folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yapayalnız Bir Ben..

Yapayalnız Bir Ben..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

hoca canını  sıktıınız  demez senin  şerefin yeter  bırak  gerisini 

off  bi  fena  oldum lan.

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seLpak
    seLpak's avatar
    Erkek
    bu zamanda kimseye dost demicen aq

ßiz İnSanLar Yemİn eTTik İmaNımız Var ÖzGürLük İçiN ÖzgÜrLük aŞkına.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

salla gitsin arzular, gemiler zaten batık. yolla gitsin mektuplar adresin mi kayıp?.

zorla güldü âmâlar, ağlamak mı ayıp? korla yandı umutlar geçen günü sayıp.

yor ki aklını, hakkını sorgula düne bakıp...

hepimiz pesimistiz, hepimiz zombiyiz  :D

///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı:
    -----------------------------

Bugün doğum günümdü.

3 kişi hariç kimse hatırlamadı. Annem ve babamda dahil.

Önemli olan ay doğum günüm, aman mum üflim gelsin hediyeler vırt zırt değildi 

önemli olan aylardır hatırlamayanların, değer vermeyenlerin, iplemeyenlerin bugün olsun sahtede olsa yüzüme gülmeleriydi..

o bile çok görüldü bana :) ..  

aynı arkadaş ortamında, onlara değer veren, yardım eden bazı şeyleri önemseyen tek benken, başkasının doğum gününde 

yer yerinden oynardı.. benimkinde ise sadece bi kaç kişi dışında hiç bişey olmadı :) 

geçelim onu.. ayrıda olsalar benim bir annem ve babam var.. aile olmasalar bile aile diyebileceğim bir ailem var.. 

annem "bugün benim doğum günüm 5 ytl verirmisin kendime pasta alıcam" lafım üzerine kıyameti kopardı :) ..

babam gelmiş :) ben için geldi sandım :) oysa misafir için gelmiş ve eve gelen misafirin küçük oğluyla meşgul vaziyette.. 

ona çikolata almış :)) bi seviyo bi sarılıyo öpüyo filan görmeyin.. 19 yıldır beni öyle sevmedi o :)

annemde aynen ay ne şeker ay ne akıllı zart zurt çıkardı 20 ytl verdi çocua :) 

5 yaşındaki çocuk götüne sokacak o parayı dimi :)) bana 5 milyon veremedi ama :)

uğur param 500 bin vardı gittim karamelli bi dido aldım.. top kek almaya yetmedi :) 

annemin doum gününden kalan erimiş az kalmış mumları taktım üstüne 

iyiki dodum been iyiki doduum die ağlaya ağlaya üfledim ve yedim pasta niyetine :D 

sonra şöyle bi düşündüm.. evet insanlardan zaten nefret ediyordum artık iyice nefret ediyorum tiksiniyorum ..

karşılıksız yardım ederdim, karşılıksız severdim değer verirdim, bendeki herşeyi karşımdakine verirdim..

bundan sonra artık babam anam bile ölüyo olsa yardım istese karşımda kılımı bile kıpırdatmam.. :)

bir insan böyle harcanıyo işte.. böyle bezdiriliyo böyle lanet ettiriliyo.. 

içime oturdu.. kimsenin takmayacağını bildiğim halde paylaşayım dedim..  

bi annem babam ayrı değil gerisi benim hayatımın aynısı. artık nefret ediyorum insanlıktan yav. 

bu arada dogum günün kutlu olsun 

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    iyiki doğdun nice yıllara...

Abra Kadabra
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı:

iyiki dodum been iyiki doduum die ağlaya ağlaya üfledim ve yedim pasta niyetine

----------------------------

tumunu gulerek okudum ama

buraya geldım benımde gozlerım yasardı cıdden senı anlıyorum kardesım senınkıne benzer bı durum benımde basıma geldı :S

takma hacım   boşver de geç kendın ıcın yasa oncelık kendım de

bu arda dogum gonun kutlu olsun ııkı dogdun :) 

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

bırakın bu pesimistim ayaklarını,çıkın bunalımlardan,gerçi  gerçek bunalımlar bile değil bence bunlar ama....

had özeniyorsunuz da bari olumlu bir şeylere özenin...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    PIROMANTANRI bunu yazdı:

bırakın bu pesimistim ayaklarını,çıkın bunalımlardan,gerçi  gerçek bunalımlar bile değil bence bunlar ama....

had özeniyorsunuz da bari olumlu bir şeylere özenin...

bırak bu optimistliği çık polyannacılıklardan gerçi gerçek iyimserlik bile değil bu ama..

hadi iyimserliğe özeniyorsun da hiç olmazsa hayatın kötü taraflarını gör göz yaşı akıtabil laylaylom değil hayat... 

:) 

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAGRI
    CAGRI's avatar
    Erkek

benm bu seneki dogum gnmü sadece bi vbulletin forum hatırladı.. mail attı saolsun.. attıgı mailin aq.

ne ailem ne arkda$larm ne karde$m.. hiç birinin bi tarfnda diildim herkes kendi dalgasndaydı.. 3 hattım var sabahtan ak$ama kadar ha bire belki bi msj gelir belki biri arar diye birini takp ckartp dierini takıordm..

hiç kmse ne aradı ne msj attı..

en son gittim bakkala aldm pa$alar gibi it öldürenimi.. açtım son ses müzigi kilitledm kapımı kapadım gözlerimi..

vurdm $i$enin dibine..

fazla bi süre de geçmedi dogum gnm hazirandaydı.. $mdi dü$ününce yine bi garp oluyorm da o kdr bi etkisi kalmıyo..

ama insanın içinde her zaman bi burukluk olarak kalıyo bu i$..

en cok nick dei$tiren mürid
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdiden unut bu olan herşeyi kardeşim ve önüne bak geçmişteki yediğin golleri düşünürsen gol atamazsın .

bunların hepsi hayat dersidir insana .. bi insan ezilir ezilir ezilir ve yıllarca ezilir ama zamanı geldiği zaman bi ezerse o karşısındaki insan yıllarca değil o anda ezilir ve ölür . herşeyin bir zamanı vardır .

Zaman en iyi oyuncudur hayatımızda. Sabretmesini bil. Murada ereceğinden hiç şüphem yok . Bu şekil acı çeken insanlar bir gün gelicek çok kişiyi dizlerinde ağlatıcaktır. neyse . doğum günün kutlu ve bundan sonraki senelerin güzel geçsin .

kendi derdimi anlatmıorum anlatırsam tbt de yağmur yağmaya başlar ağlamaktan :D :P

hadi selametle ..

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
Toplam Hit: 6661 Toplam Mesaj: 66