folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Xiaomi 10400 Mah Powerbank-Ürün İncelemesi

Xiaomi 10400 Mah Powerbank-Ürün İncelemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

suan çinden çıkmış yolda bak kayıt dışı diyor büyük ihtimal yarın tr de olur yılbaşı öncesi işleri yoğun yoksa çoktan gelmesi lazımdı :) diyorum abdest önemli :DD: saka hocam alınmayın ha :(

hacı abdestsiz gezmem. abdesli olduğum halde her işim ters gider genelde. olacak iş olmaz. benim şansa kaldıysa ya ürünler gelmez, ya yanlışlıkla geri yollanır, ya bozuk çıkar, ya eleman yanlış yollamıştır.bla bla... bi aksilik çıkar kesin o yüzden çok üstüne düşmedim. sipariş verirken next next diyip geçtim zati gelmeyeceğinden emin gibiyim sorun yok :D

Hehehe :) adres girdin demi :) 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

note3 gibi arka kapağı açılan cihazları kullandığınızda böyle abidik gubidik şeylere gerek kalmıyor. alıyorsun bir tane battery charger 2 tane yedek pilini akşamdan bir güzel şarj ediyorsun, telefonda 1 yanında 2 bataryan oluyor bitti mi, aç kapağı değiştir kaldığın yerden devam et, ne güç korumayı açarım, ne ekranı kısarım ne bellek temizlerim göz takip açıktır ekran döndürme açıktır sensör hassasiyeti maksimumdadır wifi kapatmam 3g açıktır gps açıktır dibine kadar kullanırım telefonu.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

note3 gibi arka kapağı açılan cihazları kullandığınızda böyle abidik gubidik şeylere gerek kalmıyor. alıyorsun bir tane battery charger 2 tane yedek pilini akşamdan bir güzel şarj ediyorsun, telefonda 1 yanında 2 bataryan oluyor bitti mi, aç kapağı değiştir kaldığın yerden devam et, ne güç korumayı açarım, ne ekranı kısarım ne bellek temizlerim göz takip açıktır ekran döndürme açıktır sensör hassasiyeti maksimumdadır wifi kapatmam 3g açıktır gps açıktır dibine kadar kullanırım telefonu.

kaç para bataryalar alayım bende bır ıphone bır tane note3 tasıyorum yanımda ama batarya olayı bencede boyle cıhazlardan daha mantıklı gelıyor. hayır zaten sarj olmasını bekleyeceksem note3 te sarj aletını tasıyorum 1 saatte yuzde 80 lere gelıyor sarj

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Ondan sonra yalama oluyor hocam aç kapa yapa yapa.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

suan çinden çıkmış yolda bak kayıt dışı diyor büyük ihtimal yarın tr de olur yılbaşı öncesi işleri yoğun yoksa çoktan gelmesi lazımdı :) diyorum abdest önemli :DD: saka hocam alınmayın ha :(

hacı abdestsiz gezmem. abdesli olduğum halde her işim ters gider genelde. olacak iş olmaz. benim şansa kaldıysa ya ürünler gelmez, ya yanlışlıkla geri yollanır, ya bozuk çıkar, ya eleman yanlış yollamıştır.bla bla... bi aksilik çıkar kesin o yüzden çok üstüne düşmedim. sipariş verirken next next diyip geçtim zati gelmeyeceğinden emin gibiyim sorun yok :D

adres girdim de, adresi bilinmeyen bi yere de kargolayacak kadar andaval değillerdir heralde.

my orders diyip bakıyom shipped diyo adres de doğru adres

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

adres girdim de, adresi bilinmeyen bi yere de kargolayacak kadar andaval değillerdir heralde.

my orders diyip bakıyom shipped diyo adres de doğru adres

gelir o zaman sıkıntı etme dualarımız senle güveniyoruz sana

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Ondan sonra yalama oluyor hocam aç kapa yapa yapa.

O kullandığın telefona göre değişir çakma çin malı telefon kullanırsan tabi yalama olur, discovery kullanırken yalama olmuştu. note3 de hergün 2 kere açıp kapıyorum bir yılı aştı hala ilk günkü gibi.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

beyler s3 mini kullanıyorum

özellikleri yazayım:

+ 3g açık

+ ekran parlaklığı orta seviye

+ chrome / whatsapp vb kullanıyorum dönüşümlü

+ cyanogenmod (android 4.4)

bu özelliklerde telefonun şarj 2-3 saat gidiyor.

berbat değil mi?

batarya mı ölmüş nedir sorun sizce ? (tel kullanılmış, ne kadar kullanıldığını bilmiyorum hediye geldi sormadım)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Akıllı telefon alacaklara tavsiyem şunlar olur:

1- telefonunu mutlaka arka kapağı çıkan modellerden seç

2- mutlaka yedek batarya taşı

3- arabanda mutlaka şarj aleti taşı

4- evinde ve işyerinde ayrı ayrı şarj kabloların olsun her yere cepte şarj kablosuyla gidilmez, hem zaman kaybı hep çalınma riski doğuruyor

4- arabanda nfc olsun telefonu torpidoya bıraktığın anda bluetooth ile iletişime geçsin, elde telefon olunca cezayı kilitliyorlar.

telefonun tüm özelliklerini kullanamıyorsam sokarım öyle akıllı telefona

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

LİNK uçtı

Atakan tarafından 13/Ara/14 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 17030 Toplam Mesaj: 162