Xiaomi Redmi Note 7 - Huawei Lite Killer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=p0qKZmRNl7Y

Özellikle arka kısmı Huawei'nin Lite serisine benziyor. Kamerası çok iddalı deniyor ama Xiaomi'ye kamera konusunda güvenmiyorum. Işık azıcık azalsın hemen patatese bağlıyor.

3 GB RAM + 32 GB depolamaya sahip model 147 dolar
    4 GB RAM + 64 GB depolama 177 dolar
    6 GB RAM ve 64 GB depolama ise 206 dolar

6 GB ram olan model tam bir fiyat/perfornmans cihazı olmuş.

Özellikler :

Ekran: 6.3 inç, 2340×1080 piksel,  Full HD+ ekran 19,5:9 en-boy, 450 nit, 1500/1 kontrast IPS LCD panel
    İşlemci:  Qualcomm Snapdragon 660 v2
    RAM: 3/4/6 GB RAM
    Depolama: microSD ile artırılabilen 32/64 GB dahili hafıza
    Arka ikili kamera: 48 Megapiksel + 5 Megapiksel
    Ön Kamera:  13 Megapiksel
    Batarya: 4000 mAh + Hızlı Şarj desteği
    Bağlantı: 802.11 a, b, g, n, ac, Bluetooth 5, NFC, USB Type-C
    İşletim Sistemi: Android 9.0 Pie tabanlı MIUI 10

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Özellikler iimis fiyata göre

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Şimdi bunun 1500 liradan ülkemizde satıldığını düşünerek iPhone 6sten buna geçsem üzülür müyüm. iOs Android karşılaştırmasından ziyade, donmalar, kasmalar, takılmalar, uygulama çökmeleri, 1 sene sonra lan keşke almasaydım dedirtecek yavaşlamalar falan olur mu acaba? iPhone'un pili dışında hiçbir sorunum yok şu an ama eski amiral gemişi vs yeni giriş seviyesi... Bilemiyorum Altan.

Şafak 1152!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Şimdi bunun 1500 liradan ülkemizde satıldığını düşünerek iPhone 6sten buna geçsem üzülür müyüm. iOs Android karşılaştırmasından ziyade, donmalar, kasmalar, takılmalar, uygulama çökmeleri, 1 sene sonra lan keşke almasaydım dedirtecek yavaşlamalar falan olur mu acaba? iPhone'un pili dışında hiçbir sorunum yok şu an ama eski amiral gemişi vs yeni giriş seviyesi... Bilemiyorum Altan.

1500 liradan satılacağını düşünmüyorum ben. yine 2 liradan satarlar sağda solda. 6s'ten geçişte üzmeyecektir bence.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Yakın zamanda iPhone'dan Android'e geçmiş birisi olarak cevap vereyim.

-1.500 liraya satılmaz. Anca kaçak olursa belki.

-6S'ten fersah fersah memnun eder donanım olarak.

-Android'in zamanla şişmesi olayı eskide kaldı. Zaten şişen Android değil arayüzdü. Özellikle Samsung'un Touchwizz arayüzü bu kanıya varılmasına sebep.

-Uygulama çökmeleri eğer uygulamayı yazan sağlam bir firma veya kişi değilse olabiliyor. Zira Android milyonlarca farklı donanımda çalışan bir işletim sistemi. İllaki bir yerden patlıyor.

Zaten şuan iPhone ekosisteminde devam edip yeni iPhone almak çok gereksiz. Bir telefona 10.000 lira vermek tuvalet kağıdı yerine 100 dolarlık rulo bile kullansan saçma.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Adamlar ne bulmuşsa koymuş telefona fiyatta çok iyi.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Başlık on numara :D

fiyat yurtdışında cuzi,

TRde olur sapına kadar derbyy

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Fiyatı 2000 tl olursa üstüne 500 tl daha koyup Pocophone F1 almak daha mantıklı değil mi? Biri amiral gemisi seviyesinde cihaz diğeri orta sınıf seviyesinde. Şahsen iPhone'dan Android'e geçmeye götüm yemiyor ama iPhone XR bile almaya kalsan 6k para. O parayla don değiştirir gibi telefon değiştiririm.

Bu arada teşekkür ederim @mkyb

CaniSokucu tarafından 11/Oca/19 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

Şafak 1152!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Fiyatı 2000 tl olursa üstüne 500 tl daha koyup Pocophone F1 almak daha mantıklı değil mi? Biri amiral gemisi seviyesinde cihaz diğeri orta sınıf seviyesinde. Şahsen iPhone'dan Android'e geçmeye götüm yemiyor ama iPhone XR bile almaya kalsan 6k para. O parayla don değiştirir gibi telefon değiştiririm.

Pocophone malzeme kalitesi olarak 2012'nin Samsung S3'ü gibi. Bu telefonda biraz malzeme kalitesine para ödüyorsun. Ha ben kılıf takıcağım dersen zaten farketmez sana.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada Xiaomi Redmi'yi model değilde ayrı bir alt marka olarak ayırmış. Pocophone'dan sonra Redmi. Huawei'nin Honor'u gibi.

Xiaomi en pahalısı olacak, Pocophone orta fiyat, Redmi ise ucuz olan.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://m.donanimhaber.com/haberler/Honor-dan-ekrana-gomulu-kamera-View-20-elimizde.htm

Xiaomi nin hala yapamadığı şeyler

1 iyi malzeme kalitesi 

2 iyi kamera 

Oppo ve huawei sikip atıyor bu konuda hepsini 

Toplam Hit: 7462 Toplam Mesaj: 71
xiaomi