folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ve Kaşık Gözlerle Bükülür ..

Ve Kaşık Gözlerle Bükülür ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

_karantina_ bunu yazdı:
    -----------------------------

Aquila bunu yazdı:

_karantina_ bunu yazdı:

İnanıp ta saatlerce kaşığa bakıp gerçekten kendini kasıp bükmeye çalışanlara acıyorum.Yapan biri olsa ortaya çıkıp bütün dünyaya yeteneğini açıklar ve bilim adamları eşliğinde insanüstü yeteneğini kanıtlardı.Bildiğim kadarı ile bunu başaran biri henüz ortada yok.Yapıyorum,oldu diyenler ya şizofren veyahut gerizekalı ya da kendine inanan salaklar ile eğleniyor olabilir.Dead _By videonu çek koy(konu boş olduğunu için 1. sayfadan sonrasını okumadım eğer video koyduysa affola).Hiç değilse açtığın konu ilgi çekmek isteyen hali yerine daha gerçekçi olabilir.Beyninizi kullanmak istiyorsanız açın soru çözün, kitap okuyun kaşığa gerek yok.

12376213812 tane kişi çıktı hocam arada gazete oku :S

havada duran budist rahipler var bilim adamları araştırıyordu ki cevap da bulundu gibi telekinezi :S 

bir de yemek yemeden yaşayan eleman vardı onu da klinikte araştırıyorlardı?? 

düzenleme: deadby hatırladığım kadarıyla senin gözler de çakırdı galiba :D 

1-Gazete derken sen yanlızca Posta okuyorsun galiba.

2-uçan budisr rahipler falan yok.Bildiğin gibi en son deneme esra ceyhan ın programında oldu ve pek te havada uçtuğunu söyleyemem.

3-Yemek yemeyen elemanı biliyorum.Ve sende o adam gibi sokakta haftalarca yemek yemeden öküze tapsaydın eminim uzun süre aç kalabilirdin.Adam açlığa zaten alışık .

4-Bilim adamları eşliğinde teste tabi tutulan hiçbir medyum telekinezist,allah,peygamer vs. yok sallama.Dead_by yakında videosunu koyacaktır zaten görecez bakalım havada mı uçuyo kaşık mı büyüko haftalarca aç mı kalıyo.Sana tavsiyem internette okuduğun herşeye inanma.

1-) Gazete posta bile olsa haberleri götlerinden uydurmuyorlar.

2-)Senin atalrın zamanında 1 metreye kadar yükselebiliyordu... Bunu o güvendiğin bilim adamları söylüyor. İstersen google var gir bak. Bu da senn uçan budist rahip yok tezini çürütüyor. televizyondaki ne budistti ne rahipti manyağın tekiydi.

3-) Öküze tapan adam acıkmayacak diye bir kural yok. Gİt bakalım 1 hafta tap öküze aclığa alışırsın. 2. hafta vücudun vücudundaki yağları tüketmeye başlar. 3. hafta protenileri tüketmeye başlar ve 3. haftanın son unda geberirsin fakat bu adamda böyle şey söz konusu değil.

4-) Bilim adamları eşliğinde teste tabi tutulan hiç kimse testi geçemedi diye kimse testi geçemez diye bir kural yok.(allah, peygamber testi sacmalık ama beyin potansiyeli konusundaki testler gerçek.) Ayrıca insanlar beyninin tamamını kullanamadığına göre bu kaşık bükme olayları beyin potansiyelini arttırabilen insanlar için mümkün olbilir ama bu olay  kitap okuma test çözmekle olmaz o sadece kulanabildiğin kapasitenin işlevini arttırır. Kapasiteyi arttırabilmek için meditasyon yapmalısın meditasyon da vücuttaki insani özellklerden arınarak tam bir trans haline geçmektir bu durumda deadby arkadaşımızın dediği duygularınızdan kurtulun tezi kafanızı boşaltın tezi gayet mantıklı.

Evet internetten gördüğümüz herşeye inanmayacaz öncelikle sitelerin gerçekçiliğne bakacaz. bu siteler ciddi sitelerse inanacaksın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRASH
    CRASH's avatar
    Erkek

elfkrc bunu yazdı:

tv de öyle bi program vardı bi aralar hatırlarsanız, hatta herkes televizyonunun üstüne bişey koymuştu tv deki adam bişey bişey yapmıştıda tv üstündeki şey yere mi düşmüştü ne, bişey olmuştu, bilmem anlatabildimmi, hatırlayabildiniz mi... :))

uri geller o..  sahtekarlığı kanıtlanmıştır çoook önce. bi de bu herifin yaptıklarını hala gerçek sanan insanlar da var ne yazık ki...

