folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yolda Para Buldum

Yolda Para Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Parayı hemen yeme. Zarfı bulduğun yerde mobese vs var mıydı sonuçta bin lirayı geçiyor para yani bakabilirler hiç belli olmaz. Koy kenara bekle. Biraz zaman geçsin.

@DevilRulz Hocam Valla Sen Bunu Dedin Ya O Paraya Helal demem Artık... :)   Evet İstersen Mobeseden Bulabiliten Varmış Demekki... Ama Polise Teslim Etmeden Kendin İlgilenebilirsin durumla... Bul Sahibini Ver Parasını... Gerisi Yaparsın Yapmazsın Sana Ve Vicdanına Kalmış...

Neden abi ? :D

Ayrıca ben en mantıklısını diyorum. Bin lirayı geçiyor polis ilgilenecektir. Bu sebeple parayı hemen yeme. Çünki kendin kazanmadığın için çabuk biter bu para.

Mobeseyi Düşünememiştim de Ondan. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Parayı hemen yeme. Zarfı bulduğun yerde mobese vs var mıydı sonuçta bin lirayı geçiyor para yani bakabilirler hiç belli olmaz. Koy kenara bekle. Biraz zaman geçsin.

@DevilRulz Hocam Valla Sen Bunu Dedin Ya O Paraya Helal demem Artık... :)   Evet İstersen Mobeseden Bulabiliten Varmış Demekki... Ama Polise Teslim Etmeden Kendin İlgilenebilirsin durumla... Bul Sahibini Ver Parasını... Gerisi Yaparsın Yapmazsın Sana Ve Vicdanına Kalmış...

Neden abi ? :D

Ayrıca ben en mantıklısını diyorum. Bin lirayı geçiyor polis ilgilenecektir. Bu sebeple parayı hemen yeme. Çünki kendin kazanmadığın için çabuk biter bu para.

Mobeseyi Düşünememiştim de Ondan. :)

Ayrıntılara dikkat ederim ben hoca :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

bence sahibini bulmaya çalış..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bin lira borç versene =P

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

3bin lira kayıp etsem polise giderdim ve 3 bin liramı bulan adamında polise haber vermesini beklerdim. Para kolay bulunur ama kolay kazanılmaz.

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    yawuz bunu yazdı

Para kolay bulunur ama kolay kazanılmaz.

Yazın bu sözü kenara ilerde meşhur olacak bu söz :)) İzninle üstad...

Hocam harca gitsin şeytana uy amk nasıl olsa uyacaksın. Bu arada Mobese olayına hak veriyorum.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

Polis le ilgili sakıncan varsa adliyeye teslim edebilirsin ve resmi kağıt alabilirsin daha sonra paranın ne olduğu hakkında bilgi alma seçeneğin olur..

Kişisel fikrime gelirsek çevrende çocuk esirgeme kurumu varsa oraya bağışlayabilirsin yada yetim yurduna olabilir.. Tabi karar senin yiyip içmekte sen için bir seçenek bence yemesen daha uygun olur.. İnsanlar tercihleri ile yaşar. Tercih senin..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Benim üst katımda yaşlı amca oturuyor o bir kere emekli maaşını kaybetti zor günler geçirdiler o yüzden araştır derim sor soruştur çünkü para zarfta nerden gelmiş olabilir bankamatikten cekicek hali yok :D bence git sorustur polis ws sonra yoksa beni ara koko çekip partiye gidelim

Zamanı durduramazsın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Bak ben sana söylim , helal haramı siktir et.

Paranın büyük kısmıyla güzel bir iyilik yap , yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım et vs.

Ufak bir kısmıyla da sen bişeyler yapmak istiyorsan yap.

İçin rahat eder , hem de keyfini çıkarmış olursun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gotur parayi karakola ver, daha sen karakoldan adimini disari atmadan o para cebelezi yapilir.

Bu devirde hic polise guvenilirmi? Kafayimi yediniz. Onlarin cogu dincidir.

Ustad illa parayi yemek istemiyorsan gotur Mehmetcik Vakfina ver.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
Toplam Hit: 11599 Toplam Mesaj: 131