan bölgeye göre değişiklik gosteriyor herhalde 

hocam bende de bu şekilde, belki de arkadaşların dediği gibi hem sistemde yapa görünüyor hem de transmiyson tipi farklı girilmiş diye bir çakışma falan oluyordur belki.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
Toplam Hit: 15899 Toplam Mesaj: 75
turknet