folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Usta Birliği Hakkında Bilgi

Usta Birliği Hakkında Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

selam dostlar usta birliği nasıl oluyor şuan acemiliğin 10cu günündeyim resmen soğudum askerlikten aklı olan gelmesin

85 kişi aynı koğuşta yatıyoruz şimdi bana söyleyin jandarma olucam  nasıl bir yere düşerim ve  usta birlikleri daha mı rahat oluyor ? tuvalet mıntıka çök kalk sürünmekten güneş anlında beklemekten delirdim resmen selamlar sürem kısıtlı bekliyorum arkadaşlar,

bir  kişinin hatası yüzünden 350 kişi ceza alıyor ve her işi 350 kişi yapıyoruz banyoyu bile herşey çok uzu sürüyor usta birliğinde durum nasıl olur beyler acil

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Usta birliğin neresi olur bilemeyiz, sadece tahmin yurutulebilir.

Usta birliginde sorumluluklarjn oluyor. Acemi birliginde yaptiklarini 3 ay daha usta birliginde alt devre olduğun icin yapma ihtimalin yüksek. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

selam dostlar usta birliği nasıl oluyor şuan acemiliğin 10cu günündeyim resmen soğudum askerlikten aklı olan gelmesin

85 kişi aynı koğuşta yatıyoruz şimdi bana söyleyin jandarma olucam  nasıl bir yere düşerim ve  usta birlikleri daha mı rahat oluyor ? tuvalet mıntıka çök kalk sürünmekten güneş anlında beklemekten delirdim resmen selamlar sürem kısıtlı bekliyorum arkadaşlar

:D asdas bold ile belirttiğim alanları okuyunca ne güldüm yaa...

Hocam acemi birliğini de söyleyeydin. Orada bulunmuş ya da tanıdığı biri orada askerlik yapmış arkadaşlar usta birliği dağıtımları nerelere olduğu adına sana fikir verebilirler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Usta birliginde sorumluluklarjn oluyor. Acemi birliginde yaptiklarini 3 ay daha usta birliginde alt devre olduğun icin yapma ihtimalin yüksek. 

tamam hacım benim sıknıtım işten kaçmak değil çok kalabalık olmak bitane mal yüzünden 350 kişinin ceza alıp çök kalk felan yapması 

usta birliğinde hiç yoktan şu şu şu rahatlığın olur alt devre olsanda tarzında söyliyebileceğiniz birşey yokmu amk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

85 kişi aynı koğuşta yatıyoruz şimdi bana söyleyin jandarma olucam  nasıl bir yere düşerim ve  usta birlikleri daha mı rahat oluyor ? tuvalet mıntıka çök kalk sürünmekten güneş anlında beklemekten delirdim resmen selamlar sürem kısıtlı bekliyorum arkadaşlar

:D asdas bold ile belirttiğim alanları okuyunca ne güldüm yaa...

Hocam acemi birliğini de söyleyeydin. Orada bulunmuş ya da tanıdığı biri orada askerlik yapmış arkadaşlar usta birliği dağıtımları nerelere olduğu adına sana fikir verebilirler.

manisa kırkağaç  jandarma yapacaklar kardeş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

vay ameke demek 350 kişi bir banyoda ha ?  hocam bu arada internente nasıl giriyorsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

tamam hacım benim sıknıtım işten kaçmak değil çok kalabalık olmak bitane mal yüzünden 350 kişinin ceza alıp çök kalk felan yapması 

usta birliğinde hiç yoktan şu şu şu rahatlığın olur alt devre olsanda tarzında söyliyebileceğiniz birşey yokmu amk

Usta birligindede maalesef ayni 1 tane öküz yuzunden hepiniz ceza alırsınız. 

Usta birliginde alt devren geldiktan sonra rahatlarsin.

Jandarma olduğun icin belki bir köy karakoluna düşüp 10 15 kisilik yatak odaniz olur bol bol nöbet tutarsin.

Askerlik bu mantik aramak akıl işi değil. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Usta birligindede maalesef ayni 1 tane öküz yuzunden hepiniz ceza alırsınız. 

Usta birliginde alt devren geldiktan sonra rahatlarsin.

Jandarma olduğun icin belki bir köy karakoluna düşüp 10 15 kisilik yatak odaniz olur bol bol nöbet tutarsin.

Askerlik bu mantik aramak akıl işi değil. 

abi öylede mantık aramyıomda az rahat bıraksınalr akşam koğuş nöbetinde bot bağlayıp ünüforma giyozz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Usta birliği rahattır hemen bezme olur o kadar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Dur ozaman seni tatmin edeyim. 

Usta birliginde, nobet, eğitim, denetleme yok.

Usta birliginde yan gelip yatarsin.

Telefon internet sebest. (10gb internet hizi )

Canin sıkıldığında çarşıya cikarsin.

Aksamlari alem yaparsin.

Alt devre ust devre komutan yok.

Askerlik bu haci ne bekliyon :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Usta birliği rahattır hemen bezme olur o kadar

çöp bile atmadığım halde geldiğimden beri hergün abuk sabuk piçlerin çöplerini topluyom aq üstüm şuan çör çöp toz içinde yırtık teş gibi :D 

Toplam Hit: 7115 Toplam Mesaj: 63