Yorumsuz (Pkk)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek

arkadaşlar tartışmalar hakkında kısa bir şeyler söyleyeceğim arkadaşlar  pkk tamamen kürtlerden oluşuyor ve kürtlerin %99.999 u da pkk yı destekliyor bu gerçeği mesele kürt değil diyerek saklayamayız pkk kürtlerin bir örgütüdür bu budur yıllarca kürtleri savunmaya çalışarak islah etme yöntemi uygulanmıştır ve başarılı olunamamıştır bence artık bu gavatların başını ezmeliyiz bakın o zaman pkk diye bir şey kalıyor mu 

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kiretsah
    Kiretsah's avatar
    Erkek
    gluonpower bunu yazdı:

şu nu iyi bilesin, benim arkadaş cevremin %70 kürt, iş orteğım kürt...vs saymakla bitmez!!

ama sen nasıl olduysa s'''kni eline tutar gibi dağda elinde silahla dolaşanı. 30000 kişinin (bunların bi kısmı kudaktaki bebekler)katilini, pkksını, bilmemnesini haklı çıkarır gibi garib sözler sarf ettin.(Allah seni affetsin) Benim okuduğum okulda pkk evlerinde kalan arkadaşlarım bile vardi. malum bazı o.çocukları herifin kürt damarından girip ' yok sen bizim hemşeri, yok kirva kirba bilmemne bela'' garip kelimelerle adamın damardan şerbetleyip tuzağa çektiler! geçenlerde bitanesini aradım ne yapıyo ne ediyo diye adam hala 2. sınıfta (ben mezun olalı 1 yıl oldu). ona daha birinci sınıfta iken o şerefsizlere takılırsan okulu bitiremezsin dedim ve dediğim çıktı. artık hatasını anlamış nihayet! ama çok geç!artık dağa götürmediklerine şükreder hale gelmiş falan filan! anlayacağın kansız yöntemlerimizi zaten uyguluyoz. insanlığımız ölmedi korkma! anadolu insanı canından olur ama insanlığından olmaz!!!

şimdi sana sorcam ben:

kim kan dökmeye meraklı acaba?

evinde huzur içinde yaşarken bir baskında ailesini kaybedenler mi?

yoksa sırf kafirlik olsun diye masum insanları(nedense bunların çoğunluğu müslüman) katledenler mi?

tabi cevap vercek yüz kaldıysa!?

-----------------------------

her iyinin içinde bir kötü her kötünün içnde bir iyilik vardır bilirsn bunu

UNUTMA %100 masum %100 suçlu demedim iki tarafada

bende okuyorm, pkk dan elemanlarla konusan arkadaşlarım var fikirlerini alan arkadaşları mvar onlarda svsaş istediklerini sölemedim sana

ankaradayım ister akp ister chp ister mhp hepsinin genclik kollarında adım vardır hepsinin bilgilerini ögrenmeye çalışrım

hepsi biyandan haklı ama hepsi %100 haklı deil

tek haklı olan barış isteyneler,dierleri fıss

kan dökme olayına gelince , merak etme eski yıllarda deniz gezmiş zamanlarında  mahirin emperyalizme karşı geldigi zmanda askerlerin mahir çayan ı arıyoz die 

doğuda malatyayı basan askerler pkk lı mıydı?

sorarım kimdi onlar onlarca köyü talan ettiler SADECE mahir i bulmak içn,keyfii olarak bir sürü köy talan edildi ?

nie bu oldu sadece pkk yapmıyomuş demekki  mertlikmi bu yoksa askeriyenin faişst yönetimle arasındaki ilişki mi ?

sorarım sana şimdi elinde yetki olan insan mı güçlüdür, dağda

kendi asıl kimligiyle bagımsız,dışlanmadıgı şekilde hür şekilde 

kimliglyle mi yaşamak için ugruna savasştıgı insan mı

ayrıca şunu belirteyim kürdistan die bi proje vardı o projenin türkiye ayagı iptal çoktan 2003 yılından beri biliniyor halen kurdistan ı bahane edip ırkcılık yapan insanlar var

şahsen ben düşncelerim içn dışlanıyorm türk oldgum halde pkk lı kürt muamelesi görüyorm, yok sempatizansın pkk yanlısısın

komünistsin, ????

