folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ve Kaşık Gözlerle Bükülür ..

Ve Kaşık Gözlerle Bükülür ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

anarsist_manyaq bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacım ben düşünce gücüyle neler neler yapıyorumda kimse bilmiyor :D bide bi sorum olucak bu sıfır düşünce durumundayken karıya kıza baksak bize karşı bi erime durumu olur mu ? işimizi kolaylaştırma açısından :D

hocam zaten bu kaşık olayı sadece bi başlangıç,önemli olan bundan sonrası,bu yetenekle neler yapılabileceği...bulutun yönünü değiştiren adamların videoları bile mevcut internette..gerçekten büyük şeyler başarılabilir..bu işin ehli bi japon herif,kağıt parçasını gözleriyle bir anda tutuşturabiliyor misal..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elfkrc
    elfkrc's avatar
    Dişi

tv de öyle bi program vardı bi aralar hatırlarsanız, hatta herkes televizyonunun üstüne bişey koymuştu tv deki adam bişey bişey yapmıştıda tv üstündeki şey yere mi düşmüştü ne, bişey olmuştu, bilmem anlatabildimmi, hatırlayabildiniz mi... :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

hocam sen otomobil firmalarında pres makinası yerinde çalışsana çok isteyenin olur

I am Jack's inflamed sense of rejection
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

öyle heh deyince anlatılacak bi durum değil ama kısaca anlatayım,

bunu başarabilmek için en önemli şey gerçekten inanmaktır.çünkü gerçekten başlarda mümkün değil gibi geliyor insana..ben şahsen kafam güzelkende bakınıp durdum kaşığa ve kafanın etkisiyle inancım arttı denilebilir :)

en zor kısmı ise,hiç bir şey düşünmemeyi başarabilmektir.tamam hiç bi şey düşünmeye çalışıyosun ama bişey düşünmediğini düşünüyosun bu seferde :) o ruh halini yakaıgında sıfır duygu durumu diyorlar buna bu iş oluveriyor..

o hissiyatı yakaladıgımda kaşığın erimeye başladıgını,sanki oyun hamuruymus gibi eğildiğini gördüm,görmedimde gördüm gibi odaklandım.tam o anda (yaklasık 5 dklık bi kesişme süreci ) kaşık bükülmeye başladı çok yavaş bi şekilde..birden heycanlandım ve sevinçten sıfır duygu durumundan çıktım.o sıra kaşık bükülmesi durdu.bi 2 dk daha odaklandım ve  kaşık hızlı bi şekilde erimeye devam etti :)

yani önemli olan hiç bi şey düşünmemeyi başarmak o yüzden kafanızın rahat olması gerekiyor en başta..

bi dahakine video geliyor hocalar :)

Boynum büküldü kaşık bükülmedi bi terslik var :)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

en iyisi video cekmen bu arada o japon adam falan diyorsun linklerini koyda izleyelim

Zamanı durduramazsın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

çizdim bakalım merakla bekliyor olacağım

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

there is no spoon, this is a matrix.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

PathfindeR00 bunu yazdı:

Sonu inanmaktır biten laf senin bunu ilk defa yapn birisi olmadığını ya da yalan söylediğini göstetirir.

Bu konuda kesin hükümlere varabilecek kadar telekinezi yaptınmıda burada başkalarına kesin hükümler verebiliyorsun?

neden inanayım D:

hocam inansan ne kazanıcam inanmasan ne kaybedicem ? s.kinin keyfine göre :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

bi kadir inanır bide DeaD_BY :D

:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ne kadar büküldü? göz yanılması olabilir mi? veya elinde çok tuttuysan ısıdan dolayı genleşmeyle yavaş yavaş az miktar eğilmiş de olabilir.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 23133 Toplam Mesaj: 166