folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ve Kaşık Gözlerle Bükülür ..

Ve Kaşık Gözlerle Bükülür ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Taktım senin yüzünden sabahtan beri çelik tencere ile uğraşıyorum yamuldu yamulduda tencere değil gözlerim yamuldu... 

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

İnanıp ta saatlerce kaşığa bakıp gerçekten kendini kasıp bükmeye çalışanlara acıyorum.Yapan biri olsa ortaya çıkıp bütün dünyaya yeteneğini açıklar ve bilim adamları eşliğinde insanüstü yeteneğini kanıtlardı.Bildiğim kadarı ile bunu başaran biri henüz ortada yok.Yapıyorum,oldu diyenler ya şizofren veyahut gerizekalı ya da kendine inanan salaklar ile eğleniyor olabilir.Dead _By videonu çek koy(konu boş olduğunu için 1. sayfadan sonrasını okumadım eğer video koyduysa affola).Hiç değilse açtığın konu ilgi çekmek isteyen hali yerine daha gerçekçi olabilir.Beyninizi kullanmak istiyorsanız açın soru çözün, kitap okuyun kaşığa gerek yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler yaklaşık bir senedir arada uraşırım bu mevzuyla,çoğu müride boş iş gibi gelebilir ancak beyin gücünün ne kadar büyük bi güç oldugunu vurgulamak için süper bi method..sizlerle paylaşmak istedim..

psişik güçler sınıfına giren bu işe başlarda inanmıyordum ancak izlediğim videolar beni bunun gerçek olduguna inandırdı.başladım çalışmaya ve bugün saat 01.00 sularında kaşıgı tamamen gözlerimle odaklanarak bükmeyi başardım.

meraklılarına yöntemlerimi anlatabilirim beyler ... nedense içimde sebepsiz bi mutluluk durumu hakim.. :)

ya tamam bi sene ugrasmisin tebrik ediyorum peki en cok merak etigimi soriyim bu sana ne kazandirdi once kendine bunun sayesinde turkiyein  en iyi universitelerinden birine  mi gireceksin yada sana gelecegin hakkinda bir kazanc mi sagliyacak  yada ne biliyim anen babana bi faydasi dokundumu daha uzaga gidelim miletine ?  kaybetigim zamanda deger mi diyorsun gercekten senin hevesini bozmak istemem ama cok merak ediyorum, beyin gucunun ne kadar buytuk bi guc oldugunu vurgulamak icin cok daha buyuk yontemler var bu onlar arasindan sifir kalir tarihe bak icat edilen seylere yada direk biyolojiye gir insan beynini arastir gercekten bundan daha guzel seyler bulacaksin boyelce bu kadar ugrasmadan da  insanin beyin gucunun ne kadar buyuk bi guc oldugunu vurgulayabileceksin ..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

bana  göre  ağzınla  uçan kuşu  tutmana denk  gelen bı olay 

yani imkanı  yok diye  düşünüyorum kafan gene  güzel olmasın hocam ? 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sergerde
    sergerde's avatar
    Erkek

sen bu kadar heyecanlı bekleyişten sonra anca ağzını bükersin hocam :ı

isyanda sergerde....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

öncelikle metafizik  fizik ötesi yani fizik kurallarıyla açıklanamayan şeylerdir. kedinin metafizikle olan alakasına gelince deneyin amacı fiziksel verilerle kedimizin yaşayıp yaşamadıgını açıklayamacagımızı anlatmaktır.

bir diğer konu ise kedinin konuyla alakası hani demiş ya arkadaş inanmak çok öenmli diye  hangi insan aklı kaşığın kendi kendine eğileceğine inanır? mantıklı olan kimse,  ama eğer illa inanıcam diyosan kendine dayanak noktaları bulmalısın kedicik de bu konu için çok faydalıdır..kedicik deneyinde amaç fiziksel yollarla kedinin ölü mü diri mi oldugunun anlaşılamayacağı idi , bu sonucun da en enterasan yorumlarından biri gözlemlenemeyen fenomenlerde var olan fizik kuralları geçerli değildir yorumu ki bu yorum kopenhag yorumunda geçer..eğer insan kaşığın bükülmesi olayının gözle görülen bi olay olmadığını düşünürse kaşığın büküleceğine kendini bi nebze inandırmış olur..

şimdi de kuantum fiziginin konuyla alakasını açıklayayım; kuantum fiziğinden amaç olayın daha çok düşünsel kısımları ile ilgilidir formüllerle bu olayı açıklayamazsın ama kedicik deneyiyle düşünce sınırlarını aşabilir , laplace in şeytanıyla ( böle bir şeyin asla olamayacagı kanıtlansa da güzel bir düşünce tarzı ) yada maxvell in ciniyle herşeyin mümkün olabileceğine inanabilirsin..  bu deneyler kanıtlanmadı falan demeyin lütfen sonuçta düşünce deneyleri

hacı sana kuantum fiziği diye başka bişey öğretmişler

münkünse kuantum mekaniği hakkında birdaha yorum yapma :S

r. şanalın felan kitabınımı okudun

--------------------------------

söylediklerim arasında yanlış bir cümle var mı söylermisin? özel olarak kimsenin kitabını okumadım, kuantum felsefesine dair bir çok kitap karıştırdım ama hatırlamıyorum kimin olduklarını, dediğim gibi ben işin felsefe kısmındayım formülleriniz rakamlarınız beni ilgilendirmiyor.

