folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yapayalnız Bir Ben..

Yapayalnız Bir Ben..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Neden bu kadar önemli anlamadım...hiç umurzamadım umurzamamda...neden ki üzülmek...bu kadar yazıya ,düşünmeye değmez hjm..neyse  nice mutlu huzurlu  tahribatlı senelere:)....

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

para konusunda özgürüm, annem babam ayrı değil ama aynı durum bende var :( bakalım bu sene hangi 2 kişi hatırlayacak aslında sevmem iyiki doğdun muhabbetlerini ama yinede insan ilgi istiyor arada :(

takma kafana bende ağlıyodum amk ama iş işten geçti artık büyüdük sokarım onların ilgisine der seviyeye geldim artık. sen de öyle yap sokarım lan hayatınıza şeklinde bir isyan et ama yüzlerine söyleme :D şimdi babamın şirketindeyim ondan çıkarmasamda hıncımı (aslında onan çıkarıyorum) müşterilerle tartışıyorum fln kaçırıyorum arada. ama tamamen göstermedikleri ilgiden dolayı yoksa çokta kötü birileri değiller.

doğum günün kutlu olsun :P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    hocam hiçbir yorumuokumadım sadece yazdığını okudum allah belamı versinki ağladım bende seninle aynı şeyleri yaşadım.inan bana hangi gün doğduğumu bile tam olarak bilmiyorum .annem unutmuş babm unutmuş .... seni cok iyi anlıyorum . pm atıcam simdi istersen gel tanısalım dertlesiriz :)

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    la tariqat var a.q biz yeteriz ii ki doğdun.........
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek
    amk kardeşim dediğim herif cnm sıkkın die defoldu gitti onunda cnn nı sıkıyomuşum hayatta ailemden bile çok değerverdiğim kız ise sadece yanında olduğum ben aradığım sürece yanımda peder desem nefret ederim d.günümü ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

emin ol seni çok iyi anlıyorum.

ama

sikeyim doğum gününü,sana bişey olmasın 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

sağolun :) amele hocam aynı lafı bende ettim :D ..

aslında evet herkeste aynı durum yalnız değilmişim :) ..

bana en çok koyan ailemin davranışı oldu.. intihar edip evlat acısı yaşatmak geliyor içimden..  

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

unutma pesimistkardeş hayat seninle var beş duyunla görüyorsun herseyi işler kötüye giderse gözlerini kapat herseyin bitmesini bekle.

arkadasının olmaması olayına gelince başkalarını bilmem ama benimde arkadasım yok.tek eğlencem dostum / ailem / anam  / babam / herseyim bilgisayarım.

bi yana insanlığı koysunlar bi yana bilgisayarımı ben bilgisayarımı secerim.

bu psikolojiyle gidip birilerini öldürsek herkes bize katil der linç eder ama hiç düşünürlermi bu cocuk neden annesinin sevkatli kollarında sevilmeyi bırakıp birini

öldürdü ?

düşünmezler ... düşünemezler ... aslında ortada bir anne yoktur bir sevkat yoktur hayat ve sen işte hepsi bu kadar.inan bana birgün büyük bir olucaksın ve insanlığa

ne kadar ciddi olduğunu göstericeksin ben bunun icin yasıyorum bunu gösterme yolunda sana yardım edebilrim.senin gercekten bir dostun olabilirim.

ben diğer insanlar gibi değilim aslında ben bir insan değilim .... ben doğanın bir hatasıyım iyileşmesi mümkün olmayan bir hastayım ve belkide dünyanın 

sonunu getirecek adamım ...  ama toplumun kurbanı olmam toplumu kurban ederim ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

bro senin hayatından da film olur bea. ne bu yaşta bu çocuğun çektikleri a.q. Öbürlerinin yanında bu doğum günü muhabbeti hiç bişey yaw. Neyse kardeş üzülme benimde pek hatırlayanım yok. Hatta tek bi msj bile almadan geçirdiğim doğum günleri biliyorum. Boşver yaw, onların ayıbı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Takma kafana pesimist ya :) Mutlu olmak için biraz neden bul kendine. Senden çok çok kötü durumda olanları düşün. Ne bileyim hiç olmazsa pollyanna oku biraz :) Ama mutlu kal...

Toplam Hit: 6639 Toplam Mesaj: 66