folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yapayalnız Bir Ben..

Yapayalnız Bir Ben..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Bugün doğum günümdü.

3 kişi hariç kimse hatırlamadı. Annem ve babamda dahil.

Önemli olan ay doğum günüm, aman mum üflim gelsin hediyeler vırt zırt değildi 

önemli olan aylardır hatırlamayanların, değer vermeyenlerin, iplemeyenlerin bugün olsun sahtede olsa yüzüme gülmeleriydi..

o bile çok görüldü bana :) ..  

aynı arkadaş ortamında, onlara değer veren, yardım eden bazı şeyleri önemseyen tek benken, başkasının doğum gününde 

yer yerinden oynardı.. benimkinde ise sadece bi kaç kişi dışında hiç bişey olmadı :) 

geçelim onu.. ayrıda olsalar benim bir annem ve babam var.. aile olmasalar bile aile diyebileceğim bir ailem var.. 

annem "bugün benim doğum günüm 5 ytl verirmisin kendime pasta alıcam" lafım üzerine kıyameti kopardı :) ..

babam gelmiş :) ben için geldi sandım :) oysa misafir için gelmiş ve eve gelen misafirin küçük oğluyla meşgul vaziyette.. 

ona çikolata almış :)) bi seviyo bi sarılıyo öpüyo filan görmeyin.. 19 yıldır beni öyle sevmedi o :)

annemde aynen ay ne şeker ay ne akıllı zart zurt çıkardı 20 ytl verdi çocua :) 

5 yaşındaki çocuk götüne sokacak o parayı dimi :)) bana 5 milyon veremedi ama :)

uğur param 500 bin vardı gittim karamelli bi dido aldım.. top kek almaya yetmedi :) 

annemin doum gününden kalan erimiş az kalmış mumları taktım üstüne 

iyiki dodum been iyiki doduum die ağlaya ağlaya üfledim ve yedim pasta niyetine :D 

sonra şöyle bi düşündüm.. evet insanlardan zaten nefret ediyordum artık iyice nefret ediyorum tiksiniyorum ..

karşılıksız yardım ederdim, karşılıksız severdim değer verirdim, bendeki herşeyi karşımdakine verirdim..

bundan sonra artık babam anam bile ölüyo olsa yardım istese karşımda kılımı bile kıpırdatmam.. :)

bir insan böyle harcanıyo işte.. böyle bezdiriliyo böyle lanet ettiriliyo.. 

içime oturdu.. kimsenin takmayacağını bildiğim halde paylaşayım dedim..  

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    iyiki doğdun iyiki varsın daha nice mutlu yıllara

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cep_telefonu
    cep_telefonu's avatar
    Erkek
    boşver sıkma canını.. kader de geç... doğum günün kutlu olsun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    offf be kardeş felaket dokundu anlattıkların gözlerim yaşardı harbiden  ne diyeyim çok ama çok üzüldüm bee insallah RABBİM yardımcın olur acını anlıyabiliyorum ailemden ayrı yaşayan birisi olarak...dogum günün kutlu olsun :(

Orman Mühendisi //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bilirim. doğum günü olmasa da hatırlanmayan ya da önemsenmeyen büyük heyecanlar içine cuk diye oturdumu çok uzun süre doğrultamazsın belini.

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    hoca bırak insanlar gerçekten çok değişti işi düşünce canım abicim hoca der işi düşmedi selam bile vermez yüzünü çevirir doğum günü mevzusuna gelince nice senelere inşallah seni hatırlayanların sana önem verenlerin çok olur ama inanki kafana takıcak bişey yok benmde msn listemde yüzlerce kişi var telefon rehberinde üzlerce kişi var doom günümü hatırlayanların sayısı 5 kişimi neydi :) pasta konusuna gelince kafana takmışın ondan 500 bin lirayla bişiler almışın ama bu gün sana bi deneyim oldu kimin ne olduğunu anladın artık arkadaşlık ilişkilerini ona göre kurarsın :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

salla gitsin. bu güne kadar kimse kutlamadı bir bu sene tbt birde uzaktan bi arkadaş hatırladı o kadar. çokta önemli değil

kıymet bilki kıymetin biline derler bu sözü unutma. iyi senelere

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek

Amq bizim durumumuz çok farklı sanki :( zate bi ananem bi dedem var lan beni hayata bağlayan...Gerisinde tmm dostlarım var ama yani harbici öyle çok sıkı kanka diceim insan yok yani :( sevgili fln zaten ne arar...Sap geldik çöp gidicez :D amq olduu kadar yaşamana bak,ölmüşüm yaşamışım pek fark yok öle ruh gibi yaşıom ben,amq senzate zombisin takma kafaya :D

