folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tütün Alabileceğim Site ? (George Karelias)

Tütün Alabileceğim Site ? (George Karelias)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

sigarası, tütünü, esigarası yani her türlüsünü içtim içiyorum amk tekel artık bildiğin sikiyor. 

öncelikle o tabaka çok kaba geliyor bana sarma içtiğim zamanlardan kalma minyatür bi tabakam var hala isteyen arkadaşlara vermiyorum kent switch slim kadar bişey. tavsiyem öyle ufak bişey almanbu tarz tabakalı sarımlarda tat alamadım ben.

günlük 20 dal hatta fazlası tütün içiyordum elle sarım daha lezzetli ve daha tasarruflu ama bi süre sonra parmak uçları ve tırnaklar bariz sararıyor ve çok kötü kokuyor. bi süre sonra işaret parmağının ucu filan nikotin kalıntısından yanıyordu. ben çok sıkıntı çektim o konuda bana özel mi bilmiyorum. hazır makaron alıp akşam 20 dal sigara sarmak daha kolay geldiği için epeydir öyle içiyorum. tütünü çıkarıp hafif kurumasını bekledikten sonra 20 dal sarmak 5 dakika filan sürüyor. 

4-5 aydır günde 5-8 dal sigara içiyorum geri kalan esigara ile devam ediyorum. bildiğim kadarıyla esigara konusunda deneyimliydin ama yinede yazayım mtl denemediysen ona bi şans ver. bende pek inanmıyordum ama bayağı fark ediyor evde sadece yemekten sonra normal sigara içiyorum. dışarıda esigara taşımaya alışamadığım için mecbur tütüne devam ama bi an önce eve gitsemde kurtulsam kafasındayım sürekli.

tütün için ise üniversitede paylaştığın tarzda 2 paket tütün bi arkadaş göndermişti (emin değilim ama mürid nikoteen olması lazım). sevemedim nemli hatta ıslak gibiydi belki o zamanlar tütün olayını tam anlamadığım için yapamadım ama tat vermedi bi türlü bana. adıyaman veya bizim buraların lice veya halhal tütününü tütüncümde hangisi iyiyse o ara onu alıp devam ediyorum.

şu an 12 liraya 1 paket makaron alıyorum 200 tane var içinde. 20-25 liraya tütün alıyorum 200-250gram filan gerçi saolsun adam fazlasını dolduruyor. 250gram tütün ile 2 paket makaron sarılıyor ortalama hesabı sen yap işte bayağı avantajlı oluyor. bi bak kafana yatarsa güzel tütün aldığımda sanada kargo ile ateşlerim yarım kilo filan tabi kargo firmaları gönderiyor mu bilmiyorum hiç göndermedim daha önce.

şu an aylık 50 lira esigara için likit ve tütün için 30 lira filan masrafım var gül gibi geçiniyoruz. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sıgarayı bıraktım 2 günde bir paket içiyordum. şimdi 2 günde bir alkol içerken yanında 1 paket içiyorum aynı kapıya çıkıyor heralde :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ben bir ara oldhorborn sarıyodum.

tabaka ya da dalgalarla sararsan daha az gidiyor. elde sarmanı tavsiye ederim 1 2 haftada gözün kapalı saracak hale gelirsin. hem isteğine göre hafif sert yapabilirsin.

sitedekiler de muhtemelen çakma.

ben 2 yıldır aynı yerden alıyordum. orospunun evladı en son 3 tane aldım birini açtım kurumuş. olabilir dedim. diğer ikisi de kuru çıktı.

ondan sonra almadım ütün. ama son zamdan sonra sarma gene mantıklı geldi.

yaklaşık 6 ay önce erzurumda merkezde büyük bi avm var onun önündeki fayton tarzındaki dükkandan almıştım 25liği 45 tlye.

filtre ve kağıdı ekleyince normal sigaranın yarısını geçiyordu maliyeti.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

Kardes giresunda yasiyorum burda bulamıyorum büyük şehirlerden kendime arkadaslar vasitasiyla getiriyorum. 25 gr old hold born  kullanıyorum cok icici birisi degilim gunde 10 dal sarıyorum. 2 hafta gidiyor. Fiyati 30 - 35 tl arasinda degisiyor. Senin bahsettigin urun cakma icindeki tutun acik tutunden farkli değildir buna eminim. Tavsiyem old holdborn dur. Fitil alirsin 1 tl ye 100 tane 1 tl ye arap kagisi elinle sar sar ic mis gibi 

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

istanbuldaysan bakırköyde meydandan aşağıya inerken soldaki pasajdaki tütüncüde var orjinal mi bilemem ama

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

Erzurum merkezdeysen caddede dumlunun önünde küçük bir büfe var bir zaman virginia tütünü alıcağım da orada bulmuştum bir bakın orada olabilir.Eğer uygunsa ben de alabilirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

askerde iken arkadaşlardan bir kaçı

oldholborn içiyordu onunda kokusu çok hoşuma gitmişti

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

ben bir ara oldhorborn sarıyodum.

tabaka ya da dalgalarla sararsan daha az gidiyor. elde sarmanı tavsiye ederim 1 2 haftada gözün kapalı saracak hale gelirsin. hem isteğine göre hafif sert yapabilirsin.

sitedekiler de muhtemelen çakma.

ben 2 yıldır aynı yerden alıyordum. orospunun evladı en son 3 tane aldım birini açtım kurumuş. olabilir dedim. diğer ikisi de kuru çıktı.

ondan sonra almadım ütün. ama son zamdan sonra sarma gene mantıklı geldi.

yaklaşık 6 ay önce erzurumda merkezde büyük bi avm var onun önündeki fayton tarzındaki dükkandan almıştım 25liği 45 tlye.

filtre ve kağıdı ekleyince normal sigaranın yarısını geçiyordu maliyeti.

rekorum 20 saniye old hornbornu sarmada dediğin gibi hocam bir süre sonra gözün kapalı sarıyorsun

araba kullanıyorum dirsekleri direksiyonu koyup sara sara kullanıyordum :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ayteach bunu yazdı

Kardes giresunda yasiyorum burda bulamıyorum büyük şehirlerden kendime arkadaslar vasitasiyla getiriyorum. 25 gr old hold born  kullanıyorum cok icici birisi degilim gunde 10 dal sarıyorum. 2 hafta gidiyor. Fiyati 30 - 35 tl arasinda degisiyor. Senin bahsettigin urun cakma icindeki tutun acik tutunden farkli değildir buna eminim. Tavsiyem old holdborn dur. Fitil alirsin 1 tl ye 100 tane 1 tl ye arap kagisi elinle sar sar ic mis gibi 

arap kağıdı zor gelir başlarda gizeh gibi yapışkanlı ile başlasın arap kağıdını yapıştıramaz ilk başta

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Şuan George iciyorum tütüncesitleri sitesinden aldim 10 adet 175 tl sanki sahte gibi geldi acayip balgam yaptı.orjinali müthiş hafif ve agizds les koku acimsilik birakmiyor.simdiye dek golden Virginia ve George tükettim harbiden George yi tek geçerim 10 yıl önceki tütün tadi var icimi çok keyifli.alacaksan gerçek ürün al sahtesi açık tütün gibi.

gozkopat tarafından 19/Nis/19 01:12 tarihinde düzenlenmiştir

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
Toplam Hit: 6443 Toplam Mesaj: 39
tütün sarma george karelias tütün