folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yolda Para Buldum

Yolda Para Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

EcHoLL onu bunu boşverde  son kararını verdinmi  ne edicen parayı :D :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

akşam  iki erkek iki bayan arkadaş çıkıcaz clube biraz alkol alırım birde mala vurur mis gibi uyurum daha ne yapıcam felekden bir gece çalalım benim öyle hayırla mayırla işim olmaz hayır yapan bana yapsın haydan gelen huya gider.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Sahibinin bulunma ihtimali yoksa, parayı alman uygundur.  İhtiyacın varsa kendin için kullanırsın, İhtiyacın yoksa fakir fukara ihtiyac sahiplerine sadaka niyetine vermen daha iyidir. Polise vermek filan çözüm değil bence de. Ya kendin için kullan bir  ihtiyacını gör, ya da başka bir ihtiyaç sahibine yardımcı ol. Şeytan sol tarafımdan bazı rusların paraya ihtiyacı varmış diyor,  tövbe tövbe benim olmayan paraya bile musallat oluyor senin yanından ayrılmıyordur şimdi Allah kolaylık versin ;)

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

eşşeklik bende Tbt lan burası yer mi adamlar :D :D

ama hocam hayır için bi 250 kağıt yollayabilrisin hayı demem :P

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

200 liradan 5 öğrenciye harçlık ver kalanını ye.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mYMusti bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Haydaaaa Yine Bir Taş Geldi Başıma, Hocam Helaldir Demiyorum Yok Öyle Bir Şey Sahipsiz İse Bir Türlü Sahibine Ulaşamıyorsan, Haram Değildir, Helaldir Kısmettir Diyorum Yahu.. 

Allahım Yarebbim.. Şimdi Konuyu İster İstemez Dine Götüreceksiniz Olmayacak Arkadaşlar. Canlarım Benim Yahu. Etmeyin Eylemeyin.

hocam konu az daha uzarsa kafir olcan  :D :D

çok yorum okudum nikleri tam hatırlamıyorum da hem inanmayıp hem de helal harama yorum yapan arkadaşlar sktir git diyorum sana.

ben kalkıp satanist ayinini yönetebilir miyim ? 

sen de müslüman değilsen ya da senin tabirinle de 'Dinci' değilsen bırak da haramı helalı biz kendimiz tartışalım.

k.bakmayın sinirlendim yahu kaç sayfadır yok sen şöle böle demişler.

konuya gelirsen hocam hafif uzun beyaz zarfta mıydı para ? şu dilinle ıslatıp yağışanlardan. ve içinde de 100 lük ikiyüzlük para vardı. tam hatırlamıyorum bakmamıştım. kaybetmiştim ama yabancıya gitmemiş. sen de bizdensin. 1000 lirası senin olsun ye iç onu istemiyorum ama 2000i bari geri yolla.haber bekliyorum.

hocam bu kadar uzatmaya ne gerek vardı gönder ben yiyim demen yeterli idi :D:D

Gözüm Varsa Çıksın Emi. :) 

Yok Öyle Bir Niyetim Olabilemez.... Neyse Yahu Sende Haklısın Bu Konu Neden Bu Kadar Uzadı Bende Anlıyamadım.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

mesela o ilk öğrenci ben olabilirim.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

mesela o ilk öğrenci ben olabilirim.

Açıköğretim de olsa bende öğrenciyim :D

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ben olsam direk isten ayrılır interrail yapmaya giderdim. zaten 1 ay sonra ayrılcam simdi ayrılırdım kafayı dinlerdim :D

[22817//kaanabak]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Nurky bunu yazdı

ben olsam direk isten ayrılır interrail yapmaya giderdim. zaten 1 ay sonra ayrılcam simdi ayrılırdım kafayı dinlerdim :D

Aynen hacı. 3 bin tl bu borumu. Ben direk yurtdışına çıkardım şöyle bi dünya turu atardım yanımda da karılar falan.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 11594 Toplam Mesaj: 131