folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yapayalnız Bir Ben..

Yapayalnız Bir Ben..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    ah be kardeşim takma bu kadar....çiçeklerin arasından çıkmayacagız güzel günlere...Çektigin zorluk ne kadar büyük olursa mükafatıda o kadar büyük olur buna inan...

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paramecium
    paramecium's avatar
    Erkek

pesimist kimse seni takmıyorsanıyordun ama bi bak topic teki yazıların sayısı topic hittine bak dmek ki seni umursayan birileri var

doğum günün kutlu olsun 

tariqat öğretisi der ki; bu gün kodunu açan, yarın götünü açar!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    dogum günün kutlu olsun hocam :)

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    salla kardesim yaa tahrıbat var  daha ne ıstıyorsun..boyle bır ortam aılede bıle varmıdır...iyi ki dogdun nıce seneler..umarım hakettıgın ve senın gıbı dostlar bulursun

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

haclm dogum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce ..tahribat ailesi her daim yaninda ..mühim olan kendini cok sevmen ..

Ailenin davranisi olumsuz olsada bir gün degerini bilirler sen sen ol kendini cok sevVv

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

pesimistcim bosver yaf takma kafana bnmkinide reklam yapmasam kimsenin hatirladigi yok zati:) gel bigun yine cs oyniyalim orda sn bni vurdukca o doum gununu hatirlamayanlari gozunun onune getir icindeki skintidan fln kurtulms olursun stres atarsn:) dogum gunun kutlu olsun bak telefona kaydediom simdi telefonu kaybetmezsem seneye dogum gununu ilk bn kutlicam da simdi sn bu konuyu ne zmn actin saat 12den oncemi yaf yani 17 mi 18mi:) nese bn17die kaydedm de

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sil_Bastan
    Sil_Bastan's avatar
    Erkek

ya çok fena efkarlandım

benimde tek dostum yok karşıma alıp dertleşebileceğim çıkıp braz dolaşabileceğim

yaptığım hiç bi sosyal aktivite flan yokk

paso evdeyim ya da içki içmeye biraneye giderm oraya da tek gidiyom zaten

annem Allah rahmet eylesin peder de amk 4 yıl oldu konuşmuyom offf kötü yaaa

sikeyim böle kaderi...

para yok pul yok iş yok karı yok kız yok gol yok hep hüsran amk...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

ben seni tanimam etmem,

ama basta sayarim, pustluk ibnelik olarak algilamazsanda severim...

nerden diyecen? e forum mantigi, cok yazmasamda girer okurum bol bol ben bu forumu, lafi yerinde, girgiri yerinde, yazdiklarina bakilirsada kendine yetebilecek kadar olgun birisin, siktiret gerisini, madem rap seviyosun fuat - okyanuslar KESIN DINLE!

edit: haa! bu arada dogum gunun kutlu olsun :D bu konuda kendimizi soyle kandira biliriz kardesim, diyebilirizki, dunya var oldugunda saat mi vardi dakka mi vardi? takvimi gunleri aylari kim icat etti? insan degilmi? yani aslinda senin dogdugun bi gun yada ay yada yil yok oyle bi saat bile yok, e peki 1 yil gecince nollacak? o yil kime gore yil? nasil guzel mantik degil mi? :)

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    insan bazen kendini ezik hissetmekten çok hoşlanır. şahsen böyle bir duyguyu tattım farklı bişey..

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cruel_storm
    cruel_storm's avatar
    Erkek
    hoja biz sevfiyoz seni bak doğum gününü yeni öğrendik biz söleyelim iyim ki doğdun seneye bu gün topiği biz açar kutlarız istersen pm de atarız mailde yeter ki sen üzülme

Elektronikci olmak için çok çaba harcamam gerekiyor ANNE
Toplam Hit: 6652 Toplam Mesaj: 66