folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uyanamama Sorunu Hakkinda !

Uyanamama Sorunu Hakkinda !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı

Çözüm: Sleep Cycle aplikasyonu (iOS ve Android için mevcut)

Programa uyanmak istediğiniz saati belirtiyorsunuz, Yataktaki hareketlerinizden uykunuzun derinliğini ölçüyor.

Telefon yakınınızda ve şarja takılı durmalı.

Uykunuzun en hafif anını tespit edip, gıcık olmayan ve kesinlikle rahatsız etmeyen tınılarla sizi uyandırıyor.

deneyeceğim hocam teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Telefonun alrm sesi Ajdarın her hangi bir şarkısı yapılır ve sonrasında yaarım saat önceden kalkılıp alarm kapatılır tecrübe ile sabit...

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ben 5 dk aralıklarla kalkcağım zamandan yarım saat öncesine alarmları kuruyorum

sabah kendi kendimi şey ede ede kalkıyorum ama o son alarmda artık yeter hıammmına he kalkayım diyorum :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Baktın buradaki bilgiler hiç bi işe yaramıyor. Yapacağın en son şeyi söyleyeyim. (Belki de yapman gereken ilk şeydir, bunu en iyi sen bilirsin.)

Özet: Yatak odasını değiş.
    Ayrıntı: Bir cuma veya cumartesi günü yetişkin bi kedi bul.(Fazla yaşlı olmasın) Kendisini yedir, içir, hizmette kusur etme. Sonra bu kediyi eve bırak. Salon, mutfak, tuvalet ve banyo kapıları hariç diğer odaların kapısını açık bırak. Kendi kafasına göre takılsın kedi abi(abla). Sizde o gün gece başka bir yerde kalın. Sonra ertesi gün gel eve. Kedinin hangi oda da uyuduğunu tüylerinden, tuvalettinden falan tespit et. O odayı yatak odası yap. Bu kadar.

aga bu ne enteresan bişeydir :D

imza mı gelmiş?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bendede bu sorun var 6 da kalkıyorum sabah  yaz döneminde hiç sıkıntı olmuyordu su karanlıkta kalkma olayına döndükden sonra cogaldı gidene kadar bayılcak gibi oluyorum öglen acılıyorum

denemediğimde birşey kalmadı :D ginsenginden guaranasına sipirunasına :D 

ama b vitamininden şüpelenip bir kaç tablet içtiğimde işler biraz daha iyileşmişti  ginseng dene yatmadan önce yarım veya ceyrek sabah uyanırken daha güzel enerjik kalkmanı saglıyabilir 

ama uyandıkdan sonra enerjik olayım diyorsan guarana kapsüllerini araştır 2-3 tane aldıgın zaman hakketen farkı hissediyorsun 

do_som tarafından 29/Kas/16 17:45 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

B12 problemim varken uyansam da ayıkamıyordum.

Vitamin problemlerini çözünce de uyanamama problemim uzun süre devam etti.

Geç kalmalarım öyle meşhurdu ki ilkokulda müdür yardımcısı sinirlenip bir haftalık geç kağıdı vermişti sen zaten her gün geç kalıyosun diye..

Yıllarca sabah 8de kalkan insanları anlamadım.

Ne olduysa son 3-4 senedir kaçta yatarsam yatayım 7de çakı gibi ayaktayım.

Şu an standartım gece 3-3.5 sabah 7. 2 senedir böyle gidiyor çok şükür. Uzman muridemize göre direkt derin uyuyormuşum ondan yetiyormuş.

Vitamin şeylerinin haricinde psikolojik mevzular da önemli olabilir, zira 3 senedir düzenli bir yaşantım var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

aynı sorun bende de var. çalışmazken 3-4 saat anca uyuyabilirken çalıştığım dönemde kalkamıyorum. kaçta yatarsam yatayım en erken 7de kalkabiliyorum ve haliyle zar zor yetişiyorum.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı
    yunusemre bunu yazdı

Çözüm: Sleep Cycle aplikasyonu (iOS ve Android için mevcut)

Programa uyanmak istediğiniz saati belirtiyorsunuz, Yataktaki hareketlerinizden uykunuzun derinliğini ölçüyor.

Telefon yakınınızda ve şarja takılı durmalı.

Uykunuzun en hafif anını tespit edip, gıcık olmayan ve kesinlikle rahatsız etmeyen tınılarla sizi uyandırıyor.

deneyeceğim hocam teşekkürler.

Uygulama için link verir misin?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

aga bu ne enteresan bişeydir :D

Normal olduğumuzu kim dedi hocam :))

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

ulan ne zamandır aynı valla konu takip

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 6584 Toplam Mesaj: 52
problemi geç işe uyku kalmak