folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Xiaomi 10400 Mah Powerbank-Ürün İncelemesi

Xiaomi 10400 Mah Powerbank-Ürün İncelemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Asıl mesele cihazın içindeki pillerin ömrü ne kadar ? 4-5 ay sonra ömrü yarı yarıya azalırsa at çöpe.

Samsung Grade A cells high quality Lithium-ion battery
    ensures reliability; 500 + recharge cycles over the life of the
    battery (burada aletin bitip dolma sayısından bahsediyor muhtemelen. iki uç günde bir şarj etsen ortalama 2.5 x 500/360 dan ~3.5 yıl dayanacak gibi gibi)

om mani padme hum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

Aynı cihazdan bende de var kesinlikle prizle şarj ediyormuşcasına hızlı stabil sarj imkanı sağlıyor. bayanlar için daha ideal çantada taşınması kolay olur :D benim şarjım azken çantamı zorunlu alıyorum arabayla gitmeyeceksem bi yere , arabayla gideceksem arabaya koyuyorum öyle geçinip gidiyoruz velhasıl güzel cihaz kesinlikte tadına bakılması gereken bir ürün :D Telefonum xiaomi olunca bir çok ürününü temin etme eğilimimden dolayı almıştım pişmanlığım yok :D

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

çok saçma olacak biliyorum ama bu aleti usb cihazlar için mini psu gibi kullanabilir miyiz?

Yani 5V luk bir aletim var USB den güç alan. Aygıtımı bu xiaomi 10000MAH a taksam. Xiaomi pilide prize taksam nasıl olur? 24/7 çalışır mı? Pil dolduğundan pili doldurmayı iptal eder mi? Zarar lı olur mu? Patlar mı?

"Ne bilelim amk sorduğun soruya bak" diye bilirsiniz. O derece uzun metraj sorular sordum farkındayım.

şöyle bir şey denedim sorunla alakalı mı bilmiyorum powerbankın ve telefonumun pili bitmişti şarj aletini powerbanka bağlayıp telefonu powerbanktan şarj edeyim ikiside şarj olsun dedim sabah kalktığımda bankta 2 ışık telefonda %60 civarı doluluk oranı vardı.

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Asıl mesele cihazın içindeki pillerin ömrü ne kadar ? 4-5 ay sonra ömrü yarı yarıya azalırsa at çöpe.

3.5 yıl diyorlar hadi en kötü ihtimal 2 yıl gitsin kaldıki pilleri ya samsung yada lg yani bence gider 2 seneden fazla 2 sene sonrada artık bataryaya ihtiyaç olurmu yada ne yaparlar bilinmez :)

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

pillerin ömrü ortalama 2 yıldır. Yazdıgına göre güneş altında 15 saatte doluyormuş.

mavi ve silver var

http://www.dx.com/p/universal-solar-dual-usb-30000mah-portable-power-bank-w-led-indicator-flashlight-blue-5v-279140

http://www.dx.com/p/universal-solar-5v-30000mah-external-power-bank-silver-289538

http://i.imgur.com/LvbVIRY.jpg

http://i.imgur.com/WoTxXjd.jpg

PanxeR tarafından 22/Eki/14 13:01 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Ebay'da şunu buldum.

http://www.ebay.com/itm/Power-Bank-10400-mAh-Portable-Backup-Battery-USB-Charger-For-XIAOMI-Phone-/171470707544?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item27ec735b58 

Dx'den mi alsam ebaydan mı satıcı da güvenilir gibi.Aradaki farkta  6-8 dolar civarı yani çok da az değil.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

piyasada çakmaları çok var dikkat edilmesi gerekiyor satın alınmadan önce

bende de orjinali var çok memnunum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

sahtedir

@rapidhacker550

sahtedir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Emin misin hocam linkteki ürünün sahte olduğuna satıcı baya satış yapmış olumsuz durumu yok sanırım.Yani aradaki fark bana biraz var gibi geldi o yüzden ebay'den almak cazip geldi.

Adam sordum bakalım ne diyecek.Orijinalliğini nasıl kanıtlayacak.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Emin misin hocam linkteki ürünün sahte olduğuna satıcı baya satış yapmış olumsuz durumu yok sanırım.Yani aradaki fark bana biraz var gibi geldi o yüzden ebay'den almak cazip geldi.

Adam sordum bakalım ne diyecek.Orijinalliğini nasıl kanıtlayacak.

Donanım haberde alan var hocam sahte cihaz

Toplam Hit: 17029 Toplam Mesaj: 162