folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Youtubeda Naturalist Doğum Ve Birtakım Etik Sorular

Youtubeda Naturalist Doğum Ve Birtakım Etik Sorular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Cok ucuk cevaplar vermissiniz.

Kadinin amaci dagda, bagda yanliz kaldiginiz zaman da dogurabileceginizi göstermek.

Eskiden cok eskiden ebe, hastane, doktor mu vardi herkes bu video da gördügünüz gibi doguruyordur.

Hastane, hijyen, doktor, ilac vs kullanmadan tek basina dogal bir ortamda cocuk dogurmanin nesi garip.

Biz belki kendi cocuklarimiza izlettirmeyiz ama o cocuklarinin izleyip doganin hayatin varolusun nasil birsey oldugunu ögretmeye calisiyor.

Video da bana garip gelen birsey olmadi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu da kadinin cocuklari. Bence gayet mutlu ve güzel bir aile.

Biz aman elini camura sürme, aman yemegi üstüne dökme, aglayinca susturmak icin elli tane rusvet teklif ederiz vs vs.

Cocugun dogal büyümesini degil de kendi cizdigimiz kaliplarda büyümesini istiyoruz. Cocuk isyan edince de "bu cocuk isyankar adam olmaz" diyoruz.

underzero tarafından 23/Tem/18 12:15 tarihinde düzenlenmiştir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Çocuğun dusmesi haricinde ben hic hir sorun gormedim. Cocuklarinin yanında yapması veya buyuk bir boyle bir şeyin yapılabileceğini gostermek icin yayınlaması buyuk bir cesaret. Etik bir sorun burada yok. Bizim ahlaki degerlerimiz ile ortusmedigi icin biz farkli yargılıyoruz. Ancak hala tek odali evde cocuklariyla ayni odada seks yapan aileler veya dagda bayirda insanliktan uzakta doguran insanlar var. Videoya ekledigi yorumlar ile kadinin bu isi gosteris icin degil yapilanilir bir durum olduğunu gostermek icin yaptigini gorebilirsiniz. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Benim şahsi fikrime gelirsek eğer, baktığımızda gerçekten de hiç umrumda olmadığını görüyoruz. Bu konuda herhangi bir fikrim yokmuş.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Çok önceden insanlar böyle doğuruyordu ama pek çok ölü doğum oluyor olabilir. Zaten doğum kontrol diye bir şey de yok her yıl kadınlar muhtemelen hamile kalıyordur. Sahne beni de pek etkiledi diyemem sadece sağlıksız bir görüntü oluşmuş. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

@izzmarit

izzmarit kardeş izlemedeim zamanım yok şu an ama anlattıklaranı ve kaygılarına bakarak diyorum ki hiç sıkıntı yok.. Doğum "gerçek".. Ve bu gerçekle var oluyoruz... Kriptonlu falan değiliz.. 

Büdüt: İzledim. Çocuğu kafa üstiü düşürmese imiş iyiymiş

Onun dışında bir sıkıntı yok bence.. Çıplaklığa hiç de karşı değilim.. "Ahlaki Değerler" çoğunlulkla iki yüzlülüğümüz..

Çok derin felesfi sorular sormuşsun da kısaca öyle.. Selam ve sevgiler

büdüt2 : "da" yı ayırdım

ltcelik tarafından 23/Tem/18 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Çocuğun düşmesi dışında hiçbir sıkıntı görmüyorum. Çocukların o yaşta doğuma şahit olmalarının birey olmalarına çok büyük yardımı olacağını düşünüyorum. Bizim(en azından benim) senelerce bir çocuğun nasıl dünyaya geldiğini sormamız, ailemiz tarafından belirli bir yaşa geldiğimizde doğum diye bir şey olduğu bize öğretilse de bunun nasıl bir şey olduğunu bilmediğimiz için merak etmemiz. Yani kafamız bu kadar sıradan ve normal bir olayı düşünmeyle meşgul olmak yerine çocuk yaşta aha bak çocuğum sen de böyle geldin doğanın kanunu bu denmesi bence daha mantıklı.

Çıplaklığa gelince eskiden memenin cinsel bir obje olmadığını hepimiz biliyoruz sanırım. Meme insanlar tarafından gizlenerek bilinçaltında cinsellik olarak yerleştirildiği için artık mahrem(!) olarak görülüyor. Ha bu arada kadın orada doğum yapıyor siz çıplaklığa mı takıldınız akdınadıaıjd donla mı doğursaydı?

Şafak 1152!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

anan seni doğurmamış sıçmış derler ya aha bu olay böyle oluyor sanırsam

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    saposcol bunu yazdı

anan seni doğurmamış sıçmış derler ya aha bu olay böyle oluyor sanırsam

Zaaaaaaaaaaa !!! :D

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Çocuğun düşmesi dışında hiçbir sıkıntı görmüyorum. Çocukların o yaşta doğuma şahit olmalarının birey olmalarına çok büyük yardımı olacağını düşünüyorum. Bizim(en azından benim) senelerce bir çocuğun nasıl dünyaya geldiğini sormamız, ailemiz tarafından belirli bir yaşa geldiğimizde doğum diye bir şey olduğu bize öğretilse de bunun nasıl bir şey olduğunu bilmediğimiz için merak etmemiz. Yani kafamız bu kadar sıradan ve normal bir olayı düşünmeyle meşgul olmak yerine çocuk yaşta aha bak çocuğum sen de böyle geldin doğanın kanunu bu denmesi bence daha mantıklı.

Çıplaklığa gelince eskiden memenin cinsel bir obje olmadığını hepimiz biliyoruz sanırım. Meme insanlar tarafından gizlenerek bilinçaltında cinsellik olarak yerleştirildiği için artık mahrem(!) olarak görülüyor. Ha bu arada kadın orada doğum yapıyor siz çıplaklığa mı takıldınız akdınadıaıjd donla mı doğursaydı?

+9999

İlk izlediğimde yadırgasam da aslında sorgulayınca seninle benzer düşünceler geçirdim kafamdan. 

Toplam Hit: 6379 Toplam Mesaj: 49
youtube youtube dogum