Yorumsuz (Pkk)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    sagopa05;
    pamukoğlu paşanın döneimnde de benzer şeyler yazdılar merak etme  hiçbirşey de olmadı ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    Kiretsah bunu yazdı:
    -----------------------------

savaş herkesin çok hoşuna gidiyor galiba, aynı şeyleri pkk lılar yapsa türk askerleri içn böyle resimler yayınlasa üzülmezmiydiniz şehtler içn ?

hep bi düşünce ugrudna savsaşıyo herkes çekilip bi baktıgınızda neden diye ?

bedelini her 2 tarafında ödemiş oldugu topraklar içn iki tarafta birbirini yioo

nerde kökten devrimci radikal tahribat ?

devrimci insan savaşmı ister ?

hem bide pkk reklamı oluyo

şuan onların ne düşündügünü tahmin eder gibiyim

"iyi iyi bizi konusuylar varlıgımızı hissetirelim devam edelim" veya " bu ölenlerin acısını çkarmak içn operasyon yapsak şu kadar mayın fln koysak"

yazık her iki tarafada!

senin kafana bi yerlerde tuğlamı düştü!! nediyon sen yaw! :?

onlar düşünemez! ancak masum insanları katleder!

onlar kancık gibi korkaktır! cenk edemezler! hemen kaçarlar!

masumbi insan bulunca sırtlan sürüsü gibi çullanırlar insanları katlederler!

sen sütünü iç biraz büyü! senin ailenden bir kaç kişi ŞEHİT düşünce sana bu konuda konuşma hakkı doğar! ok?

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek
    türkiye nin kaderi time la figaro vb gazetelerin mansetlerinde verecekleri yazılarla cizilmiyor cizilmiyecektir de
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:

/resim var koymadım ilk sayfada * zumsuk/

mezarları dahi yok köpeklerin

silinmiş mesajım sanırım yanlışlıkla silinde öyle ya mesajım kimsenin gücüne gitmiyordur eminim.Neyse,

Baksanıza m16 lar var en yakın silahtan uzağa doğru 2. silah.Demek ki zamanında amerikadan da  yardım geliyormuş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

Anadolu toprakları bir çakal sürüsüne kaptırılacak kadar değersiz değildir!

yeri gelince kanımızın son damlasına kadar göz kırpmadan mücadele edilecektir!!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Her Türk asker doğar.Hepimizin savaşmaya askerliğe meylli bir tarafı var.Biz türk milletiyiz.Bizim genetik özelliklerimizde DNA mızada savaşçılık var.Dünyanın nersinde askerliğe davul zurna ile eglence ile gidilir.Sadece Türkiyede.Vatan için ölmek öldürmek var.Vatan için savaşmak bizim için kutsal bir görev.Bu görev tekrar verilsin tekrar gideriz.Bizim insanımız ülkesi için gerekjen herşeyi yapacaktır.bu avrupanıun ve amerikanın uşakılğını yapan ezikleri bunu iyi bilsin.Biz bugün faaliyete geçmiyorsak Askermize Ordumuza devletimize saygımız olduğu için.Devletimiz varoldukça devletimizin önüne geçecek ülkemizi zor duruma düşürecek bireysel eylemler olamaz.Amm bize görev verilirse tüm hainleri de itina ile temizleriz.herkes bunu böyle bilsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Kiretsah bunu yazdı:

savaş herkesin çok hoşuna gidiyor galiba, aynı şeyleri pkk lılar yapsa türk askerleri içn böyle resimler yayınlasa üzülmezmiydiniz şehtler içn ?

hep bi düşünce ugrudna savsaşıyo herkes çekilip bi baktıgınızda neden diye ?

bedelini her 2 tarafında ödemiş oldugu topraklar içn iki tarafta birbirini yioo

nerde kökten devrimci radikal tahribat ?

devrimci insan savaşmı ister ?

hem bide pkk reklamı oluyo

şuan onların ne düşündügünü tahmin eder gibiyim

"iyi iyi bizi konusuylar varlıgımızı hissetirelim devam edelim" veya " bu ölenlerin acısını çkarmak içn operasyon yapsak şu kadar mayın fln koysak"

yazık her iki tarafada!

bize yazık o itlere değil.

ayrıca onlarda yayınlıyolar sen görmüyorsun tabi farkı orda gören bilen çok.

az bile bu ipnelere.

kulak koleksiyonu yapmak lazım amk 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Kiretsah;
    her iki tarafada yazık demişsin saçmalama a.q..
    kendilerini göstersinler ki daha çok kanlarını dökelim..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

abi ole diosunuz da adamlar yollara mayın doşerken iyi askerleri insanları oldururken iyi ya amk neden savaşı seviyoruz sanıyosun adamlar bütün dünyada gostermeye başladılar kendilerini mesela amk Apo su kolay mı amk 30.000 kişi oldurmek bence Kaşınan SİKİLMELİ!!! PKK lıların anası sikilmeliii Yeter bugune kadar kaybettiğimiz şehitler Pkk nın kökü kazınmalı

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    zumsuk zamanında degil hala amerika israil danimarka ve bir  çok ülke bu itlere silah gıda ve para yardımı yapıyor bu itler israilli amerilalı rus gerillalardan ajanlardan egitim alıyor zamanında ele geçen öyle silahlar olduki o silahlar tsk da bile yoktu gece görüş dürbünleri agır makinalı tüfekler v.b o dönemlerde bir çok tsk görevlisi bu gece görüş dürbünleri ne görmüştü nede kullanmasını biliyordu tüm bunlara ragmen osman paşa bunları yok olma aşamasına getirdi ama ne yazıkki görev süresi bitince paşam işin sonunu getiremedi ondan sonra gelenlerde osman paşa kadar istikrarlı ve sorumluluk sahibi olamadı inşallah yine osman paşa gibi yürekli bir komutan çıkarda bu itleri gebertip leşlerini kurda kuşa yem yapar  ama önce meclisteki ve şehirdeki itleri asacaksın bunlar geberince dagdakini zaten askerimiz gebertir it gibi ürer bu şerefsizler

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Toplam Hit: 14643 Toplam Mesaj: 141