DÜŞÜNCELER ÖZGÜRDÜR

http://www.harunyahya.org/kitap/terorsevgiyleyokedilir/sevgiyle.html

okumanızı önerririm

İnsan bilmediğinin düşmanıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kiretsah
    Kiretsah's avatar
    Erkek
    dikdatoraa bunu yazdı:

arkadaşlar tartışmalar hakkında kısa bir şeyler söyleyeceğim arkadaşlar pkk tamamen kürtlerden oluşuyor ve kürtlerin %99.999 u da pkk yı destekliyor bu gerçeği mesele kürt değil diyerek saklayamayız pkk kürtlerin bir örgütüdür bu budur yıllarca kürtleri savunmaya çalışarak islah etme yöntemi uygulanmıştır ve başarılı olunamamıştır bence artık bu gavatların başını ezmeliyiz bakın o zaman pkk diye bir şey kalıyor mu

pkk şuan ıraktaki kürtleri destekliyor

sınırda yaşayan dürüst bi vatandaşa sorarsanız anlatırlar

ırakda sınır kapısındaydım 1 hafta önce tr deki kürtler kürdistanı istemior o yüzden sikinde bile deil pkk nın

ama bazı yerlerde pkk a destek veren ezilen halk çok ama bu yakında yok olcak

akp doğuya hizmete başlıyor.... 

İnsan bilmediğinin düşmanıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    tr deki kürtler naı kürdistanı istemiyor arkadaş onun için mi ''ben kürtlerin bağımsızlığı için hapse girdim ve gene kürtlerin bağımsızlığı için çalışacağım'' diyen bi kadına ve partisine o kadar oy çıktı adamlar türkiyede kendilerini bağımsız saymıyorlar kürdistanı istiyorlar açıkça ortada işte ayrıca akp doğuya çalıştıkça pkkya ekmek kapısı açar devam etsin bakalım a.k

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Kiretsah:: senin benimle ilgili küfürlerini sana iade ediyorum....Arkadaslar Türk olmayan birinden Türklük konusunda hassasiyet beklemek haksızlık olur.bu durum bir sütcü beygirinden At yarışlarında başarı beklemek gibi saçma bişey olur.Bu vatan için çok kan döküldü.Gerekirse gene dökülür.Ancak şu unutulmamalıdır ki :Biz ortadoğu ve kafkasyadaki bir takım tarihi geçmişi olmayan ve devlet kültürü olmayan milletler gibi degiliz.Bizim devletimiz ve resmi kurumlarıımız var.Biz her zaman devletimize ve onun kurumlarına sahip çıkmak zorundayız.Birgün seferberlik olur bir görev olur gideriz.Ben kendi adıma bir Türk evladı olarak söz veriyorum.Bu ülkede tek başıma kalsam gene ülkem için bayragım için savaşırım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    hocalar fazlada gaza gelmeyin.bu kadar gaza gelmek kaybetmenin bir gostergesi olabilr sanirim galba belki

The king is bleeding.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

bu adamı konuşturdugunuz için minnettarım.hala da konuşucak ama fakelerle değilde gerçek nickinle gel. şerefsizlik iki yüzlülük kanınızda.

biraz ara vermenin zamanı.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

PKK militanlarından  daha çok sempatizmanlarından nefret ederim çünkü dönektirler ne mal olduklarını belli etmeden piyasada dolaşırlar ve ilk fırsatta arkadan vururlar.szin derdiniz ne anlamıyorum PKK veya Kürtler muhatap alınacak veya masaya oturacak insanlarmıki barışdan söz ediyorsunuz onların amacı zaten buydu şimdi verilen mücadeleleri hiçe sayarak PKK denen it topluluğuna karşı yenilgiyi kabul edip onları insan yerine koyup sözde barış ve huzur içindemi yaşayacağız :) güldürmeyin insanı ... Buda yeni moda oldu demokrasi bilmem ne insan hakları halkların kardeşliği ayaklarıyla bir mücadele ve bazı entel szölerle varlıklarını isbat etme cabaları bu itlerin son modası biz toplum olarak koynumuzda yılan beslemeye alışmısız bakınız yakın tarihde ermeniler..

