Yeni Tahribat.Com V10

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

div'lere id eklenmeli bence neyin ne olduğu belli olsun kendi extensionlarımızı yazabilelim

ulan bir susar mısın?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Hayirli olsun tarikata.Gayet guzel olmus, emegi gecen herkesin eline saglik :)

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    overbite bunu yazdı

div'lere id eklenmeli bence neyin ne olduğu belli olsun kendi extensionlarımızı yazabilelim

++

bu konuda şeyhe baskı yabacam, eski tasarımda yapmıştı bundada yapacaktır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek
    Lovenocturnal bunu yazdı

Yeni tasinilmis ev gibi lan.

Umarim nice gunlerde hep birlikte kullaniriz.

Blue Screen of Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Çok beğendim yeni bebek hayırlı uğurlu olsun..

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Güzel olmuş bi de ilgi uzmanlık alanı boş adam yazıyo bana özel sandım bi an meğersem herkeste yazıyomuş  :))

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek

harika olmuş fakat stabil çalışmıyor,site yüklenme hızı yavaş ve metin editörü biraz daha küçük olabilir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

güzel olmuş bencede

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Öncelikle tebrik ederim. Ben açıkçası çok fazla bir şey beklemiyordum ama site şu an muazzam olmuş. Tebrik ederim.

Bulduğum eksiklikleri buraya da yazayım dedim.

• Profildeki "Kendiniz Hakkında Özet Bilgi" kısmına yazı yazdığımızda silmemize izin vermiyor. İmzada da aynı şey oluyor olabilir, denemedim.
    • Mesajlarımız altında imzalar görünmüyor. Ek olarak mesajların atıldığı zaman bilgisi "şu kadar süre önce" yerine "tarih-saat" olarak yazılırsa daha düzgün olur. Düzenleme yapıldığında ne kadar süre sonra düzenlendiği anlaşılmıyor. Mesajı takip edenler için düzenlenmiş bir mesajın tekrar düzenlenip düzenlenmediği daha zor anlaşılır vaziyette.
    • Her üye, kendi hesabına giriş yapılmış son birkaç IP listesine ulaşabilmeli ki hesabın ele geçirilip geçirilmediği anlaşılabilsin. Yapalım demiştiniz ama göremedim.
    • Kefillik hakları gereksiz düzeyde fazla verilmiş. Neye göre verildiği de belli değil :) 10, bilemedin 15 bile normal üyeler için yeterli olabilir. Zaten MSYS ile kefilsiz de üye olunabilecek deniyor.
    • Diğer üyeler için hazırlanmış MSYS sorularını göremiyoruz. Yalnızca kendi sorularımızı görebiliyoruz. Soru eklemek istediğimizde diğer soruları da görebilirsek daha kaliteli sorular hazırlanabilir diye düşünüyorum.
    • Profilde değil ama "Konularım" listesindeki konu başlıklarında, daha önce silinmesini istediğimiz konular da görünüyor. İçine girmek istediğimizde "Başlık Bulunamadı" ikazı geliyor. O listede silinmiş konuların olmasına gerek yok.
    • Ana sayfada "Silinmiş Konu Logları" kısmı kaybolmuş. Ben çok kullanışlı buluyordum :)
    • "Member Map" özelliği yalnızca site içi üyelere açık kalmalı bence. Ayrıca konum paylaşım kararı haritaya girildiğinde değil de profilde işaretlenebilecek bir seçenek ile daimi olarak "paylaş" veya "gizle" olarak da ayarlanabilirdi. Böylelikle konum paylaşanlar için her girişte yeni konumu otomatik olarak güncellenebilir diye düşünüyorum.
    • Kullanıcıların kişisel menüsünde "Konularım" başlığı olduğu halde "Mesajlarım" kısmı kaldırılmış. Ayrıca profildeki "son 10 mesaj" kısmında eskiden "Tümü" diye bir seçenek vardı diye hatırlıyorum ama şimdi yok. Atılmış bütün mesajlar listesine ulaşılamıyor.
    • Kullanıcıların kişisel menüsünde "Bildirim Ayarlarım" kısmının ne işe yaradığını henüz çözemedim. "Konu seçeneklerinden bildirimleri açın" deniyor ama konu seçeneklerinin nerede olduğu benim için tam bir muamma :)

Eksiklik olduğunu düşündüğüm başka hususlar da bulursam eklerim.

RaNGeR tarafından 06/Haz/15 02:45 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snrhsn
    snrhsn's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun çok güzel oldu mobil kullanicilari için

Go Further
Toplam Hit: 77896 Toplam Mesaj: 573
tbtv10 tahribatv10