folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Usta Birliği Hakkında Bilgi

Usta Birliği Hakkında Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Usta birliği rahattır hemen bezme olur o kadar

çöp bile atmadığım halde geldiğimden beri hergün abuk sabuk piçlerin çöplerini topluyom aq üstüm şuan çör çöp toz içinde yırtık teş gibi :D 

Adam koğuşta sigara içip izmariti yere atmış. Bölük komutanı beni yazahaneden çağırtıp sen nasıl blk çavuşusun diye geçirmişti tokadı.

Ben ki koğuşa yatmadan yatmaya giren adamdım. Hadi açıkla bunun neresi mantıklı? :D

Sen oraya girerken mantığı kapıda bırakıp, çıkarken alacaksın ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Dur ozaman seni tatmin edeyim. 

Usta birliginde, nobet, eğitim, denetleme yok.

Usta birliginde yan gelip yatarsin.

Telefon internet sebest. (10gb internet hizi )

Canin sıkıldığında çarşıya cikarsin.

Aksamlari alem yaparsin.

Alt devre ust devre komutan yok.

Askerlik bu haci ne bekliyon :)

abi niye taşak geçiyonki tatmin olmak isteyen yok soruyorum sadee usta birliğidemi öyle dyie burada dk lar bile allah gibi takılıyor bize alt devre gelince rahatlarmıyız ustada bunları soruyorum tecrübesiz bir insan olarak hemen taşak oğlanı yaptınız

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

selam dostlar usta birliği nasıl oluyor şuan acemiliğin 10cu günündeyim resmen soğudum askerlikten aklı olan gelmesin

85 kişi aynı koğuşta yatıyoruz şimdi bana söyleyin jandarma olucam  nasıl bir yere düşerim ve  usta birlikleri daha mı rahat oluyor ? tuvalet mıntıka çök kalk sürünmekten güneş anlında beklemekten delirdim resmen selamlar sürem kısıtlı bekliyorum arkadaşlar,

bir  kişinin hatası yüzünden 350 kişi ceza alıyor ve her işi 350 kişi yapıyoruz banyoyu bile herşey çok uzu sürüyor usta birliğinde durum nasıl olur beyler acil

kjdfgvadkjvzxjvkljzxklcjkljwakljdK<JDKLAJSKLFDJASKLF

bu konuyu açacağın günü bekliyordum :D

müdür jandarma olacaksan birazdaha rahat edersin. polis gibi git gel evrak işeri araç bin derken biter merak etme.

piyade olup 14 ay aynı taburda hergün aynı şeyleri yapıp çarşı yüzü görmeseydin daha mı iyi olacaktı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

selam dostlar usta birliği nasıl oluyor şuan acemiliğin 10cu günündeyim resmen soğudum askerlikten aklı olan gelmesin

85 kişi aynı koğuşta yatıyoruz şimdi bana söyleyin jandarma olucam  nasıl bir yere düşerim ve  usta birlikleri daha mı rahat oluyor ? tuvalet mıntıka çök kalk sürünmekten güneş anlında beklemekten delirdim resmen selamlar sürem kısıtlı bekliyorum arkadaşlar,

bir  kişinin hatası yüzünden 350 kişi ceza alıyor ve her işi 350 kişi yapıyoruz banyoyu bile herşey çok uzu sürüyor usta birliğinde durum nasıl olur beyler acil

kjdfgvadkjvzxjvkljzxklcjkljwakljdK<JDKLAJSKLFDJASKLF

bu konuyu açacağın günü bekliyordum :D

müdür jandarma olacaksan birazdaha rahat edersin. polis gibi git gel evrak işeri araç bin derken biter merak etme.

piyade olup 14 ay aynı taburda hergün aynı şeyleri yapıp çarşı yüzü görmeseydin daha mı iyi olacaktı.

abi bide burada herkes grip oldu tahamülüm sıfır yani :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Bizim iş yerinden arkadaşa askerliği ballandıra ballandıra anlatmışlar. Gaza geldi tecili bozdurdu 2 - 3 ay sonra askere gidiyor. :D

Şu tepkini görünce o aklıma geldi direk :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Usta birliği daha rahattir. 3 ay mintika yaparsın.  Sonra askerliğini nöbet+görev olarak tamamlarsin.

Herşey daha rahat olur. Acemilik gibi değil. 

Tabi düşeceğin birliğe de bağlı. Doğuya düşersen kralsin.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Yerine göre değişir, yapabileceğin en iyi şey çevrendeki usta birliklerinden adamları yakalayıp sormak, nasıl rahatmı? nöbet kaç saat?
    üst tertipler sıkıntı çıkarıyomu? kaç kere iştima alınıyor? vs vs...

Bunun gibi sorular sor, heryer farklı olur. Ama en iyi seçenek bile cehennem yani. Beklentin fazla yüksek olmasın.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

ya ben de ogretmenim bedelliyi mi beklesem yoksa kasimda gitsem mi bilemedim askere gitsem maas alamiyorum  15 bin gibi bir kayip oluyor su anda da yasim 24 yas uygun oluyor mu bedelliye.

nasil yapsam acaba 1 yil daha tecil hakkim var bu arada

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

ya ben de ogretmenim bedelliyi mi beklesem yoksa kasimda gitsem mi bilemedim askere gitsem maas alamiyorum  15 bin gibi bir kayip oluyor su anda da yasim 24 yas uygun oluyor mu bedelliye.

eğerki kaybın ile bedelli ücreti aşağı yukarı aynı meblaya denk gelirse.. gitme.. bas parayı.. sonra kredi ödersin..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

eğerki kaybın ile bedelli ücreti aşağı yukarı aynı meblaya denk gelirse.. gitme.. bas parayı.. sonra kredi ödersin..

bedelli çıkarsa en düşük yaş kaç olur acaba 

Toplam Hit: 7177 Toplam Mesaj: 63