folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Yazıcının Geç Yazdırması

Yazıcının Geç Yazdırması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Konu ve yorumlarınızı okumadım. Veri boyutu yüksek olma ihtimali varmı ? Ağda çalışıyorsa ip çakışmasından kaynaklı olabilir statik ip değilse. Bide direk pc usb bağla yada yazıcının usb girişi varsa ordan yolla oda olmadı servis moduna gir deneme bastır. Denemede geç bastırıyorsa servis çağır. 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

cihazı kapat açma kapama tusunu basılı tutarak ac otomatik yazdırması lazım ondan sonra bi dene. birde taktıgın ruloyu kontrol et.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
     xxjokerxx 

ikinci sayfayıda yine bekliyor mu 

Mesela yazdır butonuna 1 defa bastım diyelim bekletti yazdırdı sonra bidaha bastım yine bekletti yazdırdı. Ama direk 4 defa falan basıyorum yazdır a  bekletiyor ve basmaya başlıyor 2-3-4 ü hemen 1 in arkasından beklemeden yazdırıyor seri şekilde. 

x cybermole 

cihazı kapat açma kapama tusunu basılı tutarak ac otomatik yazdırması lazım ondan sonra bi dene. birde taktıgın ruloyu kontrol et.

Hocam 3 düğme var feed - pause - cancel basılı tutma olayınca biri kaliber biri test sayfası yazdırıyo falan da o şekilde olmaz hem olsa bile her yazdırdan sonra kapat aç yapılsa o on of düğmesine tecavüz ederler elemanlar teknolojik bişi gördümü cyborg görmüş gibi oluyolar geçen yazıcıya yumruk atanı gördüm aklsdjfalkshjdlfkhaj 

x NighT_JudGe 

Sorunu çözdün mü hacı abi? 

Yok reis ya hala aynı. Araştırıyom başka ne yapabilirim diye.

x nevorapat 

Konu ve yorumlarınızı okumadım. Veri boyutu yüksek olma ihtimali varmı ? Ağda çalışıyorsa ip çakışmasından kaynaklı olabilir statik ip değilse. Bide direk pc usb bağla yada yazıcının usb girişi varsa ordan yolla oda olmadı servis moduna gir deneme bastır. Denemede geç bastırıyorsa servis çağır. 

Usb ile bağlı - Ethernet portu yok - test sayfasını direk hızlı basıyor ama programdan bbasınca bekletiyor-servis de gelse ayar yapmayı deneyecek falan ondan kendim uğraşıyorum yazdım zati bilkur a bakalım ne diyecekler.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Hocam yazıcı özelliklerine gir. ordan bağlantı noktalarına gir. alt tarafta çift yönlü yazdırma desteği var ondaki tiki kaldırıp denermisin.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Hocam yazıcı özelliklerine gir. ordan bağlantı noktalarına gir. alt tarafta çift yönlü yazdırma desteği var ondaki tiki kaldırıp denermisin.

tik varken de yokken de aynı hocam denemiştim onu da

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hocam en temizi gel sana Zebra alalım :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Hocam en temizi gel sana Zebra alalım :)

Yok hocam zebraya tövbe artık :D Win7 ile ilgili bir durum bence ufacık bir ayardan kaynaklanıyor gibi de işte iş onu bulmakda :D 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

bilkur da driver önerdi yükledim tırt çıktı. ana post a ekledim çıktı boyutunu da gayet küçük bir çıktı.

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

bilkur da driver önerdi yükledim tırt çıktı. ana post a ekledim çıktı boyutunu da gayet küçük bir çıktı.

istanbul avrupa yakasında oturuyorsan, Bizzat gelip o yazıcının Ayarlarını Manuel Kayıtlarını yapmak istiyorum.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

istanbul avrupa yakasında oturuyorsan, Bizzat gelip o yazıcının Ayarlarını Manuel Kayıtlarını yapmak istiyorum.

Maalesef istanbulda değilim hocam :) yazıcı değil bence windows7 nin Ayarlarını Manuel Kayıt etmek lazım :D çünkü win10 da hiç problem yok hatta vmware kurdum win10 da içine 7 kurdum 512 mb ramli sanal makina bile hemen pompaladı yazdırdı :D 

next next next install
Toplam Hit: 5005 Toplam Mesaj: 60
yazıcı print geç algıama geç yazdırma