Yeni Tahribat.Com V10

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek

Mobilde konu üzerinden ana sayfaya dönme yok 

trader
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Öncelikle eline sağlık tipi vb. Hiç önemli değil. Tbt nin ilk hallerini gördüğümde vay be o zamanlar olsaymışım bütün değişimleri bende yaşasaymışım demiştim. Şimdi ona benzer bir olayla karşı karşıyayız. Bu durumdan gayet memnunum.

mobil ve tablette menüler dün çok yavaştı bugun baktım hızlanmış. Ancak tablette tahribat.com logosu çıkmıyor tepede birde mobildede olan tahribata tıklanıldığında ana sayfaya gitmiyor. Ona çok pis alışmışız. Birde bölümler altındaki programlarda tbt yazılımları butonu çok büyük duruyor.

Mobil ve tablet için forum aktif konular üyeler ve arama bölümü için bir menü oluşturursan çok güzel olur mesela mesaj gönderince mal gibi o ekranda kalıyoruz :)

gokcan tarafından 06/Haz/15 17:36 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Lütfen su anasayfa cingene pazarı gibi durmasın girince neyin nerde oldugu sasılıyor. Tasarım bekliyoruz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

hepimiz için hayırlı ve hayırlısı olsun.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Çok harika olmuş ya

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Tasarım öğeleri çok güzel değil fakat layout güzel, müridlerin kafası biraz üstteki info yüzünden karışmış, o nesne kalktığında aktif forum konuları biraz daha yukarı gelecek, çok bir değişim yok aslında, dökümanlara thumbnail gelmiş gibi olacak sadece. Ben çok sevdim ama, aklıma direk eski codeharvest.net geldi. Bence bu layout tahribata özgü ve eşsiz olmuş, insanın canı community çekiyor tasarıma bakınca. Bu gelişimlerle birlikte işin sosyal kısmına da biraz eğilmek lazım, farklı alanlarda bilgili insanları bu platformda katılımcı olmaya teşvik etmek lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

şeyh sözün vardı yeni versiyon gelince eski asp versiyonu vercektin bize inceleme şansımız olacaktı :))

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Miniminal tasarım daha iyi gider bence

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Mesaj düzenleme de timelimit var herhalde ?

Benim önerim dökümanlarda yorum yaparken playstore'da olduğu gibi olsun, yorum ve puanlama beraber olsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yorumların altında imzanın gözükmemesi büyük eksiklik ne cevherler çıkıyordu oradan . 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 78802 Toplam Mesaj: 573
tbtv10 tahribatv10