Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

bende carrefourdan almıştım bakayım faturayı bulursam iade ederim

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-xiaomi-mi-5s-32gb-12-ay-garantili-p-HBV00000TOO9D

Toplanan telefonların kasalarını sıfırlayıp satmaya başlamışlar. Be utanmazlar 1.000 lira fiyat nedir o telefona? Garantisi zaten yok. O telefon ilk çıktığında o fiyattı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-xiaomi-mi-5s-32gb-12-ay-garantili-p-HBV00000TOO9D

Toplanan telefonların kasalarını sıfırlayıp satmaya başlamışlar. Be utanmazlar 1.000 lira fiyat nedir o telefona? Garantisi zaten yok. O telefon ilk çıktığında o fiyattı. 

bunu alan adam maldır açık ve net 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hepsiburada'ya güvenip ucuz olsun diye alan olur.

Telefonun sorunlu ve yenilenmiş olmasını geçtim günümüz için artık eskidi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Bim in ara ara getirdiği herhangi bir telefon alınır daha iyi. İte kaka çalışıyor 5s artık sene oldu 2020.. Ne tutturursak misali deneme atışı yapmışlar bakalım ne olacak

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

80 liraya arka kısmı yenileyip satıyorlar işte iade gelen telefonları.

https://urun.n11.com/kasa/xiaomi-mi-5s-kasa-arka-pil-batarya-kapagi-fume-P214517258

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-xiaomi-mi-5s-64gb-12-ay-garantili-p-HBV00000TOO9G?magaza=DeltaMobile

Toplatılan telefonların kasalarını sıfırlayıp satmaya başlamışlar. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-xiaomi-mi-5s-64gb-12-ay-garantili-p-HBV00000TOO9G?magaza=DeltaMobile

Toplatılan telefonların kasalarını sıfırlayıp satmaya başlamışlar. 

Bende iade ettim bu sene başında. 1500 tl geri aldım 800 tl daha ekledim note 8 pro aldım. 40 yılda bi gelir böyle şans. Zaten param yoktu telefonu yenilemek istiyordum senin haber vermen sayesinde yeniledim mkyb saolasın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

12 ay garantili??

kanuni değil :d

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

12 ay garantili??

kanuni değil :d

Yenilenmiş ürün diyerek sattıkları için 12 ay garantili satabilirler.

Toplam Hit: 6992 Toplam Mesaj: 58
xiaomi