folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tütün Alabileceğim Site ? (George Karelias)

Tütün Alabileceğim Site ? (George Karelias)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

https://tutuncesitleri.net suan piyasada kapıda öde ile çalışan bir firma tütünleri sanki hakiki degil gibi denemelik 2 adet alırsın organik ocb 2 adet çarşaf ve extra slim ocb filtre 1 adet alarak başlangıç yaparsın.carsaf da 50 adet filtrede 120 adet mevcut

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gozkopat bunu yazdı

Şuan George iciyorum tütüncesitleri sitesinden aldim 10 adet 175 tl sanki hsate gibi geldi acayip balgam yaptı.orjinali müthiş hafif ve agizds les koku acimsilik birakmiyor.simdiye dek golden Virginia ve George tükettim harbiden George yi tek geçerim 10 yıl önceki tütün tadi var icimi çok keyifli.alacaksan gerçek ürün al sahtesi açık tütün gibi.

hocam tütünün fotoyu atabilirmisin 17.5 liraya gelen georgeyi merak ettim şimdi

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Ithal diye satilan urunler sahtedir. Kibristan getirdik v.s. gibi yalanlar ile satiyorlar. Bende uzuuun zamandir tutun kullaniyorum. Golden virginia yi Kanada'dan bir arkadas getirmisti. Seker gibiydi tadi. Ankara Amerikan Pazari'da dahil hicbir yerde bir daha o tadi bulamadim. 

2005in tutunleri satiliyor. Bandrollu. Onlarda 20 lira. Ithal olanlarin bu durumda 20 lira olmasi imkansiz. 2005i alin en azindan tadi hep ayni. 

Youtube a falan bakarsaniz tutun urunleri icin kiyma, dograma makinalari, dolum makinalari satiyoruz diye bir cok video mevcut. Oralarda o doldurulan sigaralarin ne sartlarda dolduruldugunu gormek mumkun. O tutunleri de muhtemelen o sekilde dolduruyorlar.

Frisapta calisan bi arkadas olaydi bi golden virginia gonderirdi bi dadina bakip, tiridine banar, parasini da yollardik. 

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

ben bir ara oldhorborn sarıyodum.

tabaka ya da dalgalarla sararsan daha az gidiyor. elde sarmanı tavsiye ederim 1 2 haftada gözün kapalı saracak hale gelirsin. hem isteğine göre hafif sert yapabilirsin.

sitedekiler de muhtemelen çakma.

ben 2 yıldır aynı yerden alıyordum. orospunun evladı en son 3 tane aldım birini açtım kurumuş. olabilir dedim. diğer ikisi de kuru çıktı.

ondan sonra almadım ütün. ama son zamdan sonra sarma gene mantıklı geldi.

yaklaşık 6 ay önce erzurumda merkezde büyük bi avm var onun önündeki fayton tarzındaki dükkandan almıştım 25liği 45 tlye.

filtre ve kağıdı ekleyince normal sigaranın yarısını geçiyordu maliyeti.

ve @huzi123 

Çın çın plak dediğiniz dükkan. Oradan aldığım likit sahte çıkmıştı ama bugün denemelik bir paket alıcam. Fiyatını buraya yazarım aldıktan sonra. 

Beyler yazılanların hepsini okudum internette satılanalr sahte bunda fikir birliği kurduk. Peki Yunanistana yakın bir şehirde oturup orjinalini komisyonla gönderebilecek bir mürid var mıdır ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Başka konu açmayayım hocam bende şu aşağıdaki alet var 2005 tarzı tütünleri saramıyorum bir yanlışlık mı yapıyorum adıyaman tarzı tütünler sarılıyor ama tekel tütünlerinde boş boş sarıyor içinde topak topak oluyor var mıdır bir çaresi yolu ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

ben bir ara oldhorborn sarıyodum.

tabaka ya da dalgalarla sararsan daha az gidiyor. elde sarmanı tavsiye ederim 1 2 haftada gözün kapalı saracak hale gelirsin. hem isteğine göre hafif sert yapabilirsin.

sitedekiler de muhtemelen çakma.

ben 2 yıldır aynı yerden alıyordum. orospunun evladı en son 3 tane aldım birini açtım kurumuş. olabilir dedim. diğer ikisi de kuru çıktı.

ondan sonra almadım ütün. ama son zamdan sonra sarma gene mantıklı geldi.

yaklaşık 6 ay önce erzurumda merkezde büyük bi avm var onun önündeki fayton tarzındaki dükkandan almıştım 25liği 45 tlye.

filtre ve kağıdı ekleyince normal sigaranın yarısını geçiyordu maliyeti.

ve @huzi123 

Çın çın plak dediğiniz dükkan. Oradan aldığım likit sahte çıkmıştı ama bugün denemelik bir paket alıcam. Fiyatını buraya yazarım aldıktan sonra. 

Beyler yazılanların hepsini okudum internette satılanalr sahte bunda fikir birliği kurduk. Peki Yunanistana yakın bir şehirde oturup orjinalini komisyonla gönderebilecek bir mürid var mıdır ?

Dediğiniz dükkandan 25 gramını 25 liraya aldım. Ayrıca Erzincankapıdaki askeri malzeme satan yerlerde de var aynı paraya satıyor hepsi. Old horborn, virginia, drum falan da satıyorlar.

Vay be demek müşteri kitlesi var burada bu tütünlerin, şaşırdım bulunca :)

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

Güvenilir kaynak yok mu şimdi tütün alabileceğimiz ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Kaç ton lazım?

Eski Toros 2005 tütününüde üretiminin yapıldığı sigara fabrikası çalışanı olmadan kaynaklı alışkanlık. :)

real_agabey tarafından 20/Nis/19 19:05 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

ve @huzi123 

Dediğiniz dükkandan 25 gramını 25 liraya aldım. Ayrıca Erzincankapıdaki askeri malzeme satan yerlerde de var aynı paraya satıyor hepsi. Old horborn, virginia, drum falan da satıyorlar.

Vay be demek müşteri kitlesi var burada bu tütünlerin, şaşırdım bulunca :)

Hocam oldhorborn mu aldığın ? ben kaç ay önce 45e almıştım. vanda 33tü ama kupkuru çıkmıştı hepsi.

askeri malzeme satan yerlerin hepsini gezdim old bulamamıştım. sarı old sarıyorum sadece. golden virginia denedim 3 4 kere ama hiç sevmedim muhtemelen çakma denk geldi hep :)

kıbrıstayken normal mahalle bakkallarında bile orjinal mis gibisini 3te1 fiyatına alıyordum ne güzel.

çin çakma üretmede biz de tüketmede bir numarayız sanırım her şey sahte mk.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

Aynı sigarayı 2018 in başından bu yana içiyorum george karelias cidden iyi beni 25 gr 2 gün rahat atıyor kimi zaman 3 gün kesinlikle öneririm.

Zehirleneceksekte ağız tadıyla zehirlenelim tekel tütünleri felan iyi olmuyor içemiyorum artık. Ek olarak bu sarmaya başladığımdan yana tekel 1 paket alıp içmedim ara sıra arkadaşlar uzatıyor o da ayıp olmasin diye alıp yakıyorum ama ağzımın tadını kaçırıyor. 

The End
Toplam Hit: 6444 Toplam Mesaj: 39
tütün sarma george karelias tütün