UNUTMUŞUM LAN MUTSUZ OLMAYAN YILLAR :D İYİKİ DOĞDUUN :D 

Söz gümüşse, altın paradır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    al işte aq, millet intihar edincede niye intihar etti oluyo....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

dogum günün kutlu olsun umarım hayat yeni yaşında sana tüm güzellikleri hediye eder

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı:
    -----------------------------

Bugün doğum günümdü.

3 kişi hariç kimse hatırlamadı. Annem ve babamda dahil.

Önemli olan ay doğum günüm, aman mum üflim gelsin hediyeler vırt zırt değildi

önemli olan aylardır hatırlamayanların, değer vermeyenlerin, iplemeyenlerin bugün olsun sahtede olsa yüzüme gülmeleriydi..

o bile çok görüldü bana :) ..

aynı arkadaş ortamında, onlara değer veren, yardım eden bazı şeyleri önemseyen tek benken, başkasının doğum gününde

yer yerinden oynardı.. benimkinde ise sadece bi kaç kişi dışında hiç bişey olmadı :)

geçelim onu.. ayrıda olsalar benim bir annem ve babam var.. aile olmasalar bile aile diyebileceğim bir ailem var..

annem "bugün benim doğum günüm 5 ytl verirmisin kendime pasta alıcam" lafım üzerine kıyameti kopardı :) ..

babam gelmiş :) ben için geldi sandım :) oysa misafir için gelmiş ve eve gelen misafirin küçük oğluyla meşgul vaziyette..

ona çikolata almış :)) bi seviyo bi sarılıyo öpüyo filan görmeyin.. 19 yıldır beni öyle sevmedi o :)

annemde aynen ay ne şeker ay ne akıllı zart zurt çıkardı 20 ytl verdi çocua :)

5 yaşındaki çocuk götüne sokacak o parayı dimi :)) bana 5 milyon veremedi ama :)

uğur param 500 bin vardı gittim karamelli bi dido aldım.. top kek almaya yetmedi :)

annemin doum gününden kalan erimiş az kalmış mumları taktım üstüne

iyiki dodum been iyiki doduum die ağlaya ağlaya üfledim ve yedim pasta niyetine :D

sonra şöyle bi düşündüm.. evet insanlardan zaten nefret ediyordum artık iyice nefret ediyorum tiksiniyorum ..

karşılıksız yardım ederdim, karşılıksız severdim değer verirdim, bendeki herşeyi karşımdakine verirdim..

bundan sonra artık babam anam bile ölüyo olsa yardım istese karşımda kılımı bile kıpırdatmam.. :)

bir insan böyle harcanıyo işte.. böyle bezdiriliyo böyle lanet ettiriliyo..

içime oturdu.. kimsenin takmayacağını bildiğim halde paylaşayım dedim..

-----------------------------

Hocam.. hemen hemen benim durumların aynısı yasamıssın.. hiç bir arkadasım yok.. arkadasım war diyipte kendimi kandıranlardanım.  öyle bi hale geldimki.. bazen annem babam ve tüm cevremlerden nefret ediyorum. bana baya bi koydular.. 19 yıldır hep cektim.. kendimi sevmediğim için kimseyi sevmiyorum..

düşüncelerim diğerlerine cok sacma gelirdi.. sacma oldugu için hep değersizdim.. 

boskoy.. kimseyi takıp felan etme.. daha dün gecede baba denen şahsiyetle tartısıp ve her zamanki gibi beni anlamadıgı için tokatı yedik..

ucurumun kenarında olmak kadar güzel bişi yok. en azından kafa dinlerim :) ( ne kadar dinleyeceksek )

Hajım Doum günün kutlu olsun..[ ne kadar kutlu olucaksa bu halde.. ]

Anlıyorum Seni..

tavsiyem bu durumlarda sadece düş sokagı sakinleri yada sagopa kajmer dinleyebilirsin.. sago dinlediğin kesinde.. :) düş saokagını bilmiyorum :) 

Yetim düşler bekçisi
Toplam Hit: 6653 Toplam Mesaj: 66