folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 11.11 Shopping Festival (Aliexpress.Com)

11.11 Shopping Festival (Aliexpress.Com)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Abi kartı vermek istemiyom şu aliexprese alacak olan var mı ?

http://www.aliexpress.com/item/2014-DESIGN-high-quality-fashion-men-leather-messenger-bags-men-s-bags-business-briefcases-single-shoulder/1663807135.html şundan alacam 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

ver gitsin hacı tırsacak bir durum yok.

edit: kredi kartınızda bir sıkıntı olmaz ama dolandırıcı satıcılara dikkat etmek lazım.

husnuweb tarafından 12/Kas/14 01:58 tarihinde düzenlenmiştir

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Beyler işte üniversiteli kartı ile alisveris yapan var mı y.dışına acik mi kart ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    evsiz bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı
    evsiz bunu yazdı

Türkiyede olmaz sorun 100 dolar limit var. Ama Letonya hakkında bir bilgim yok fakat 38 dolarlık ürün için bulunduğun ülkenin problem çıkarıcağını düşünmüyorum :) Daha önce alanlar 70 dolar vermiş bunuda göz önünde bulundurarak orjinal olduğunu düşünüyorum :)

hoca valla yapıştırıyorum su an alıorum ((: bakalım nolucakta ürün orjinalse varya süper ötesi olur ürüne hastasım normalde ama cok pahalıydı türkiye fiyatı alamamıştım alabılrsem sımdı cok iyi olur 

Siparişi geçersen geldiğinde bana bir pm atarsan sevinirim 70 dolar da olsa Tr fiyatından iyi bir fiyar D&R da 302 TL mi ne ürün :)

http://www.aliexpress.com/item/Big-Discount-GK-K9-High-Quality-Hi-Fi-Speakers-Surround-Gaming-Headset-Stereo-Headphone-With-Micphone/1720178522.html

şunu gördüm hacı aynı ürün :F

müşteri yorumlarına baktım anladığım kadarıyla hepsi memnun kalmış sıkıntı yok diyorlar.

ne diyon bu satıcıya güvenek mi ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Lan aldik cantayi adam dedi kk hi, it is a mistake, please close the order, it is a disaster. sans yok ya

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.aliexpress.com/store/product/2013-Winter-Sneakers-New-Stylish-Men-s-OutDoor-Shoes-Lace-Up-Warm-Plush-Fur-Boots-Cow/628693_32226756978.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı
    evsiz bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı

hoca letonya riga da yaşıyorum acaba bunu alsam kaç güne gelir bi fikri olan varmı dibim düştü ya (: orjinal oldugunu zannetmiyorum ama alcam ya cok fena bişeye benzıo (:

Bir iki Türk almış yorumlara bakarsan orjinal olmasa onlar geri bildirimde belirtirlerdi. Yaklaşık olarak 20-25 günde gelir.

edit:Düzeltme

Hocam peki ürünü alıcamda gümrükte felan sıkıntı olmasın ne derrsın ? 

su an elım hazırda beklıorum (: 

sipariş verdim $35 iken şuan $55 yazıyo :O almışındır umarım, gümrük sorunu çıkacağını sanmıyorum. 

hsyN tarafından 12/Kas/14 18:08 tarihinde düzenlenmiştir

test 1 2
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

feyizlenmek isteyenler olabilir:

Alibaba Singles' Day sales hit $9.34B

http://www.cnbc.com/id/102171362

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

tek kelime ile özetlemek gerekirse; oha :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

way babaoğaaan kemiğiine

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 7308 Toplam Mesaj: 64