folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yerli Otomobil Prototipinin Görüntüsü (Kamuflajlı)

Yerli Otomobil Prototipinin Görüntüsü (Kamuflajlı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Belki inanmak istemezsiniz ama suan yerli gemilerin imalatina baslandi. Hatta suan dunyanin en buyuk ucak gemisi yapiliyor. 

2 adet ucak gemisi

2 adet denizalti  kurtarma gemisi

4 adet arama kurtarma gemisi

2 adet taaruz gemisi ( yanls hatirliyor olabiliirm )

Yapiliyor

4 5 sene sonra savas gemileri 1 sene icinde de denizalti kurtarma gemileri suya indirilecek ayni zamanda fa 2 seneye arama kurtarma gemileri indirklecek

Envanterde bulunan akin 1 akin 2 isin ve ağ5 gemileri batirilarak yenileri ile degistirilecek.

Nerden biliyon lan sen mi yapiyorsun diyecekseniz

İki adet denizalti kurtarma gemisinin 1 nin basinc odasi ( 42 kisilik ) projesinin elektrik elektronik sisremini ben yapiyorum

2 adet arama kurtarma gemisinin de birer tane basinc odasi projesinin elektrik eelktronik sistemini de ben yapiyorum

Ve projelerin icinde oldugumuzdan her bir boktan da haberim var

Dip not : gemi imalatlarinin cogu yerli firmalara ve ildi

Ayrintili bilgi icin ssm 'nin sitesini  inceleyiniz.

HeadBanger tarafından 16/Eki/15 15:35 tarihinde düzenlenmiştir

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    elcondor bunu yazdı

1938 den sonra her yere heykel dikmekten başka hiç bir bok yapmayan zihniyet bunu da hazmedemiyor.. 

Ulan dübüş sormazlar mı adama, en ne yaptın? Senin zihniyetin memlekete ne kattı diye?

Doğru söyle lan; Ramazan'da dübürüme su kaçtı orucum bozulmuşmudur tarzında soru soranlarla aynı familyadan mısın?

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    HeadBanger bunu yazdı

Belki inanmak istemezsiniz ama suan yerli gemilerin imalatina baslandi. Hatta suan dunyanin en buyuk ucak gemisi yapiliyor. 

2 adet ucak gemisi

Yapiliyor

4 5 sene sonra savas gemileri 1 sene icinde de denizalti kurtarma gemileri suya indirilecek ayni zamanda fa 2 seneye arama kurtarma gemileri indirklecek

Envanterde bulunan akin 1 akin 2 isin ve ağ5 gemileri batirilarak yenileri ile degistirilecek.

İki adet denizalti kurtarma gemisinin 1 nin basinc odasi ( 42 kisilik ) projesinin elektrik elektronik sisremini ben yapiyorum

2 adet arama kurtarma gemisinin de birer tane basinc odasi projesinin elektrik eelktronik sistemini de ben yapiyorum

İşin askeri yönüne bakarsak düşünmüşlerdir fakat elinde destroyer filosu olmadı mı o uçak gemilerine nal toplatırlar.Daha ülkende nuclear plant yok sen diyorsun ki uçak gemisi yapıyoruz hemde dünyanın en büyük uçak gemisi kolay mı abi ? Artık Her 1 saatte bi limana yanaşıp yakıt ikmali yaparlar. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

2 adet ucak gemisi

Yapiliyor

Dünyanın en büyük uçak gemisi derken?  Sedef Tersanesi değil mi üreten?  Gemiyi tanıtan adam bile bu kadar aallamadı amk. 

Bu arada evet milli gemi yapıldı ve hatta yüzüyor 

Milgem projesidriaraştırabilirsiniz, 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

https://tr.wikipedia.org/wiki/USS_Nimitz_(CVN-68)

Harbiden müthiş..Adamlar yapmış.

bizde yapabilirmiyiz diye düşündüm de..

Enerji olarak: 2 zamanlı; Westinghouse A4W nükleer reaktör  kullanıyorlarmış.

Hakikaten teknoloji olarak çok gerideyiz abi..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

https://tr.wikipedia.org/wiki/USS_Nimitz_(CVN-68)

Harbiden müthiş..Adamlar yapmış.

bizde yapabilirmiyiz diye düşündüm de..

Enerji olarak: 2 zamanlı; Westinghouse A4W nükleer reaktör  kullanıyorlarmış.

Hakikaten teknoloji olarak çok gerideyiz abi..

uçak gemisi yapan ülke sayısı kaç adet önce buna bakmak lazım ha deyince olmuyor ama olacaktır muhakkak benim bildiğim israil 40 sene boyunca uğraştı üretemedi uçak gemisi ( son durumunu bilmiyorum )

Aracı beğenmeyen arkadaşlara;

yerli oto gayet güzel tasarıma takılıyorsunuz okeyde bu araç elektrikli olacak öncelik buna verilmiş durumda çok önemli bir proje herşeyi taşlamayın bu ülkede yaşayıpta ülkeye düşman neden bu kadar insan var bilmem tayyip erdoğanın şahsını sevmezsin yada herhangi bir konjöktördeki yönetimi / şahsı / iktidar partisini sevmezsin de be arkadaşım ülkenidemi hiç sevmezsin. Hiç birşey ilk aşamada mükemmel olmaz tabiki birşeyler kopyalanır zamanla oturacaktır herşey yerli yerine breh arkadaş yahu

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

1938 den sonra her yere heykel dikmekten başka hiç bir bok yapmayan zihniyet bunu da hazmedemiyor.. 

Ulan dübüş sormazlar mı adama, en ne yaptın? Senin zihniyetin memlekete ne kattı diye?

Doğru söyle lan; Ramazan'da dübürüme su kaçtı orucum bozulmuşmudur tarzında soru soranlarla aynı familyadan mısın?

önce adam gibi cevap yazmayı öğren hırbo, evet göt kılıyım, koyunum ve halimden de memnunum. Sana giren çıkan var mı onu söyle, eğer ben ve bana benzeyenlerden rahatsızsan 60 ülke türkiye'den vize istemiyor yarın siktir git hemen...Sizin inancına laf eden yok ama sizin gibi olmayanlara yaptığınız bu muamele ortaçağ avrupasından bile beter. Ağzınız açılsa bizi dışlıyorlar derseniz birde... Lan mış, ulan mış  sanki beraber büyüdük... 

elcondor tarafından 16/Eki/15 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

.

elcondor tarafından 16/Eki/15 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ananın amına girsin o heykeller 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

ananın amına girsin o heykeller 

hassiktir ordan besmelesiz... bu sana yeter..

elcondor tarafından 16/Eki/15 19:28 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 16709 Toplam Mesaj: 148
otomobil ilk yerli