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi

çokda zor değil.abartılcak bşeyde değil aslında..düşünce gücü ve hakimiyetle kolayca yapılcak bşey

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---ALPER---
    ---ALPER---'s avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

çok farklı bişey değilse basit açıklamalar getirmek mümkün le

nasıl bişeydi?

şöyleki

o zamanlar hoslandıgım ve bana hiç pas vermeyen bi hatunla, taksimde karlı bi gecede öpüştüğümü görmüştüm. ama uyku sırası falan değil bildğin ayıkken bi anda trans hali :D 2-3 aysonra cıktıgımda kızla taksimdeydik kar yagmıstı vs birebir yani. baya tırsmıstım o zamanlar

usta sözünü baltalamak gibi olmasın da bana da arasıra oluyo fakat uyku halindeykene mesela gece uykumda yakın arkimin başına bişe geliyo yada bi konuşma geçiyo arıyom haber veriyom ve olayın olduğunu kendisi sölüyo benimde başıma geliyo ben tırmanıştayken düştüğümü gördüm hemde nerde ne yaparken nasıl yaparken ipi elimde nasıl tutarken her an rüyamdakinin aynısı ama zamanı kestiremiyom mesela rüyayı 1-2-3 ay öncesinden görüyom olay sonradan gerçekleşiyo ve bu sürekli oluyo bana kime ne dediysem çıktı amq bazen çok güzel oluyoda bazen çok boktan oluyo 2 tane kız arkimi rüyalar yüzünden bıraktım mesela :D

Nerde şekil şukul varsa,hepsi toplanmış...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi

zeyrekli bunu yazdı:

Taktım senin yüzünden sabahtan beri çelik tencere ile uğraşıyorum yamuldu yamulduda tencere değil gözlerim yamuldu... 

yahu akıl varr mantık var.:D millet hafif cisimleri zor kaldırır.ufak bi çatalı kaldırdında tenceremi kaldı.:D cismin kütleside önemlidir

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

_karantina_ bunu yazdı:

İnanıp ta saatlerce kaşığa bakıp gerçekten kendini kasıp bükmeye çalışanlara acıyorum.Yapan biri olsa ortaya çıkıp bütün dünyaya yeteneğini açıklar ve bilim adamları eşliğinde insanüstü yeteneğini kanıtlardı.Bildiğim kadarı ile bunu başaran biri henüz ortada yok.Yapıyorum,oldu diyenler ya şizofren veyahut gerizekalı ya da kendine inanan salaklar ile eğleniyor olabilir.Dead _By videonu çek koy(konu boş olduğunu için 1. sayfadan sonrasını okumadım eğer video koyduysa affola).Hiç değilse açtığın konu ilgi çekmek isteyen hali yerine daha gerçekçi olabilir.Beyninizi kullanmak istiyorsanız açın soru çözün, kitap okuyun kaşığa gerek yok.

hocam bunu başarabilen yüzbinlerce insan mevcut.bulundugun kabın içinden çıkıp etrafına göz atarsan bunun aham şaham bi olay olmadıgını farkedeceksin.araştır istersen biraz,inanmaman normal,kulağa garip geliyor ilk duydugunda..

geniuss bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

beyler yaklaşık bir senedir arada uraşırım bu mevzuyla,çoğu müride boş iş gibi gelebilir ancak beyin gücünün ne kadar büyük bi güç oldugunu vurgulamak için süper bi method..sizlerle paylaşmak istedim..

psişik güçler sınıfına giren bu işe başlarda inanmıyordum ancak izlediğim videolar beni bunun gerçek olduguna inandırdı.başladım çalışmaya ve bugün saat 01.00 sularında kaşıgı tamamen gözlerimle odaklanarak bükmeyi başardım.

meraklılarına yöntemlerimi anlatabilirim beyler ... nedense içimde sebepsiz bi mutluluk durumu hakim.. :)

ya tamam bi sene ugrasmisin tebrik ediyorum peki en cok merak etigimi soriyim bu sana ne kazandirdi once kendine bunun sayesinde turkiyein  en iyi universitelerinden birine  mi gireceksin yada sana gelecegin hakkinda bir kazanc mi sagliyacak  yada ne biliyim anen babana bi faydasi dokundumu daha uzaga gidelim miletine ?  kaybetigim zamanda deger mi diyorsun gercekten senin hevesini bozmak istemem ama cok merak ediyorum, beyin gucunun ne kadar buytuk bi guc oldugunu vurgulamak icin cok daha buyuk yontemler var bu onlar arasindan sifir kalir tarihe bak icat edilen seylere yada direk biyolojiye gir insan beynini arastir gercekten bundan daha guzel seyler bulacaksin boyelce bu kadar ugrasmadan da  insanin beyin gucunun ne kadar buyuk bi guc oldugunu vurgulayabileceksin ..

hocam bu dediklerinin ne kadarını sen yapıyosun ? her annenin oğluna verdiği tavsiyeler bunlar ama hangi çocuk bunları yapıyor..çok klişe olmuş yorumun ama yinee önerin için eyv :)

Toplam Hit: 23138 Toplam Mesaj: 166