Xiaomi Redmi Note 7 - Huawei Lite Killer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bu arada facebook'ta "Çin Pazarı" diye sayfa var. Burada birkaç güvenli satıcıdan kaçak yollu telefon alabilirsiniz.

Adamların dükkanı falan da var. Elden gidip teslim alabiliyorsunuz.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Telefon 2.100 liradan kaçak olarak Doğubank piyasasına düşmüş. Bir kaç aya 1.800 falan olur. Hakkıda o zaten. 

ohaa amk :D

750 lira ya telefon aliexpress te.

etrafımdaki herkese diyorum gidin gürcistana 1 hafta takılın. oraya söyleyin 5-10 tane xiaomi gelin burda satın diye kimse yapmıyo. yurtdışı yasağım var gidemiyorum amk yerine

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Telefon 2.100 liradan kaçak olarak Doğubank piyasasına düşmüş. Bir kaç aya 1.800 falan olur. Hakkıda o zaten. 

ohaa amk :D

750 lira ya telefon aliexpress te.

etrafımdaki herkese diyorum gidin gürcistana 1 hafta takılın. oraya söyleyin 5-10 tane xiaomi gelin burda satın diye kimse yapmıyo. yurtdışı yasağım var gidemiyorum amk yerine

Link? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

şaomi redmi not 4 kullanıyorum cihaz belli zaman sonra sıçıyor :D 1 yılı aşkındır kullnıayorum donanım aynı donanım üzerindei yüklü yazılımlar aynı belli uygulamalar ama update lerden sonra sıçışlarda.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

şaomi redmi not 4 kullanıyorum cihaz belli zaman sonra sıçıyor :D 1 yılı aşkındır kullnıayorum donanım aynı donanım üzerindei yüklü yazılımlar aynı belli uygulamalar ama update lerden sonra sıçışlarda.

Mediatek işlemcili olan versiyon mu ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=CqMthXaZlBQ&

ya sktr edin artık şaomiyi.

şu güzelim cihazlar varken.

tamam marka olark olsun arge olarak olsun millet alsın da siz almyın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=CqMthXaZlBQ&

ya sktr edin artık şaomiyi.

şu güzelim cihazlar varken.

tamam marka olark olsun arge olarak olsun millet alsın da siz almyın.

En ucuzu vergiler hariç 3.000 liradan başlıyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

1650 liradan gayri resmi olarak satmaya başladılar. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@mkyb

Bugun bime vestel venus v4 diye bir telefongelmis 850 tl di sanirim ne diyorsun o telefonais yapar mi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 7402 Toplam Mesaj: 71
xiaomi