Yorumsuz (Pkk)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------

KevinS;
    Senin gibi binlercesini kuzey ırakta,tuncelide,diyarbakırda skp attılar,yakında sen gibileri değil sen ve yanındakilerin cesetlerini de sokaktan toplatıcaz merak etme,işi o noktaya taşıyorsunuz

ewet zaten yapiyorsunuz, yapında, bombada patlatın, kürtleride öldürün, her şeyi yapın, nede olsa siz hepiniz aynısınız, hepinizde birazcık bile onur yok, karşınızda kürt görseniz korkudan geberirsiniz ulan, buradan'da ancak banlarsınız başka bir s2im yapamazsınız, illa küfür ettirdiniz kendinize yani. o kadar sıkdım kendimi ama bakdım ki ben laf demeyince siz diyorsunuz,çünkü siz şerefsizsiniz, siz türk değilsiniz, bende türküm amacım sadece kürtleri savunmak onlarında insan oldğunu size kanıtlamaj, buraya ben değil 99 peygamberde gelse sizi adam edemez, kulu vefasızsa tanrı ne yapsın.. neyse sizin gibi itlerle uğraşmam, ancak ana avrat küfür etmekden başka bir yapmazsınız, ha sakın banada PKK lısın Felanda demeyin yhani,çünkü sizin görüşünüz kürtleri savunan herkes PKK lıdır lafıdır, bak gene şahsan küfür ettim, bir arkadaşımız soykırım şart ama ana avrat karışdırmayın demiş o arkadaşımı ayakda alkışlıyorum, biraz insanlık dersi alın,

NOT : Laf dersiniz siz mutlaka bana küfür edeceksiniz ama ana bacı karışdırmayın mutlaka, bakın ne diyorum dikkatinizi çekdi mi ? küfür edeceğinizi biliyorum dedim, bu lafımı gerçekden'de Doğru bir olan insan anlar, bakalım kaçınız insan . . ve buda bu konuya son mesajımdır neyse iyi Geceler ALLAH'a Emanet oLun.

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Excalibur001 bunu yazdı:
    amk ne skici bi adam bu ya :| http://www.kanuykusu.com/play.php?id=10

hacı ben o adamın Allah'ına kurban olayım. zamanında piçlerin analarını götden sikip sikip atmış.

pkk= Piçler Kahpeler Kansızlar (yada kevaşe evlatları) 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    KevinS bunu yazdı:
    AntiOksidan bunu yazdı:

KevinS;
    Senin gibi binlercesini kuzey ırakta,tuncelide,diyarbakırda skp attılar,yakında sen gibileri değil sen ve yanındakilerin cesetlerini de sokaktan toplatıcaz merak etme,işi o noktaya taşıyorsunuz

ewet zaten yapiyorsunuz, yapında, bombada patlatın, kürtleride öldürün, her şeyi yapın, nede olsa siz hepiniz aynısınız, hepinizde birazcık bile onur yok, karşınızda kürt görseniz korkudan geberirsiniz ulan, buradan'da ancak banlarsınız başka bir s2im yapamazsınız, illa küfür ettirdiniz kendinize yani. o kadar sıkdım kendimi ama bakdım ki ben laf demeyince siz diyorsunuz,çünkü siz şerefsizsiniz, siz türk değilsiniz, bende türküm amacım sadece kürtleri savunmak onlarında insan oldğunu size kanıtlamaj, buraya ben değil 99 peygamberde gelse sizi adam edemez, kulu vefasızsa tanrı ne yapsın.. neyse sizin gibi itlerle uğraşmam, ancak ana avrat küfür etmekden başka bir yapmazsınız, ha sakın banada PKK lısın Felanda demeyin yhani,çünkü sizin görüşünüz kürtleri savunan herkes PKK lıdır lafıdır, bak gene şahsan küfür ettim, bir arkadaşımız soykırım şart ama ana avrat karışdırmayın demiş o arkadaşımı ayakda alkışlıyorum, biraz insanlık dersi alın,

NOT : Laf dersiniz siz mutlaka bana küfür edeceksiniz ama ana bacı karışdırmayın mutlaka, bakın ne diyorum dikkatinizi çekdi mi ? küfür edeceğinizi biliyorum dedim, bu lafımı gerçekden'de Doğru bir olan insan anlar, bakalım kaçınız insan . . ve buda bu konuya son mesajımdır neyse iyi Geceler ALLAH'a Emanet oLun.

kimde onur yok lan, kim şerefsiz, kim Türk değil bide bir Kürt görsek korkudan geberirmişiz. lan göt oğlanı benim arkadaşlarımın çoğu tuncelili ve diyarbakırlı siktimin beyin özürlüsü ama hepsi pkk ya benden çok küfür ediyolar. kürt benim kardeşimdir ama kansızları değil....

bide korkma olayına gelelim, biz üniversitede birtane pkklı piçin kaburgalarını kırıp okulu bıraktırdık. abisi dağdaydı bu piçin. o yüzden bütün dünyanın bildiği gibi Türk milletinin sinirleri ile oynanmaz...

