folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Youtubeda Naturalist Doğum Ve Birtakım Etik Sorular

Youtubeda Naturalist Doğum Ve Birtakım Etik Sorular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Merhaba,

Video cocugunu kafa ustu cayira portleten bir adet hamile alman abla icerir.

Hassas icerik oldugunu dusundum 

Direkt doguma ziplamak isterseniz 14. dkdan itibaren bakabilirsiniz. Plasenta 25. dakikada.

Konuyu su maksatla actim, cidden ne dusunuyorsunuz? Cocugunu topraga firlatmak ozgurluk mudur? Ailenin kucuk yaslardaki diger cocuklarinin bunu izlemesine musaade etmesi dogru mudur? Peki bunu sosyal medyada yayinlamak? Dunyanin en dogal olaylari olan dogum ve olum, hassas konular midir gercekten yoksa oldukca siradan ve paylasilabilir seyler midir? Dogumu yapan kadin yayinlamakta ve cocuklarinin izlemesinde bir sakinca gormezken benim bu videonun hassas icerik oldugunu soylemem haddime degil midir? Mahremiyet siniri nerde cizilir, cizilmeli midir? Modern hayatin ciplaklik algisi, mahremiyet dusuncesi neye gore sekillenmistir? Sosyal medyanin bu tip konulara katkisi nedir? Cocugunuzun annesi cocugunuzu cimenlere dogru dis macunu gibi portletmek istese tepkiniz ne olur? Peki bunu yayinlamak istese? Peki siz izleyince ne hissettiniz?

Youtube bu icerigi isteyen her yastaki kisinin izlemesine musaade etmekle dogru bir is yapmakta midir?

Kadin videoyu youtubeda age restricted olarak paylasmis. Baskalarinin cocuklarinin izlememesi gerekebilecegini dusunebildigi halde kendi cocuklarina izletmesi dogru mudur?

Kafamda deli sorular.

izzmarit tarafından 23/Tem/18 04:20 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Abi sen nasıl bu videoya denk geldin

Ben izlerken ıkındım ne değişik bir şeymiş 

Video yu doğru bulmadım mahremiyet konusunda

Çocukları böyle bir ortama dahil eden insanlarında aklı dengesinden şüphe ederim çocuk niye doğumu izlesin abi bide böyle bir doğumu

Bahçede çocuk pirtlatmayida doğru bulmadım çocuğun boynu kirilsa yada totosuna sikissa idi ne yapardı , başka sorun olsa yada çocukta o an müdahale için hastane şart 

Video yu izleyen beynimi sikem ayriyetten 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Sabah sabah nargilemi yakmışım kahvaltımı hazırlamışım zaplarken açayım dedim, iştah falan kalmadı.

Bi insan bunu neden çeker ? Hadi çektin neden youtube'a atarsın ? Kadının bir doğum videosu daha var. 

Tiksindim bi an

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Sabah sabah youtubeda bunu mu izledim ben :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Kabaca bakıp direkt şikayet ettim. Neyin özgürlüğü bu?

Hangi kafanın ürünü !!!

Bence akli denge sorunu var burda. Sen hayvan mısın tek başına doğuruyorsun?

Doğum anında bir sorun olsa ne b.k yiyecek. 

Hadi kendin öyle istedin, neden youtuba a yüklersin.

Bence insanlık bomb.k bir yere doğru hızla gidiyor.

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hayvan gibi doğurmuş ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sabah sabah simit böğrüme oturdu !..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Hayvan gibi doğurmuş ?

"İnsan düşünen bir hayvandır" :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    esinti bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Hayvan gibi doğurmuş ?

"İnsan düşünen bir hayvandır" :)

bu düşünememiş mk git hastanede acil bi durum olursa müdahale etsinler steril ortamda doğurtsunlar. bu direkt hayvan kısmında kalmış düşünenine geçememiş.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Instagram kültürünün yan etkileri, çok ilginç bir yere gidiyor insanlık (sadece bunu baz alarak söylemiyorum)

طדṮ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

olm siz neyi yadırgıyorsunuz ki ?   dünyada kaç cocuk hastanede yada vs ebe yardımıyla doğuyor sanıyorsunuz ?  kadının doğum şekli normal ve doğaldır. aksini idda eden sanırsın böle labaratuar ortamında el değmeden doğuyor :D

paylaşım kısmına gelirsek. Ölüm ve doğum kadar normal bir şey yok bu dünyada paylaşımıda normal görüyorum belkide hiç doğum yapmamış yada hamile insanların kafasında yer edisindin diye yayınlamış olabilir. 

ortamdaki cocuklara gelirsek. Bir insan ölüm ve yaşama ne zaman düzgün kavrarsa bence hayata o kadar iyi tutunur diye düşüyorum cocukların ortamdaki olmasında da sıkıntı yok

keza burda ayıblara lafım  çoğunuzun nene dedesi kardeşlerinin yanında bu şekilde doğum yaptı annesi tarafından. tabi size herşey günah olarak öğretildiği için pek fazla düşünmeyin bence

Toplam Hit: 6380 Toplam Mesaj: 49
youtube youtube dogum