folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Yazıcının Geç Yazdırması

Yazıcının Geç Yazdırması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Birader getir şu yazıcıyı istanbula @holycat ile bakalım. Yeter gari, acaba çözüldü mü diye girip bakıyorum sürekli :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Birader getir şu yazıcıyı istanbula @holycat ile bakalım. Yeter gari, acaba çözüldü mü diye girip bakıyorum sürekli :)

sorun yazıcı değil işletim sistemi :D yazıcıyı win10 a taktımı  çatır çutur basıyor ::)

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

sen benim  söyledimi  yap  çalışır bende  4 gözle  bekliyorum  sonucu :) 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı

sen benim  söyledimi  yap  çalışır bende  4 gözle  bekliyorum  sonucu :) 

Yapacam en son buraya yapılanlar listesi diye koyacam en olmadı format atacam yine olmassa pc ye bi öpücük kondurup oluruna bırakacam :D :D 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Aynen bende, sürekli girmekten bir hal oldum... :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

+1

Getirsin tabii .. 

Sırf eziyet olsun diye uğraşmaya razıyım. 

Bu sektör de yazıcılardan çektiğimi hiç bir şey den çekmedim.

Elektronik ürünlerin kralı gibi takılıyor pezevenkler. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

sorun yazıcı değil işletim sistemi :D yazıcıyı win10 a taktımı  çatır çutur basıyor ::)

Onu atlamışım :)

Windows 10 farklı çalışıyor. Misal sen argox 'un ilgili driverini kurdun diyelim, 5 dakika sonra microsoftun daha güncel yazılımı var deyip kendi içinde driver ı güncelleyebiliyor. 

Ya driver yada servis kaynaklı sorun olabilir. Bu arada üstüne sanal kurup, temiz işletim sisteminde deneme yapabilir misin :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

Windows 10 farklı çalışıyor. Misal sen argox 'un ilgili driverini kurdun diyelim, 5 dakika sonra microsoftun daha güncel yazılımı var deyip kendi içinde driver ı güncelleyebiliyor. 

Ya driver yada servis kaynaklı sorun olabilir. Bu arada üstüne sanal kurup, temiz işletim sisteminde deneme yapabilir misin :)

yukarda dediydim heralde. Vmware e sanal Win7 kurdum 512 ram verdim 1 çekirdek verdim yazıcıyı denedim canavar gibi yine :D 

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

+1

Getirsin tabii .. 

Sırf eziyet olsun diye uğraşmaya razıyım. 

Bu sektör de yazıcılardan çektiğimi hiç bir şey den çekmedim.

Elektronik ürünlerin kralı gibi takılıyor pezevenkler. 

aynen öyle. Bitane de canon var . Onun da servisini aradım bi cevaplar var ki ah ahh sunu çözem onun için de konu açacam alksjdhkasdhgfka

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

yukarda dediydim heralde. Vmware e sanal Win7 kurdum 512 ram verdim 1 çekirdek verdim yazıcıyı denedim canavar gibi yine :D 

Birader yorma bizi at formatı sende rahatla bizde rahatlayalım :) İşletim sisteminde bozulan bir dosyadan kaynaklı olabilir, servislerden kaynaklı olabilir, driver klasöründen kaynaklı olabilir vs vs.

.
Toplam Hit: 5101 Toplam Mesaj: 60
yazıcı print geç algıama geç yazdırma