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:
    KevinS bunu yazdı:
    AntiOksidan bunu yazdı:

KevinS;

kimde onur yok lan, kim şerefsiz, kim Türk değil bide bir Kürt görsek korkudan geberirmişiz. lan göt oğlanı benim arkadaşlarımın çoğu tuncelili ve diyarbakırlı siktimin beyin özürlüsü ama hepsi pkk ya benden çok küfür ediyolar. kürt benim kardeşimdir ama kansızları değil....

bide korkma olayına gelelim, biz üniversitede birtane pkklı piçin kaburgalarını kırıp okulu bıraktırdık. abisi dağdaydı bu piçin. o yüzden bütün dünyanın bildiği gibi Türk milletinin sinirleri ile oynanmaz...

zuahauah ulan sen hangi beyinle ünv. kazandın sivri zeka :=) o arkadaşlarına gelince, demek ki onlar senden daha arsz, benim yanımda kimse kimseye küfür edemez, emin ol ki bir savaş çıksa sizin gibi faşistlerden önce ben giderim, arkadaşların küfür etmesin demiyorum, etsin ama diyoum ki ölü insanın arkasından kfür etmeyin, anasına bacısına bi şey demeyin ne yaparsanız yapin diyorum, ama anlaşılan sen halağa konuyu ba$ka taraflara döküyorsun, yok onlar it küfür ederiz felan diye, et ama anasna bacısına ve ölüsüne küfür etme . .

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

KevinS bunu yazdı:

zuahauah ulan sen hangi beyinle ünv. kazandın sivri zeka :=) o arkadaşlarına gelince, demek ki onlar senden daha arsz, benim yanımda kimse kimseye küfür edemez, emin ol ki bir savaş çıksa sizin gibi faşistlerden önce ben giderim, arkadaşların küfür etmesin demiyorum, etsin ama diyoum ki ölü insanın arkasından kfür etmeyin, anasına bacısına bi şey demeyin ne yaparsanız yapin diyorum, ama anlaşılan sen halağa konuyu ba$ka taraflara döküyorsun, yok onlar it küfür ederiz felan diye, et ama anasna bacısına ve ölüsüne küfür etme . .

bi siktir git lan başımdan neyi başka tarafa dökmüşüm, alayının anasını, bacınısı, gelmişini geçmişini, mezarını sikeyim varmı ötesi....

Bide bilader senin Türk olduğuna inanmıyorum, yada Türksün ama  ermeniyiz diye gezen sevgi pıtırcıklarındansın.

tekrar söylüyorum bu arada bir şehit anasının gözünden akacak bir damla yaş için bütün bu köpeklerin ceddini mezarını geçmişini  sikeyim  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek

KevinS- Başka Kullanıcı Adı Bulamadın mı? ABD Ortak mı Çalışıyosun ? Benim Nick Başkası Tarafından Seçildi Eğer Bi Hırtlık Düşünüyosan..

Gelelim Kürt Türk KOnusuna.. Etrafımdaki Kürtlerin Büyük Kısmı Yakın Arkadaşım Ama Vatan Savunmasında Türk Bayrağı Altındalar, Tamam Onlar da Bizden Çok Farklı Düşünmüyolar ; Herkesin Tek BAyrak Altında Kalıp Serbest ve Ayrımsız Yaşamasından, Okadar Kanın Gereksizliğinden Bahsediyolar.. Amaa!  Yazdıklarına Dikkat Et! İlk Önce Bu Tür Konuların Açıklığı ve İçe Sindirilmesi Açısında İml,Yazım Hatası Yapıyosun Her Yorumunda! Nerde Eğitim Gördün Sen ve HAla Nasıl Oluyorda Burda Laf Atabiliyosun? Eğer İçinde Az da Olsa Arkadaşlarımın Düşünceleri Barınıyosa Emin Ol Hiçbir Kapı Kapanmaz Sana Türkiyede. Türk Topraklarını Kürt Topraklarına da Dönüştürmeye Çalışanlardansan ki Bu Durumda Bi Akraban Dağda Sikilmekle Meşguldür ve Ozaman Emin ol ki Sen ve Senin Gibi Soysuzlara Açılan Kapı Kerhaneden Başkası Olmaz..!!

