Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Migros'tan almıştım şahsen, 2 senedir felan da kullanıyorum. Ne kadardan geri alacaklar şimdi :)

Fatura tutarını alırsın. Ayrıca tüm cihazları almıyorlar. Belli bir seri numarasını almak zorundalar. 

Seri numarası direk benim telefon :)
    Valla 1000 liraya almıştım, telefonun 2.eli şu an 1000 lira etmez :) ona da fitim yani :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Direk e-devletten tüketici hakem heyetine başvur bakanlık kararını ekle. Gerisini onlar halleder. Yalnız fatura kimin adınaysa para onun adına yatar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Direk e-devletten tüketici hakem heyetine başvur bakanlık kararını ekle. Gerisini onlar halleder. Yalnız fatura kimin adınaysa para onun adına yatar. 

Oo süper oldu şimdi,  kutusuna baktım şimdi fiş ve e-arşiv faturası var, alan arkadaş benim adıma kestirmiş faturayı da. Süper olmuş.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

THH'ye başcururken migros'a yürümek mi EVO'ya yürümek mi daha mantıklı?

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Benim telefonum ve aynı seri no :/ izlemem gereken yol nedir?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

2015711 yazıyor bende sadece 

A7 ibaresi yok bu muameleye dahilmiyim

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

E-devlet üstünden tüketici hakem heyetine bakanlığın verdiği kararı ve faturayı pdf formatında şikayet edin. 

Açıklamayı düzgün ve açıklayıcı yazın güzelce izah edin. Sorumlusu cihazı aldığınız yer yani faturayı kesen kurum. Servisi şikayet etmenize gerek yok. Formu doldururken firma genel müdürlük adresini vs doğru yazın yoksa uzun sürer işlemler.

Seri numarası tutmayanlarda bir şansını denesin belki tutar. Bu cihaz şuan ikinci elde 500-600 lira ediyor. Satsanız bedavaya gidecek zaten. 

Şu muhabbet telefonun garantisi devam ederken çıksaydı üst modelle birebir değişim kararı bile çıkartabilirdiniz. 

mkyb tarafından 27/Kas/19 01:32 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

E-devlet üstünden tüketici hakem heyetine bakanlığın verdiği kararı ve faturayı pdf formatında şikayet edin. 

Açıklamayı düzgün ve açıklayıcı yazın güzelce izah edin. Sorumlusu cihazı aldığınız yer yani faturayı kesen kurum. Servisi şikayet etmenize gerek yok. Formu doldururken firma genel müdürlük adresini vs doğru yazın yoksa uzun sürer işlemler.

Seri numarası tutmayanlarda bir şansını denesin belki tutar. Bu cihaz şuan ikinci elde 500-600 lira ediyor. Satsanız bedavaya gidecek zaten. 

Şu muhabbet telefonun garantisi devam ederken çıksaydı üst modelle birebir değişim kararı bile çıkartabilirdiniz. 

mk ekim 11 de almışım telefonu :D 2017

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Konu donanımhaber de var mı acaba? oraya bi çıtlatsak mi 5s i getir iphone 11 i götür taktiği falan çıkabilir...

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Konu donanımhaber de var mı acaba? oraya bi çıtlatsak mi 5s i getir iphone 11 i götür taktiği falan çıkabilir...

Bence aksine konu piç olur :)

.
Toplam Hit: 7006 Toplam Mesaj: 58
xiaomi