İnsan tarihinden sürekli dersler alarak önlemlerini almalı dün ermeni vardı bugün kürt fark etmez olası bir dış savaşta direk ayaklanırlar bakınız ırak

Biz osmanlı çocuklarıyız ha diyeceksiniz Osmalı zamanında herkes kardeşti hayır kardeş değildi itler baş kaldırmıyordu kaldırsalardı cezalarını cekerlerdi Fatih Sultan Mehmet devletin slahiyeti için gerekirse kardeş katli vacipdir demişti bakınız fetret dönemi

sizin bir bahçeniz var ve sürekli domuzlar saldırıyor sizden ve o domuzlardan kayıplar verdiniz ne yapacaksınız oturup domuzlarla anlaşmamamı yapacaksınız barışmı sağlayacaksınız domuzlar barışdan ne anlar.

bu konuda konusulacak çok seyler var ama dedıgım gıbı domuzları muhatap alarak günü berbat etmemek gerekir ölüleri her zaman dirilerinden iyidir bu domuzların

Neyse birde meselye din yönünden bakanlar var ulan allah aşkına zalimin kafirin katli vaciptir allahda bunu emir etmiştir zaten ....bir alıntı yapacağım okuyonlar bunların ne mal olduklarını anlarlar ve bir daha camiden cıkan comaatı kursuna dizenleri islamiyeti kullanarak savunmazlar

Terör örgütü PKK'nın camiden çıkan insanları esir alarak öldürdüğü Başbağlar Katliamı'nın üzerinden 13 yıl geçti. Köy muhtarı, "Acımız çok büyük. Yıllardır yastayız. En kötüsü de bu davanın tek sanığı yok' dedi.

ERZİNCAN'IN Kemaliye İlçesi'nin Başbağlar Köyü, 13 yıl önce, 5 Temmuz 1993'te 33 kişinin öldürüldüğü katliamın yasını tutmaya devam ediyor. Kemaliye'ye 64 kilometre mesafedeki köyde yaşayanların acısı dinmiyor. Köy Muhtarı Ali Akpınar, katliamın yapıldığı tarihte yine köy muhtarı olduğunu ve olayda ağır yaralandığını belirterek, "Devletimize bağlı olmanın, vatanı sevmenin bedelini ödedik" dedi. Olayın ardından köylerinin 1998 yılına kadar boş kaldığını belirten Akpınar, sözlerini şöyle sürdürdü: "Köyümüz 80 haneydi. Ancak daha sonra göç başladı ve ben de dahil kimse köyde kalmadı. Yaşanan hain saldırı köyümüzde kalıcı bir etki bıraktı. Birçok vatandaşın psikolojisi bozuldu. Köyümüzde 1993 yılından sonra yapılan düğünlerde davul, zurna, klarnet çalınmıyor. İnsanımız o olayın yasını tutmaya devam ediyor."

Pişmanlıktan yararlandılar

Katliamın ardından en büyük üzüntülerinin ise olayın adli yönü olduğunu söyleyen Akpınar, "Bu davanın hiçbir sanığının ceza almaması bizi çok yaralıyor. Yakalanan sanıklar önce delil yetersizliğinden serbest bırakıldı. Sonra haklarında yeniden arama kararı çıkarıldı. Olaya katıldığını itiraf eden bazı sanıklar ise pişmanlık yasasından yararlandılar. Sanki Başbağlar Katliamı hiç olmamış gibi davranılması bizi çok üzüyor" dedi. Kemaliye Kaymakamı Yaşar Aksanyar da, "Başbağlar'da melun saldırının acısının boyutu çok fazla. Acının üstü kabuk bağlasa da zaman zaman bu kabuk açılıyor. Terörün sivil halkı hedef aldığı dünyadaki nadir saldırılardan birisi olan Başbağlar olayı sonrası bölge insanı göçe zorlanmıştır. Bölgede vatandaşlar yeni yeni normal yaşama dönüyorlar" dedi. Bu arada 5 Temmuz'da Başbağlar Köyü'nde düzenlenen bir törenle, PKK tarafından öldürülen 33 kişi, katliamın 13. yıldönümünde törenle anıldı. Törene Erzincan Valisi Ali Güngör, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay İsmail Ekici, Kemaliye Kaymakamı Yaşar Aksanyar ve diğer davetliler katıldı.

Katliamda 28 kişi kurşuna dizilerek katledilmiş, bir kadın,13 yaşındaki bir çocuk ile 3 yaşlı da, teröristler tarafından ateşe atılarak hunharca yakılmıştı.

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Ahh Osman pamukoğlu ahh $imdide geçsene ba$a :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    ya şu anasını  siktiminini çocugu hala it soyları nı destekliyor yaa atamadılar daha siteden?Kmisenin haberimi yok acaba.Ulan itsoyu dünyada eşi benzeri olamayan tek milletiz lan biz tek bir kişi kalsa bile türk bayrağı dalgalanır.Kolaymı lan bu ülkeyi bölmek TSK çok yakında analarınızı sikecek.Az kaldı a.q sempazitanı seni.Deli kanlıysan anakarada hangi telsin şopta çalılştığını söylesene.
Toplam Hit: 14642 Toplam Mesaj: 141