folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yolda Para Buldum

Yolda Para Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Paşa gönlün bilir bize giren çıkan bir şey yok :))

Bu dünyada parasını kaybedene girer, ahirette sana...

Hem zengin bir yerde para bulmuş olabilirsin, bulduğun yer zengin diye amk o parayı kaybeden zengin olmaz.

Ayrıca zengin adam zarfın içinde para taşımaz.. Kredi kartı taşır, çok az nakit taşır. Sadece bayanlar o kadar nakiti üzerinde taşır.

Büyük ihtimalle ordaki bir esnaftır.

Hoş onlarda geçiriyorlar sağa sola serbest piyasa.

Sende serbest piyasaya takıl adama geçir, öbür taraftada sana geçirirsinler...

Burda yazdığım yorum için birazda bana geçirirler o kadar amk.

Durduk yere banada geçiriyorlar ya vay amk :))

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Hocam sakın harcayım deme emin ol o para çıkar senden. Hesap numaramı yollayım sana gönder bana ?

:D oda iyimiş

ya zumsuk bu parayı sen bulsan sahibinimi arardın  hayırda adam zarfa koymuş ne isim necisim ne bişey var kapalı zarf  ben yine konusunu açtım fikir alıyım diye sahibini bulma diye bişey söz konusu değil o iş traş şimdi parayı nasıl harcıyım diye düşünüyorum  ayrıca bunun zihniyetle ne alaksıvar ya bana kısmet dolaştı ayağıma gel ye diyor kerizmiyim ben yemiycem çokmu enayiyim adam 3 ay çalışıyor bu para için asgari ücretli 3.5 ay

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Hocam sakın harcayım deme emin ol o para çıkar senden. Hesap numaramı yollayım sana gönder bana ?

:D oda iyimiş

ya zumsuk bu parayı sen bulsan sahibinimi arardın  hayırda adam zarfa koymuş ne isim necisim ne bişey var kapalı zarf  ben yine konusunu açtım fikir alıyım diye sahibini bulma diye bişey söz konusu değil o iş traş şimdi parayı nasıl harcıyım diye düşünüyorum  ayrıca bunun zihniyetle ne alaksıvar ya bana kısmet dolaştı ayağıma gel ye diyor kerizmiyim ben yemiycem çokmu enayiyim adam 3 ay çalışıyor bu para için asgari ücretli 3.5 ay

Yok Hocam Sahibini Biliyor Olsaydın Bence Vermeliydin... Kerizlikle Ne Alakası Vardır... Vicdanla Daha Çok Alakalı Bence.. 

Zihniyet Konusu Adamlar Bana Sarıyo Ondan Çıkıyo. :)  Sahibini Bulamasan Helaldir Dedim ya. Tabi Sanırım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

adamın parasını borsa yada benzeri bi işte işletip kazandıktan sonra arayıp bulsan ana parayı versen olurmu lan acep :W

borç hukukuna uyar bence :W

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

allah zorda kalanın önüne düşürürmüş  biraz bekle ödemen çıkacak :D kahve falı gibi oldu :D

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Parayı hemen yeme. Zarfı bulduğun yerde mobese vs var mıydı sonuçta bin lirayı geçiyor para yani bakabilirler hiç belli olmaz. Koy kenara bekle. Biraz zaman geçsin.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Haci afiyet olsun..

Rus polonyalilarla alem yap..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Parayı hemen yeme. Zarfı bulduğun yerde mobese vs var mıydı sonuçta bin lirayı geçiyor para yani bakabilirler hiç belli olmaz. Koy kenara bekle. Biraz zaman geçsin.

@DevilRulz Hocam Valla Sen Bunu Dedin Ya O Paraya Helal demem Artık... :)   Evet İstersen Mobeseden Bulabiliten Varmış Demekki... Ama Polise Teslim Etmeden Kendin İlgilenebilirsin durumla... Bul Sahibini Ver Parasını... Gerisi Yaparsın Yapmazsın Sana Ve Vicdanına Kalmış...

ShockMan tarafından 13/Kas/12 13:25 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Parayı banka hesabına yatır bi taraftanda sahibini bulmaya çalış.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

@DevilRulz Hocam Valla Sen Bunu Dedin Ya O Paraya Helal demem Artık... :)   Evet İstersen Mobeseden Bulabiliten Varmış Demekki... Ama Polise Teslim Etmeden Kendin İlgilenebilirsin durumla... Bul Sahibini Ver Parasını... Gerisi Yaparsın Yapmazsın Sana Ve Vicdanına Kalmış...

Neden abi ? :D

Ayrıca ben en mantıklısını diyorum. Bin lirayı geçiyor polis ilgilenecektir. Bu sebeple parayı hemen yeme. Çünki kendin kazanmadığın için çabuk biter bu para.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 11603 Toplam Mesaj: 131