folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uyanamama Sorunu Hakkinda !

Uyanamama Sorunu Hakkinda !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

normal hocam böyle bir ülkede kimse sabah uyanmak istemez, tatsız bir ekonomi, işler canlı değil insanı motive eden birşey yok sorun sizde değil

Nasıl bir karaktersin sen yahu her cumlenden siyaset fışkırıyor. İnsanlara negatif pompalıyorsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı

normal hocam böyle bir ülkede kimse sabah uyanmak istemez, tatsız bir ekonomi, işler canlı değil insanı motive eden birşey yok sorun sizde değil

Nasıl bir karaktersin sen yahu her cumlenden siyaset fışkırıyor. İnsanlara negatif pompalıyorsun.

Adam haklı 

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Aynı sorundan bebde muzdaripim hocam yanımda top patlasa uyanmam , çok kötü bir şey gerçekten bir yolunu bulursan banada haber ver.ayrıca su uygulama hakketen işe yarıyo mu satın alacagım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    rebelpower bunu yazdı
    yunusemre bunu yazdı

Çözüm: Sleep Cycle aplikasyonu (iOS ve Android için mevcut)

Programa uyanmak istediğiniz saati belirtiyorsunuz, Yataktaki hareketlerinizden uykunuzun derinliğini ölçüyor.

Telefon yakınınızda ve şarja takılı durmalı.

Uykunuzun en hafif anını tespit edip, gıcık olmayan ve kesinlikle rahatsız etmeyen tınılarla sizi uyandırıyor.

deneyeceğim hocam teşekkürler.

Uygulama için link verir misin?

iOS için:

https://itunes.apple.com/us/app/sleep-cycle-alarm-clock/id320606217?mt=8

Android için (Storede ücretsizi göremedim apksini buldum)

http://turbobit.net/lob6wfsga2ex.html

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    mischka bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Sigara azalt . oturarak çalışıyorsanız spor yapın.kanına baktır aile hekimine belki fazlalık vardır eksik vardır.yatmadan 1 2 dk evi havalandırın. akşam yemeklerini azaltın .çay kahve 18.00 sonra yasak

Bunlar yapılırsa %100 çözüm

Bu yoruma katılıyorum. Bende uyanamıyorum bu ara. Üstteki durumları sağladığımda alarmsız uyanıyorum.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    esinti bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı

Adam haklı 

Efendim? 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Şu soğuk günlerde ve saatlerin bok edilmesinden ötürü o karanlık havada o sıcacık yatağı bırak diyen alarm bana resmen küfür gibi geliyor.

Esasen sen normalsin, o alarma tepki verebilenler anormal. Alarm insanın uykusunu yarıda kestiği için esasen çok zararlı bişey. Normalde uykunun bitimi kendiliğinden olur ama sistem bizi alarmlara mahkum etmiş. Sabahın köründe kalkıp akşama kadar çalışacaksın. Akşam da erken yatıp tekrar sabah kalkacaksın artık aile ile vakit geçirmek filan pazar gününe de diyemiyorum çünkü pazartesi iş var.

Bizim mahallede bir Raci Amca vardı geçen vefat etti gittik gömdük adamı. Adam kimbilir ne kadar sene sabahın köründe kalkmış, didinmiş, bişeyler yapmış ne oldu? Gömdük geldik. Kişisel olan ve elimizde kalan bir tek uykumuz kalmış ona da göz dikti bu orospu çocukları.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Caliber bunu yazdı

Şu soğuk günlerde ve saatlerin bok edilmesinden ötürü o karanlık havada o sıcacık yatağı bırak diyen alarm bana resmen küfür gibi geliyor.

Esasen sen normalsin, o alarma tepki verebilenler anormal. Alarm insanın uykusunu yarıda kestiği için esasen çok zararlı bişey. Normalde uykunun bitimi kendiliğinden olur ama sistem bizi alarmlara mahkum etmiş. Sabahın köründe kalkıp akşama kadar çalışacaksın. Akşam da erken yatıp tekrar sabah kalkacaksın artık aile ile vakit geçirmek filan pazar gününe de diyemiyorum çünkü pazartesi iş var.

Bizim mahallede bir Raci Amca vardı geçen vefat etti gittik gömdük adamı. Adam kimbilir ne kadar sene sabahın köründe kalkmış, didinmiş, bişeyler yapmış ne oldu? Gömdük geldik. Kişisel olan ve elimizde kalan bir tek uykumuz kalmış ona da göz dikti bu orospu çocukları.

Dediklerine aynen katılıyorum ancak

Başkasının yanında çalışınca erken kalkacaksın.

kendi işin olsa yine erken kalkacaksın. Para kazanman lazım.

Zengin olsan ve işe geç gitsen bile,  işçilerin olsa bu seferde onları erken kaldırıp işe başlatman lazım. Bu seferde küfür yiyeceksin :(

Yani o yataktan kalkılacak varmı başka çözümün

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar siyanürü olan varsa bi zahmet elden ele paslayalım... Ben de Hayattan bıkmış durumdayım.

Uyanamamanın temel nedenleri.

Geç yatmak

Havasız ortamda uyumak

Gece uykuyu bölen hadiseler yaşanması

Yaşama sevinci olmaması

İşini, Eşini, Evini, Hayatını sevmemek.

Çok su içmemek

Çok Yiyip yatmak.

Uyanacağın odanın çok soğuk yatağın sıcak olması.

Hayattan beklentinin olmaması.

Noyan tarafından 30/Kas/16 01:52 tarihinde düzenlenmiştir

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

barış özcan (youtuber) uyku videoları izle yardımı dokunabilir

Ha Ha!
Toplam Hit: 6598 Toplam Mesaj: 52
problemi geç işe uyku kalmak