folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Xiaomi 10400 Mah Powerbank-Ürün İncelemesi

Xiaomi 10400 Mah Powerbank-Ürün İncelemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

gaz maz dğil ulan gelen ürüne yanlışlıkla bozuk dedim meğer yapısı öyleymiş adamlar özür diledi refund ve resend yaptı :D beleşe geldi.

Ürün gelmedi kayıp oldu ticket açtım özür dilediler refund ardından yaptılar ürün geldi söyledim sorun değil dediler.

ürün geldi 3 adet olacaktı  6 adet göndermişler diyor ki eğer size sorun olacaksa fazla olması refund yapalım ulan dedim ne refundu allah razı olsun :D

refundu nerden yapıyoz nasıl yapılıyo. refund yazıp 3131e sms mi atıyoz. ben de yapayım heyecanlansın ibneler.

gerçi kıyamam bi kutu iphone iğnesi yollamışlar yanında. yanlış oldu heralde :D :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

gaz maz dğil ulan gelen ürüne yanlışlıkla bozuk dedim meğer yapısı öyleymiş adamlar özür diledi refund ve resend yaptı :D beleşe geldi.

Ürün gelmedi kayıp oldu ticket açtım özür dilediler refund ardından yaptılar ürün geldi söyledim sorun değil dediler.

ürün geldi 3 adet olacaktı  6 adet göndermişler diyor ki eğer size sorun olacaksa fazla olması refund yapalım ulan dedim ne refundu allah razı olsun :D

refundu nerden yapıyoz nasıl yapılıyo. refund yazıp 3131e sms mi atıyoz. ben de yapayım heyecanlansın ibneler.

gerçi kıyamam bi kutu iphone iğnesi yollamışlar yanında. yanlış oldu heralde :D :D

Batırmak için :)))  nasıl güzelmi power bank 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

LİNK yok sahte olabilir

böyle bir ürün gördüm , almak işteyen olabilir

Atakan tarafından 12/Ara/14 23:59 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

bu n11.com dan mobilpoint üyesinden xiaomi 10400 mah aldım özellikle sormama rağmen bana orjinal olmayan ürün gönderdi geri iade edeceğim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    K4R4B4S4N bunu yazdı

bu n11.com dan mobilpoint üyesinden xiaomi 10400 mah aldım özellikle sormama rağmen bana orjinal olmayan ürün gönderdi geri iade edeceğim.

Et yorum olarak yaz orjinal değil linki ver dh konuda at linki bak yav sinir oldum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek
    K4R4B4S4N bunu yazdı

Ürünün temsili olarak attığı fotoda bile sahte olduğu belli oluyor ledler büyük ve soket kısımları bembeyaz... netten orjinal olan ve olmayan xiaomi ürünlerinin farkını incelemeni öneririm. 

Ayrıca Atakanın verdiği sony 10 000 mah lık powerbank ında sahte olduğnu düşünüyorum çünkü başka site ve satıcılarda ürün 135 150 tl aralıklarında... özetle pek güvenilir bir dükkan değil mobilpoint

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    proxy bunu yazdı
    K4R4B4S4N bunu yazdı

Ürünün temsili olarak attığı fotoda bile sahte olduğu belli oluyor ledler büyük ve soket kısımları bembeyaz... netten orjinal olan ve olmayan xiaomi ürünlerinin farkını incelemeni öneririm. 

Ayrıca Atakanın verdiği sony 10 000 mah lık powerbank ında sahte olduğnu düşünüyorum çünkü başka site ve satıcılarda ürün 135 150 tl aralıklarında... özetle pek güvenilir bir dükkan değil mobilpoint

Kaldırılıyorum hemen hocam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

yurtdışından almak istemeyen varsa eğer %100 orjinal kendimde bu kişiden almıştım hızlı kargo yapıyor

http://hizliresim.com/Q4JGNr

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    slayshot bunu yazdı

yurtdışından almak istemeyen varsa eğer %100 orjinal kendimde bu kişiden almıştım hızlı kargo yapıyor

http://hizliresim.com/Q4JGNr

evet bu arkadaşınkide orjinal dı , DH alanlarda öyle diyordu , 55 tl felan geliyor yurt dışından onun yerine burdan alabilirsiniz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

hepsiburada'da şu anda 79,90 a satılıyor.

.
Toplam Hit: 17023 Toplam Mesaj: 162