Xiaomi Redmi Note 7 - Huawei Lite Killer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı

tr ye ne zaman gelir acaba ablama telefon bakıyordum 1000 lira civarında bunu düşünebilirim

Hocam kusura bakmada 1.000 liraya 3310 vermiyorlar artık.

valla mustafa hocam haklısın ama iş görsün yeter diyorlar, aklımda amazon da 1158 liraya samsung j7 prime var :D 

J7 geçen ay indirimlerle 900 liraya alınıyordu. Hatta konusunu açmıştım. Dolar azıcık hareket etsin hemen fiyatları arttırıyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı

tr ye ne zaman gelir acaba ablama telefon bakıyordum 1000 lira civarında bunu düşünebilirim

Hocam kusura bakmada 1.000 liraya 3310 vermiyorlar artık.

valla mustafa hocam haklısın ama iş görsün yeter diyorlar, aklımda amazon da 1158 liraya samsung j7 prime var :D 

J7 geçen ay indirimlerle 900 liraya alınıyordu. Hatta konusunu açmıştım. Dolar azıcık hareket etsin hemen fiyatları arttırıyorlar. 

dolar attilla yeşiladaya göre 7 leri görecek beklemeden almak lazım o zaman bir daha dediğin rakamları görmesi çok zor j7 nin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

çinliler önceden amerikalı firmalarla rekabete girerdi şimdi kendi aralarında rekabete giriyorlar

huawei p30 da arka 60 megapiksel kamera koyarsa şaşırmam ama arkayı dörtleyecek sanırım :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

çinliler önceden amerikalı firmalarla rekabete girerdi şimdi kendi aralarında rekabete giriyorlar

huawei p30 da arka 60 megapiksel kamera koyarsa şaşırmam ama arkayı dörtleyecek sanırım :D

Bu yüksek megapixelli kamera olayının başı Nokia. Nokia 808 çıkardılar ilk. Son Symbian işletim sistemli telefon. O dönem bayağı ses getirmişti. Sonradan Windows Phone'lu Lumia 1020'yi çıkardılar. Nokia'nın olayı lensi Carl Zeiss üretimiydi. Bu lensleri ürettikten sonra toprağa gömüp bekletiyorlar vs bayağı üretimi zor.

https://www.youtube.com/watch?v=3vpJIHc7vQo

Sonra Samsung hemen taklidini çıkarmıştı ama bokunuda çıkarmıştı. Nokianın lensi incecik bir şeyken Samsung hayvan gibi cebe sığmayan bir şey çıkarmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=MD8q5Lmhaw8

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefon 2.100 liradan kaçak olarak Doğubank piyasasına düşmüş. Bir kaç aya 1.800 falan olur. Hakkıda o zaten. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Avrupa'da en yuksek modeli 257 euro'dan girmiş piyasaya. Bize kaça "girer" bilemedim. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Abi xiaomi önermiyorum ben şahsi deneyimime dayanarak. 2.5k'lık telefon aldım yaramadı, dokunmatiği boktan çıktı. Wifi sinyal güçlendirici aldım kurulumu çince saçma sapan bi mobil uygulama ve saatler süren kurulumdan 1 hafta sonra bir güncelleme geldi ve tekrardan ayar yapmamı gerektiriyor çalışması için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SENAR1ST bunu yazdı

Abi xiaomi önermiyorum ben şahsi deneyimime dayanarak. 2.5k'lık telefon aldım yaramadı, dokunmatiği boktan çıktı. Wifi sinyal güçlendirici aldım kurulumu çince saçma sapan bi mobil uygulama ve saatler süren kurulumdan 1 hafta sonra bir güncelleme geldi ve tekrardan ayar yapmamı gerektiriyor çalışması için.

Telefon için bir şey diyemem ama sinyal güçlendiriciyi Çin özel üretimi almışsın hocam. Xiaomi milliyetçi bir firma. Kendi ülkesine özel ürün üretiyor. Yurtdışına sattığı ürünler farklı. Zaten onların kutularına Global version diye yazıyor. Bizim çakal toptancılar Çin özel üretimi daha ucuz diye adamların kendi ülkelerine özel ürettiği cihazları alıp getiriyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefon 2.100 liradan kaçak olarak Doğubank piyasasına düşmüş. Bir kaç aya 1.800 falan olur. Hakkıda o zaten. 

aga sorması ayıp doğubank nedir bir plaza gibi yermi izmir gıda çarşısı gibi

netten baktım elektronikçi plazası gibi yer galiba

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

aga sorması ayıp doğubank nedir bir plaza gibi yermi izmir gıda çarşısı gibi

netten baktım elektronikçi plazası gibi yer galiba

İzmir'i bilmem. Eminönü'nde kaçak elektronik satılan iş hanı olarak anlatabilirim Doğubank'ı. Çok çakal esnaf vardır ama piyasayı bilerek gidersen dolandırılmazsın.

Toplam Hit: 7435 Toplam Mesaj: 71
xiaomi