folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tütün Alabileceğim Site ? (George Karelias)

Tütün Alabileceğim Site ? (George Karelias)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Biliyorsunuz sigara fiyatları saçma sapan bir hal aldı.

Esigaraya yönelmiştim birkaç ay günde 4-5 sigara + esigara içtim ama olmadı. Hayvan gibi sigara içen birisini kesmiyor.

Biraz araştırma yaptım:

Öncelikle şu tabaka çok mantıklı geldi : https://urun.n11.com/sigara-seti-ve-aksesuari/ocb-sigara-sarma-makinesi-ve-tutun-tabakasi-2-kademeli-orijinal-P325218777

Hem yanımda tütün taşıyabilirim hem kolay sarım yapılabiliyor.

Sonra araştırma yaptım George Karelias diye bir tütün varmış. Bundan 10 sene öncenin sigara tadını veriyomuş. Tam benlik bir tütün öyleyse dedim ama bulunduğum şehir itibariyle tütüncülerde bunu bulmam imkansız. 

İnternet üzerinden nasıl alabilirim. Bildiğiniz güvenilir siteler var mıdır ?

Mesela: http://www.purosatis.com/george-karelias-light-and-sons-tutun-25-gr

Güvenli mi bilmiyorum...

Ayrıca bu tütün biraz pahalı gibi geldi. Günde 15 dal içsem 25 gram tütün kaç gün gider ? Benzer tada sahip başka uygun fiyatlı tütün önerisi varsa o da olur.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

george kareliastan daha iyi tütün şu an sanırım yok.

4 sene sigarayı bırakmışken dur bakim kokusu ne güzel lan diyerek bi dal başladım bir sene kendine esir etti. yılbaşında bida biraktım.

arap çarşafıyla tekli sararak bir hafta çok rahat yettiriyorsun 25 grmı. 

edirneden gelen arkadaşların olursa onlara aldır 10-20 paket. orda 15 lira çünkü.

tabi lan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

o verdigin sitede puro ya baktim

http://www.purosatis.com/romeo-y-julieta-no-5-robustos-5-li-paket

Romeo nun no. 5 diye purosu yok. 5 li robustos diye purosu yok. Buyuk ihtimalle cakmasi.

---

Cohiba Maduro 5 Genios Puro 25'li kutu baktim kutusu tamamen cakma. orjinallikle hicbir alakasi yok,

ustelik fiyati 3500-3800 arasinda iken adam indirimle 3000 TL ye dusurmus :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

büyük şehirde yaşıyorsan alabilirsin hocam bende karelias içiyorum. 22,5-25 tl arası değişiyor. 1 paketini 5-6 gün içiyorum. malbora touch içiyordum günlük 12 lira veriyordum. Şimdi ay başında 5 paket alıyorum kağıt, fitil derken normal sigaraya göre %50 kâr sağlıyorsun.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@korkarabatak  Edirne'de tanıdık yok ama bilgiler için teşekkür ederim, şu an için damağıma en yakın tütün gibi duruyor.

@underzero Hocam hemen kapattım o sitenin sekmesini :) Şöyle bir site buldum şimdi https://tutuncesitleri.net

@TeRRoR Maalesef hocam burada (Erzurum) bulma şansım yok gibi. Akşam tütüncülerin olduğu yerlere bakıcam ama hiç ümidim yok. Bir defasında o yerlerden esigara likiti almıştım tabiki sahte çıktı :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

@korkarabatak  Edirne'de tanıdık yok ama bilgiler için teşekkür ederim, şu an için damağıma en yakın tütün gibi duruyor.

@underzero Hocam hemen kapattım o sitenin sekmesini :) Şöyle bir site buldum şimdi https://tutuncesitleri.net

@TeRRoR Maalesef hocam burada (Erzurum) bulma şansım yok gibi. Akşam tütüncülerin olduğu yerlere bakıcam ama hiç ümidim yok. Bir defasında o yerlerden esigara likiti almıştım tabiki sahte çıktı :D

Hocam varsa arkadaşın filan büyük şehirlerde toplu olarak aldır. Ama kargo maliyetide eklenince tadın kaçabilir. Ayrıca çok güzel açık tütünler var. Güzel bir yer tutturursan açık tütünde işini görebilir.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

peki bu tütünün hangisini alalım ? ben parliament rezerve içiyorum. ağır sigara yani. sarma makinası filtresi kağıdı vs. tavsiyesi olan var mı ? 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sahte hocam o ürünler almayın

euro taa 3-4 iken ben freeshoptan paketini 30 liraya almıştım

şimdi euro olmuş 6-7 arası nasıl 20 lira oluyor :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Adamin sitesindeki paket ile internette orjinal olan paketi karsilastirdiginda bariz farklar görüyorsan sahtedir.

Cok fark görmüyorsan orjinaldir anlamina gelmiyor ama ilk basta böyle bir kontrol yapabilirsin.

Birde o site ile ilgili internette arastirma yap

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Adıyaman tutununden daha mi iyidir bu tutun?

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Adıyaman tutununden daha mi iyidir bu tutun?

adıyaman tütünü şahin ise golden virginia bmwdir

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
Toplam Hit: 6402 Toplam Mesaj: 39
tütün sarma george karelias tütün