Yeni Tahribat.Com V10

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Siteede kendi attığım mesajı ve yazdığım başlığı bulamıyorum. Son mesajlarım kısmından uçan başlığı bir daha forumda ara da bul. Çok büyük eksik. Eskisi gibi başlığa basınca hepsinin sıralanması lazım. Buna ilaveten üstte yazar isimlerinin sıralanması ve buna göre filtreleme yapılması lazım. 30 sayfa tartışma dönen başlıkta ne yazdığımı aramak için 30 sayfa ctrl f ile arama yapmam saçma oluyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

sayfanın sonuna yukarı çık butonu iyi olur. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

- Paylasilan resimler allah carpmis gibi gorunuyo

- Eski mesajlarini bulma bolumunun gitmesi kotu olmus, son 10 mesaj gorunuyor sadece

- Konularda user filtreleme olayinin gitmesi de kotu olmus

Soylenmis seyler muhtemelen de hatirlatayim dedim seyh hazretleri. 

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Eski özellik geri dönmüş. Teşekkürler Şeyh 

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Forumda nick değiştirenlerin de eski nickleri profillerine girildiğinde bir zahmet gözüksün abi 

herif 50 kişiyi dolandırıyor 3-5 gün banlı kalıp geri geliyor birde nickini Değiştiriyor bul bulabilirsen 

Zamanında milletin hosting adına parasını sallayan vermeyen adamları unutup mod bile yapabilirsiniz valla ;) 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Mesaj göndermeden önce ya önizleme butonu olsun ya da kıyıda köşede bir yerde önizleme gözüksün @holyone böyle yazıyoruz yazıyoruz bişeyler atlıyoruz ya da yanlış yapıyoruz sonra düzeltmek zorunda kalıyoruz.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Bu konunun iconu uzun zamandır gözükmüyor. ctrl+f5 yaptım yine aynı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bildirimlere de bi ayar çekseydin artık şeyh.

sayfa yenilenince bi pencere anlık görüyoruz ama nedir ne değildir haberimiz yok. bildirimleri kullanmanın tek yolu 24 saat siteden göz ayırmamak :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

dökümanlarda ki kodlarda tag hataları mevut.aşağıdaki dökümanın kodlar kısmında html tagları var.

@holyone

http://www.tahribat.com/document-atmega328p--sht11-nem-ve-sicaklik-olcumu-5250/ 

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek

açtığım konuları görebiliyorum ama sitede önceden attığım mesajları göremiyorum sadece görünen son mesaj yazdığı 10 başlık. eskiden hepsini görebiliyorduk konulara attığım çizikler vardı şimdi göremiyorum. önemli bi sorun..

mtst tarafından 12/Tem/15 16:54 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 78641 Toplam Mesaj: 573
tbtv10 tahribatv10