folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Xiaomi 10400 Mah Powerbank-Ürün İncelemesi

Xiaomi 10400 Mah Powerbank-Ürün İncelemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

http://www.n11.com/xiaomi-10400-mah-powerbank-harici-batarya-sarj-cihazi-P37278814

heralde n11.com da biz gibi 22 dolardan almıyodur demi?? iyi kar var aslında

zaaaa şu ürün gelsin. powerbank ta alıcam. 

09/12/14 16:06   2014-12-09 16:06:22   Receive item at office of exchange (Inb)   Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi   TÜRKIYE 

cumartesi ptt çalısıyorsa sana gelir en geç haftaya elinde :D abdestin yararları :D

asdfghj ürün geldi. hayretler içindeyim. malzeme kalitesi çok dandik ama geldi sonuçta 11 dolara bu kadar :F bundan sonra forever chinabuye :P

edit: bizdekiler gibi ürünüm geldi diye onay verilmiyomu burda? siteye giriyom my orders diyom ama hiç onaylanacak bişi yok.

joe_black tarafından 11/Ara/14 13:20 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

http://www.n11.com/xiaomi-10400-mah-powerbank-harici-batarya-sarj-cihazi-P37278814

heralde n11.com da biz gibi 22 dolardan almıyodur demi?? iyi kar var aslında

zaaaa şu ürün gelsin. powerbank ta alıcam. 

09/12/14 16:06   2014-12-09 16:06:22   Receive item at office of exchange (Inb)   Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi   TÜRKIYE 

cumartesi ptt çalısıyorsa sana gelir en geç haftaya elinde :D abdestin yararları :D

asdfghj ürün geldi. hayretler içindeyim. malzeme kalitesi çok dandik ama geldi sonuçta 11 dolara bu kadar :F bundan sonra forever chinabuye :P

edit: bizdekiler gibi ürünüm geldi diye onay verilmiyomu burda? siteye giriyom my orders diyom ama hiç onaylanacak bişi yok.

ben vermedim aldıktan sonra hiç siteyede girmedim foto felan at dışı için silikon kılıf alsa idin ben öyle yaptım

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Dakdik Çin plastiğinden kanser olun geberin :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

dx den geldi ürün orijinaldir kutusu filan yırtılmıyor o hesap.

ama şimdi kutudan çıkardık soktuk telefona güç tuşuna bastık yanıp yanıp söndü ışıklar 2 ışık yanıyor ama arj etmiyor telefonu acaba şarjı mı yok aletin ondan mı yetmiyor ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

ama şimdi kutudan çıkardık soktuk telefona güç tuşuna bastık yanıp yanıp söndü ışıklar 2 ışık yanıyor ama arj etmiyor telefonu acaba şarjı mı yok aletin ondan mı yetmiyor ?

%50 sarjı var tuşa basmadan da sarj etmesi gerek niye etmedi farklı USB denesene bir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

%50 sarjı var tuşa basmadan da sarj etmesi gerek niye etmedi farklı USB denesene bir

yok galiba :D neyse bana gelmedi ürün zaten benim hesaptan aldık bozuk olsa ışık çıkmazdı :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Tabi aldığın note3 dünyanın en kaliteli plastiği ile isviçreli bilimadamları tarafından montajlandı.

Xiaomi şu anda dünyanın en büyük 3. telefon üreticisi. Malzeme kalitesi de samsung un o dandik plastik kasasına 5 basar. Ayrıca bu power bank ın dışı plastik değil fırçalanmış alüminyum.

Konuyu trollemeyi bırak.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Tabi aldığın note3 dünyanın en kaliteli plastiği ile isviçreli bilimadamları tarafından montajlandı.

Xiaomi şu anda dünyanın en büyük 3. telefon üreticisi. Malzeme kalitesi de samsung un o dandik plastik kasasına 5 basar. Ayrıca bu power bank ın dışı plastik değil fırçalanmış alüminyum.

Konuyu trollemeyi bırak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Konuyu trollemeyi bırak.

montaja değil kullanılan malzemeye bakarım ben, kullanılan plastik ve metaller hangi standarda göre imal edilmiş baktınız mı :)

samsung sana seni kanser edecek plastik kasa satamaz, dayanıklılık ayrı bir husustur.

çinde üretilmiş telefon demek çin malı telefon demek değildir, iphone da çinde üretiliyor ama sağlığa zararlı değil. ucuz çin malı telefonlara çin malı diyoruz, aynı işi 4 te bir fiyata yaparım diyen telefonlara. Adamların tek derdi daha ucuza mal üretmek, senin sağlığını ipleyen yok.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

yok galiba :D neyse bana gelmedi ürün zaten benim hesaptan aldık bozuk olsa ışık çıkmazdı :D

usb sorun vardır telefon sarj eder gibi sarj edin bakın sarj oluyormu ?

Toplam Hit: 17024 Toplam Mesaj: 162