Yeni Tahribat.Com V10

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oqqanoo
    oqqanoo's avatar
    Erkek

hepimize hayırlı olsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    j4x bunu yazdı

10 yıldır Dota oynarım, her patch geldiğinde ilkten bir daha bu oyunu oynamıcam oyun mahvoldu diyen tipler çıkar, 1 ay sonra bizden çok oynarlar.

Bu da ona benzemiş beyler siz alıştığınız için eskisine öyle geliyor bence, altyapı olarak çok daha sağlam sistem er ya da geç eskisini geçecektir.

Katılıyorum zaten burada yazılanların birçoğu iki günde giderilebilir şeyler toplasan.

Misal arka fon beyaz göz yoruyoru çözmek iki saniyeyi almaz.

Yavaş deniliyor mesela site gayet hızlı ama css geç yüklendiğinden bi gitgel birşey oluyor o da yavaş hissettiriyor bunun da çözümü iki dakkada hallolur. (muhtemelen başa alınarak çözülür veya classic aspdeki flush gibi bir komutla)

Bunun gibi ufak tefek okadar çok şey olunca berbat diyorlar. Bunlar giderilince rayına oturur.

Bir de şöyle düşünmek lazım birisi 15 yıllık birikim birisi sıfırdan yazılmış taş çatlasa 6 aylık birikim ki bizim bilgimiz dahilinde 3 ay falan oluyor yazıyorum denileli.

Herşey rayına oturur gayet güzel sistem rötuşlamak şart ama.

Şu an stable olmadığından bug reportlar geliyor. Satır numaraları gözüksün diye debug derliyorum. js de sorunları bulmak için optimizasyonları kapıyorum. Yani performans olarak kesinlikle eskisinden bir eksiği yok. Tabi çok düz ve bait sayfalarda performans çok ilkel bişey olan asp ile yarışamaz.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

Süper ellerinize sağlık

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Mobilden girince dökümanların kutucukları gereksiz bence. Gerçi pc den girince de gereksiz buluyorum. Eskisi gibi madde madde gözükse yeter bence. Kutucuk olması gerekmiyor.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

o css noktasında arkadaşhaklı şeyhım. Eline sağlık güzel olmuş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler çok tatlı olmuş

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Lan kendimi kötü hissediyorum.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    Firefox 38 kullanıyorum.. Logout butonunu göremedim.. Üstte menü var mıdır yokmudur bilemiyorum.. Bazı JavaScript olayları çalışmıyor galiba..

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

ahaha çok güzel olmuş ben çok sevdim :) eline sağlık şeyhim

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

dün girip bende meraktan baktım önce bu ne saçma olmş didim kendi kendime tabi eskiyi özlüyor insan nede olsa onca senedir kullanıyorduk yani alışkanlık.

tasarım babında ben kötü olduğunu düşünmüyrm çok fazla emek ve uğraş isteyen konularda her zaman el atmanda şeyh uraşmanda kalite. tasarımda tek gözüme çarpan o lacivert alanların atıyorum "msys, durumunuz" gibi tag ların bulunduuğu alan renkleri biraz kalın olmuş :) evet biraz göz alıcılığı var ama gece adamın gözüü hakkikaten hoplatıomuş. yanlış genel olarak her zamanki gibi güzel bir iş çıkartılmış. son Yukarıyıda düzeltebilirmiyiz TBT olan yere logo PLS :)

Living Death
Toplam Hit: 78800 Toplam Mesaj: 573
tbtv10 tahribatv10