(ayrıntılı bilgi için araştırınız, uğraştırmayınız şimdi beni) 

http://www.zem.demon.co.uk/nzrh.htm

http://www.skepdic.com/geller.html

daha bu adam gibi çok sahtekar var. tabi bu kadar cahil ve/veya kolay manipule edilebilen insanlar oldukça dünyada (ki şüphesiz varolacaklar gelecekte de) bu gibi sahtekarlıkların olması da çok doğal.

=)

--------------------------------------------------

bu arada, kaşık bükme olayı da tamamen sahte bişey. bu uri geller'ın sahtekarlığını açığa çıkaran videolardan birinde kaşık bükmenin nasıl olduğu açığa çıkarılmıştı

yani şimdi burada bi video görüp etkilenenler olabilir diye söylüyorum bunu da :)

edit :  hadi 1-2 dk. youtube'da bakayım dedim, buldum sizler için bi'şeyler. çok kolay, siz de yapabilirsiniz :D  

http://www.youtube.com/watch?v=Xrvxl3BU-wg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Nz4xltEGGOM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=DinkCry5KlM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=962wOrXReLE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=pYGjtlgGtY4&feature=related

sadece sondaki video bile bişeyler anlatabilir size.

yani diyorum ki, biraz gerçekçi olun, araştırın, öğrenin, aptal olmayın bu kadar koyuncuklar :)  böylesine basit bir mantığın, bir çok insan tarafından kurulamamasına hayret etmek elde değil..

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

olabilitesi var ama hala şüpeliyim

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

beyler sonuç olumsuz.onca insanın içinde,onca lafa,kıkırdamalara karşı yapmadım bu siktigimin olayını.rezillik olmadı ama utandım biraz.ha şimdi bundan sonraki yorumlar zaten belliydi,sallamıştın gibisinden olabilir,normaldir :S

ancak beyler beni bilen bilir,ben harbi büktüm o kaşıgı ve bunu pratiğe bağladıgımda çok güzel şeyler olacak..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRASH
    CRASH's avatar
    Erkek

edit: yanlışlıkla gönderdim bunu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRASH
    CRASH's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

beyler sonuç olumsuz.onca insanın içinde,onca lafa,kıkırdamalara karşı yapmadım bu siktigimin olayını.rezillik olmadı ama utandım biraz.ha şimdi bundan sonraki yorumlar zaten belliydi,sallamıştın gibisinden olabilir,normaldir :S

ancak beyler beni bilen bilir,ben harbi büktüm o kaşıgı ve bunu pratiğe bağladıgımda çok güzel şeyler olacak..

sabırsızlıkla bekliyorum :)   (az önce, sadece video çekerek de birşey kanıtlayamayacağını da belirttim. işini zorlaştırdıysam affola =)  )

edit: yanlış anlama sakın, saldırı falan yapmıyorum; yanılıyor da olabilirsin, alkollüyken sana öyle de gelmiş olabilir vs. ...   :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

sçtın hocam, şimdi bi 15 sayfa da senle dalga geçerler :)

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

hoca aslında konuyu açtıgıma pişman oldum,bunun meraklısının bu kadar olacağını tahmin edememiştim.cidden üstüme bi yük bindi..biranlık sevinçle paylaştım konuyu ama sandıgımdan çok meraklısı varmış :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

AMpul bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

hoca aslında konuyu açtıgıma pişman oldum,bunun meraklısının bu kadar olacağını tahmin edememiştim.cidden üstüme bi yük bindi..biranlık sevinçle paylaştım konuyu ama sandıgımdan çok meraklısı varmış :S

hocam kusura bakma işi biraz taşşağa vurduk ama asıl amacımız sadece biraz eğlenmekti bu konu sadece beyinle güçle olmuyor bildiğim kadarıyla ince püf noktaları var kaşığın neresine bastıcaksın felan biraz daha araştırma yapmanı ve bu işi sadece bi kere değil her yaptığında olacak şekile getirmen dileğiyle. seviyorum la seni gece gece güldürdün beni :D ha bu arada denedim biraz ama elim yoruldu ve kafamda kaşık dışında ne ararsan vardı olmadı yani :D

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hala kaşığın fotosunu beklyrz.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 23134 Toplam Mesaj: 166