folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yeni TC Kimlik Kartları Çıktı

Yeni TC Kimlik Kartları Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı
    Aynen hacı tüm dünyada zaten din işleri kendi cemaatlerinin katkılarıyla yürütülür. Türkiyede ki diyanetin bütçesine bu yüzden bu kadar laf ediliyor. Bende açıkçası içkiden veya hristiyan adamdan vergi alınıp bunun camiye harcanmasını ahlaki açıdan doğru bulmuyorum. İsviçrenin yaptığı olması gereken bence keşke ülkemizdede böyle olsa.

ben diyanetin kapatılmasını savunuyorum hocam :) Zamanında dini devlet kontrolü altına almak için kurulmuş bir kurum zaten yeteri kadar görevini yerine getirdi. Diyanetin kapatılıp, vakıfların tekrar başlaması gerekiyor :) O zaman da kimseden böyle zorla vergi alınmaz.. Tabi bu başka konu :)

Konuyla iligli de burada daha derli toplu bilgiler var http://ofpof.com/merak/yeni-kimliklerin-getirecegi-kolayliklar-ve-avantajlar

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Güvenlik bilgilerini istiyolar, nedense kabul etmedi benim bilgilerimi, kimlikte ne yazıyosa aynısını yazdım :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı

Güvenlik bilgilerini istiyolar, nedense kabul etmedi benim bilgilerimi, kimlikte ne yazıyosa aynısını yazdım :D

büyük harf İ ya da I varsa onla ilgili sorun olabilir hocam.. Olmazsa artık 199 u ararsın 

Kimlik bilgilerime ulaşabilseydim denerdim randevu almayı

unbalanced tarafından 11/Şub/16 01:27 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu nasıl site tüm bilgileri istiyor benden

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bi de şöyle karşı çıkanlar var 

http://www.youtube.com/watch?v=T8I5u5k2Wzo 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu site bi bende mi kullanıcı adı ve şifre istiyor? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu site bi bende mi kullanıcı adı ve şifre istiyor? 

hangi kısımda

edit: bu işi neden e devlleten yapamıoz . bilgiler bu sitede sakata gelmesin. fake falan olma durumu yok dimi ?

samaccc tarafından 11/Şub/16 02:03 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Direk siteye girişte çıkıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yok direk giriş yapıyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@mkyb, mobilden denedim girdi hocam bende.. ilginç bir sorun sendeki. adres v.s. de doğru..

@samaccc, site burada yazıyor hocam 

http://www.nvi.gov.tr/Haberler,Turkiye_Cumhuriyeti_Kimlik_Karti.html?pageindex=2

zaten uzantılarına bakarsan gov.tr yazıyor hepsinde

E-devletten olması için servisin oraya da eklenmesi gerekiyor. Daha önce başka bir şey için de böyleydi, bir süre sonra e-devlet e de eklendi. Daha site yeni açıldı. Bir kaç ay beklersen e-devletten randevu alabilirsin

unbalanced tarafından 11/Şub/16 02:14 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 13820 Toplam Mesaj: 88
çipli kimlik tc kimlik kartı yeni kimlik kartı