Yaşadığın Toprağa Saygı Duy, Yediğin Kaba Sıçma Göreceksin ki Savunmada Değilsen Eğer O Piçleri Önündeki Yemek Kaplarının Haddi Hesabı Sayılmaz...Biraz Otur Düşün Yapabiliyosan Neyle Karşı Karşıyasınız. Şu Ortamda Bile Klavye Üstünden Vatan a Sonuna Kadar Sahip Çıkan Topluluğa Bişeyler Yazabiliyosan Bu Bizim Ilımlılığımızdır.. Netten Çıkmadıysan Çık ve Otur Düşün Yaşadığın Memleketi, Memleketin Esnafını, VATANdaşlarını... Yolu Düzeltirsen Allah'a Emanet Sağlam Adımlarla Yürü, Aynı Yolda Gidersen Allah Katında Mekanın Yaşatılanın Daha Fazlası Olsun..( TÜRK Askerinin Neler Yaşatacağını Saymadan (!).. ). Kimse Kimseyi Sikmez Yarak Bir Taraftan Kalmadıkça..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    KevinS dine inandığını söylüyosun  da kendinle çelişiyosun:) Hz Muhammed(s.a.v.): Vatan sevgisi imandandır demiştir.O ölen şerefsizler imansızdı hemde katillerdi bebeleri masum insanları öldüren imansız dinsiz şerefsizlerdi eğer sen onları koruyosan daha yok sövmeyin etmeyin diyosan ben senden şüphe ederim!Eğer hellaliği hakkı ölüye saygıyı çok önemsiyosan peygamber efendimzin laflarını da önemsiyceksin.Kutu gibisiniz hiç sorgulamadan hiç bi fikir yürütmeden herşey körü körüne yaparsınız yazık...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    of a.q ne kadar orospu çocuu türemiş.ya bakın buradan sesleniyorum,bi insan evladı varsa bana destek verecek mühimmat sağlayacak ben hayatımı bitirmeye herşeyimi kaybetmeye razıyım.orospuçocukları memleketini içine ediyorlar millet git gide duyarsızlaşmaya başlıyor.artık bir hareket başlatılmalı bu a.q çocuklarına.it soylarıın besliyosun sonra sana düşman oluyo.Yatmaya yernizi yok bu ülke yi bölmek için uraşan şerefsizler.Dönüp dolaşıp geliceniz yer bu vatanın kapısı ekmek yeyip ihanet ettiğiniz bu vatan.Nankörlüğün bu kadarı olur a.q hiç bir şehidimizn kemikleri sızlamayacak a.q çocukları biteceksiz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheOutlaw
    TheOutlaw's avatar
    Erkek
    bazı üyeler ırkçı sözlerde bulunmuşlar.. hemde laflarında tüm kürtleri kapsayarak küfürde etmişler.. o küfürü edenlerin taa a.q.... ben bi kürdüm, kürtlüğümle de gurur duyuyorum... üç beş İT'in bana ve tüm kürtlere sövmesi kadar acınacak bi durum yoktur heralde... PKK gibi terörist örgütler kürtlüğe ve kürtlere küfürler yağdıracak bi sebep oluşturamaz.. o küfür eden İT'ler haddini bilsin... evet o ölen insanların hepsi terörist ve onun hükmünü öbür dünyada zaten Allah verecek.. kandırılmış kişiler arkadaşlar onlar, bir insanın ölü resimlerine bakıp bundan üzüntü duymayıp, aksine keyifleniyorsanız demek ki insanlığınızda bazı sorunlar var... Hz.Peygamber bile bi yahudinin ölüsüne saygı göstermiş bununla ilgili gerekli insanlık hükümlerini söylemiştir...burada çok ırkçı sözler duyunca üzülüyorum gerçekten...biraz yazdıklarımıza dikkat edelim... Admin'ler neden hala birşey yapmıyorsunuz merak ediyorum... adam bi ırk'a küfür ediyor ve faşistce bi tavır sergiliyor müdahale ettiğiniz yok..

Nerde Gençliğim:(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek
    lan at yaraaa sen kurtlugunle övunyosan asıl ırkcılgı asıl sınırları sen ve senin gibiler koyuyo sen övdukce bu ulke butun olmatan cıkıp ayrılıyo bu aytılıgın turk ve haklı tartafınıda biz olusturyoz bu ulkede sen ve senin gibler oldıgı surece sonuna kadar ırkcıyım sistemetik katilam senin ve senin gibi piçlerin uzerinde olucak göt veren sen kimsin lan am herkese faşist yakıstırması yapıyon hee ama ben bundan gocunmam cunku ben faşistim sen ve senin gibler yuzunden türk ulusunu olusturan asil kanlı türk evlatları ne görusu savunuyolarsa savunsunlar tabiki bunlar ulkenin cıkarı içinse benim kardesimdir sen bu sekilde ustu kapalı ayrım yapıyon sonra yok bende bu ulke için canımı veririm zırvlarını sacmalama siltir git senin sonunda bazı itleri gibi o resimdekiler gibi olucak
Toplam Hit: 14648 Toplam Mesaj: 141